Programy

Klaudia Nieścior z "TM" zmieniła ważną rzecz w wyglądzie. "Nawet nie wiecie, jak się cieszę"

Programy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
"Top Model 11" - uczestnicy:  Klaudia Nieścior

Klaudia Nieścior pochwaliła się fanom wizytą w gabinecie medycyny estetycznej. Zwyciężczyni 11. edycji "Top Model" postanowiła zmienić nieco swój wygląd, jednak zupełnie inaczej, niż wiele osób mogłoby się spodziewać. Modelka wybrała się bowiem na rozpuszczenie kwasu, jaki miała w ustach. Tym samym wróciła do ich naturalnego kształtu.

Klaudia Nieścior to zwyciężczyni 11. edycji "Top Model". Sympatyczna 22-latka na co dzień jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, dzięki którym utrzymuje stały kontakt z fanami. Celebrytka obecnie bardzo mocno pracuje nad swoim wyglądem i próbuje sił w profesjonalnym modelingu. Prawdopodobnie właśnie z tego względu Klaudia Nieścior zdecydowała się na małe zmiany w swojej urodzie, czym pochwaliła się na Instagramie.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Relacja z finału  11. edycji "Top Model". Anja Rubik nie widzi Klaudii w świecie mody
Relacja z finału 11. edycji "Top Model". Anja Rubik nie widzi Klaudii w świecie mody Źródło: "Co Za Tydzień"

Klaudia Nieścior rozpuściła kwas w ustach. "Nie wiecie, jak się cieszę"

Klaudia Nieścior miała powiększone usta kwasem hialuronowym, a teraz postanowiła, że cofnie efekty zabiegu. Modelka w tym celu udała się do gabinetu medycyny estetycznej. O wszystkim opowiedziała fanom na InstaStories.

"Dziś rano byłam u pana doktora, rozpuszczałam usta. Wygląda to tak, jakbym ubrudziła się jagodzianką. Nie mogę się do siebie przyzwyczaić, mam takie malutkie usta. Ale wiem, że się przyzwyczaję. Zrobiłam to! Już długo się do tego zbierałam" – powiedziała.

Zwyciężczyni "Top Model" opublikowała zdjęcie z klinki i zapewniła, że teraz chce w zupełnie inny sposób dbać o swoje usta. Chce je głównie nawilżyć, ujędrnić i podkreślić.

"Usta się zagoiły. Teraz czas o nie zadbać […]. Nawet nie wiecie, jak się cieszę" – dodała.

Klaudia Nieścior cofnęła zabieg powiększania ust
Klaudia Nieścior cofnęła zabieg powiększania ust Klaudia Nieścior cofnęła zabieg powiększania ust Źródło: Screen InstaStories

Klaudia Nieścior wygrała "Top Model", jednak nie bez kontrowersji

Klaudia Nieścior od początku była jedną z głównych faworytek do wygrania ostatniej edycji "Top Model". 22-latka pokazała, że ma nie tylko nietuzinkową urodę, ale także charakter. Przebojowość uczestniczki stała się jednak również jej kontrowersją. Wielu fanów formatu zarzucało modelce, że "próbuje się wybić na smutnej historii swojego dzieciństwa", inni zarzucali jej, że zbyt dużą uwagę przykłada do prowadzenia mediów społecznościowych. Podczas wielkiego finału o słowa krytyki w kierunku Klaudii Nieścior pokusiła się także Anja Rubik.

"Muszę być brutalnie szczera. Widzę ciebie jako influencerkę, jako aktorkę, jako osobę, która pracuje w telewizji, ale w modelingu kariery nie zrobisz" – powiedziała Anja Rubik podczas fianłu 11. edycji "Top Model".

Od razu po zakończonym finale Klaudia Nieścior odniosła się do słów modelki i skomentowała je w rozmowie z serwisem Jastrząb Post. Wyznała, że podobna krytyka dochodziła do niej od dłuższego czasu i początkowo bardzo ją raniła. Celebrytka podkreśliła, że nie chce nakładać na siebie presji, jednak zrobi wszystko, by to właśnie modeling był u niej na pierwszym planie.

"Ja w programie wielokrotnie miałam zarzucane, że będę influencerką, aktorką, nie do końca modelką. Te słowa bardzo mnie dotykały do pewnego czasu. Po rozmowie z Michałem Pirógiem stwierdziłam, że to wcale nie jest nic złego, żeby pójść inną ścieżką. Też wiem, że ta wygrana dziewczyna, ma nałożoną presję, żeby była bardziej modelką, bo jeżeli nie jest, to jest jej zarzucane, że jest bardziej influencerką niż modelką, i to mnie bardzo stresowało. Oczywiście, ja się postaram, żeby modeling był na pierwszym miejscu, a potem zobaczymy. Jak mi nie wyjdzie, to będę próbowała realizować się w innych kierunkach i to nie jest nic złego" - podkreślała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: TVN/Marcin Tyszka

Pozostałe wiadomości