Programy

Natalia i Marcelina z "TM" nie dogadują się podczas sesji zdjęciowej. "Czy wy się lubicie?"

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek
"Top Model". Natalia i Marcelina podczas sesji zdjęciowej

Natalia Woś i Marcelina Zetler zostały dobrane w parę podczas jednego z zadań w programie. Niestety dziewczyny nie mogły się zgrać i zgodnie współpracować podczas sesji zdjęciowej. Michał Piróg powiedział im kilka szczerych słów.

Natalia Woś i Marcelina Zetler to uczestniczki "Top Model", które mają podobne nastawienie w programie. Obie chcą wypaść jak najlepiej. W 5. odcinku dziewczyny będą musiały odłożyć ambicje na bok, aby wspólnie wykonać zadanie. Czy im się uda?

Natalia Woś z "Top Model" upadła na sesji

Konkurencje "Top Model" nie należą do najprostszych. Aby wykonać ciekawe i imponujące zdjęcie czasami trzeba współpracować ze swoimi konkurentami. Natalia Woś i Marcelina Zetler mają bardzo podobne sylwetki, dlatego fotograf uznał, że mogą odgrywać rolę bliźniaczek. Niestety dziewczyny nie mogły się zgrać.

- Nie szła nam ta współpraca to nie ma co ukrywać - powiedziała Natalia.

Na sesji obecna była finalistka poprzedniej edycji programu Dominika Wysocka, która dawała dziewczynom wskazówki. Michał Piróg powiedział dziewczynom kilka gorzkich słów.

- Ja nie mam widzieć, że ta jest lepsza, tylko że na zdjęciu jest fajny klimat. Zadam pytanie, czy wy się lubicie? - zapytał.

- My nie rozmawiamy po prostu dużo - wyjaśniła Marcelina.

- Kiedy byłbym klientem i widział tę sytuację, to obydwie wysyłałbym do domu i zadzwonił do agencji po inne modelki - wyjaśnił Michał Piróg.

"Top Model". Natalia i Marcelina nie dogadują się podczas sesji zdjęciowej
"Top Model". Natalia i Marcelina nie dogadują się podczas sesji zdjęciowej

Natalia Woś z "Top Model" – kim jest?

Natalia Woś ma 17 lat i pochodzi z Żagania. Brała udział w poprzedniej edycji "Top Model". Dotarła do bootcampu. W ciągu roku przygotowywała się do castingu. Schudła, ćwiczyła, pracowała nad sobą. Bardzo pilnowała swojej diety i treningów, aby dostać się do programu. Jurorzy byli pod wrażeniem jej determinacji i przyznali jej miejsce w domu "Top Model".

Marcelina Zetler z "Top Model" – kim jest?

Marcelina Zetler ma 20 lat i pochodzi z Barcina. Ma 180 cm wzrostu. Zgłosiła się do "Top Model" ponieważ chce pracować w modelingu. Wszystkie zadania stara się wykonywać perfekcyjnie.

"Top Model" – gdzie i kiedy oglądać?

Program "Top Model" można oglądać w telewizji TVN i w Playerze w każdą środę o 21.35. Powtórki emitowane są każdą sobotę o godzinie 15.10 na antenie TVN.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości