Programy

Relacja Maćka i Michaliny rozwija się błyskawicznie. "Łóżko jest duże, pomieścimy się"

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek
"Top Model". Michalina Wojciechowska i Maciek Skiba

W 10. odcinku programu "Top Model" uczestnicy będą musieli nakręcić film modowy i reklamę telefonu. Jednak najbardziej wymagającym zadaniem i przepustką do wyjazdu na Fashion Week w RPA będzie sesja do magazynu "Elle". Z programem pożegnają się dwie osoby.

W 10. odcinku programu "Top Model" jak zwykle nie zabraknie emocji. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński będą musieli podjąć decyzję, kto pojedzie na Fashion Week do Republiki Południowej Afryki. Miejsc jest mniej niż uczestników, więc ktoś będzie musiał się pożegnać z programem. Tym razem będą to dwie osoby.

"Top Model" odcinek 10. – co się wydarzy?

Od ostatniego panelu wszyscy są coraz bardziej zestresowani, bo wiedzą, że wielkimi krokami zbliża się wyjazd na Fashion Week. Na pokładzie samolotu do RPA chciałby się znaleźć każdy. Aleksandra Helis na sesji panelowej aż popłakała się ze stresu. Każdy chce jak najlepiej wykonać zadanie i zakwalifikować się do kolejnego etapu.

Tymczasem w domu "Top Model" rozwija się relacja Maćka i Michaliny. Od początku tę dwójkę połączyło uczucie i stali się nierozłączni. Kiedy przyszło im pracować w parze z innymi osobami, wywiązało się między nimi nieporozumienie. Wyjaśnili je sobie jednak i znów stali się sobie bliscy. Maciej wygrał panelową konkurencję, więc mógł zamieszkać w pełnym luksusów pokoju. Zabrał do niego Michalinę, która choć zadeklarowała, że nie przeniesie się całkowicie do niego, to planuje spędzać z nim więcej czasu. Maćka wyraźnie to ucieszyło i dodał żartobliwie, że "łóżko jest duże, pomieścimy się".

Zobaczcie wideo:

"Top Model". Michalina postanowiła zanocować w pokoju z Maćkiem
"Top Model". Michalina postanowiła zanocować w pokoju z Maćkiem

"Top Model" odcinek 10. – konkurencje, goście

Praca w modelingu pełna jest niespodzianek i wyzwań. Tym razem uczestniczki i uczestnicy "Top Model" będą musieli nagrać film modowy, spadając na wielką poduszkę i wykorzystując zasadę multiplikacji. W następnym zadaniu wyzwaniem może okazać się praca w grupach. Gościem specjalnym w tym zadaniu będzie raper Żabson. Fotograf i reżyser Przemek Dzienis oraz uczestniczki i uczestnicy "Top Model" nagrają reklamy smartfona. Zadanie nadzoruje Michał Piróg. Wyzwaniem dla wszystkich jest praca w grupach i umiejętność komunikacji.

"Top Model". Żabson
"Top Model". Żabson Źródło: TVN

Najważniejszym zadaniem przed wyjazdem na fashion week będzie sesja zdjęciowa dla magazynu "ELLE". Uczestnicy pozować będą w pałacu w Jadwisinie, w kreacjach największych modowych marek na świecie. Autorką zdjęć będzie Gosia Turczyńska. Stylizacje przygotowała Karolina Limbach. Gościem na sesji będzie modelka Maja Sieroń. Najlepiej wykonane zdjęcia będą przepustką do wyjazdu do RPA.

"Top Model". Maja Sieroń Źródło: TVN

"Top Model" – gdzie i kiedy oglądać?

Program "Top Model" można oglądać w telewizji TVN i w Playerze w każdą środę o 21.35. Powtórki emitowane są każdą sobotę o godzinie 15.10 na antenie TVN.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości