Marcelina Zetler z "TM" po kolejnej metamorfozie. Zaszalała z włosami

Autor:
Martyna
Mikołajczyk

Marcelina Zetler po raz kolejny postanowiła się zmienić. W XI edycji "Top Model" po interwencji fryzjerów jej włosy sięgały wysokości szczęki. A jak teraz wygląda uczestniczka programu?

Platynowy blond w kształcie króciutkiego boba - tak, zdaniem stylistów "Top Model", Marcelina Zetler wyglądała najkorzystniej. Ona sama była jednak innego zdania. W oczekiwaniu na odrośnięcie, modelka przedłużyła fryzurę. I to o ile!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Andrzej Sołtysik chciałby zmian w polskiej edukacji. Jego syn chodzi do pierwszej klasy
Andrzej Sołtysik chciałby zmian w polskiej edukacji. Jego syn chodzi do pierwszej klasy

Marcelina Zetler przeszła kolejną ogromną metamorfozę. Jak wygląda uczestniczka "Top Model"?

Marcelina Zetler zdobyła uznanie całego składu jury już na etapie castingu. Całej czwórce zaimponowała dużym modelingowym potencjałem. Wysoka, szczupła blondynka o idealnych proporcjach i ciekawej twarzy - to właśnie dzięki temu została zaproszona do kolejnego etapu - bootcampu. Tam udowodniła swoją wartość, doskonale radząc sobie na przykład z nauką chodzenia.

Niestety, na wyreżyserowanym castingu w agencji modelingowej Marcelina nieco podpadła gościowi specjalnemu. Peyman Amin zauważył, że niektóre z jej ruchów wykonywane są niemal mechanicznie. Uczestniczka nie potrafiła poradzić sobie ze słowami krytyki. Tłumaczyła, że jest perfekcjonistką i jest przekonana, że uwagi ze strony jury są nie na miejscu. W końcu jednak została wybrana do udziału w pokazie razem z innymi osobami, które dostały się do programu.

Spektakularna zmiana Marceliny Zetler z "Top Model"

Kolejny dramat Marcelina Zetler przeżyła w czasie metamorfoz. Z jednej strony wiedziała, że musi się oddać w ręce stylistów, z drugiej - była bardzo przyzwyczajona do swoich dość długich jasnych włosów. Fryzjerzy nie mieli litości - po metamorfozie włosy uczestniczki sięgały zaledwie do linii żuchwy. Modelka nie potrafiła początkowo ukryć niezadowolenia, choć później doceniła metamorfozę. Nie zmienia to jednak faktu, że stęskniła się za długimi włosami.

Kilka miesięcy po zakończeniu programu Michalina Zetler zdecydowała się na kolejną spektakularną zmianę - tym razem postanowiła mocno przedłużyć włosy. Na jej instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje z fryzurą w kolorze jasnego blondu, która sięga jej niemal do pasa.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości