Programy

Olga Król z "Top Model" o powiększeniu ust. "Wystarczająco długo walczyłam z kompleksem"

Programy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Reporter:
Aleksandra Głowińska
Olga Król z "Top Model" powiększyła usta

Jesienią w telewizji TVN zobaczymy kolejny sezon programu "Top Model". Uczestniczka 10. edycji zmaga się z krytyką. Olga Król powiększyła usta i z tego powodu spotkał ją internetowy hejt. Modelka opowiedziała nam, dlaczego zdecydowała się na zmiany w swoim wyglądzie.

W 10. edycji "Top Model" przed jurorami stanęła 19-letnia Olga Król. Dziewczyna wybierała się na studia dziennikarskie, myślała też o szkole wizażu lub psychologii. W 2020 roku brała udział w wyborach Miss Polski. Dziewczyna postanowiła poprawić swój wygląd. Jednak internauci byli dla niej bezlitośni. Modelka skomentowała ich zachowanie.

Olga Król z "Top Model" powiększyła usta. Reakcja na komentarze fanów

Była uczestniczka "Top Model" pokazała zdjęcie po przemianie. W komentarzach pojawiały się takie wiadomości jak: "Brawo za odwagę", "Pięknie". Jednak modelki nie ominął hejt. Olga Król zareagowała na zaczepki obserwatorów na Instagramie. Zamieściła InstaStories, w którym odniosła się do przykrych komentarzy na swój temat.

"Po dodaniu dzisiejszego zdjęcia, dostałam ponad 30 wiadomości — jak to ja się strasznie oszpeciłam, jak to ja sobie twarz skrzywdziłam. I wiecie co? Gó**o prawda, niczego sobie nie skrzywdziłam, niczego sobie nie oszpeciłam. Bo dopiero teraz mogę powiedzieć, że wyglądam za****ście. Usta były moim największym kompleksem i nie widzę nic złego w tym, że je sobie powiększyłam. Nie widzę sensu pisania mi, jakie to jest karygodne i bez sensu. Zajmijcie się swoim życiem" - apelowała do fanów.

Olga Król nie spodziewała się, że zmiana w jej wyglądzie będzie aż tak widoczna.

- Kolejna moja metamorfoza odbiła się naprawdę głośnym echem. Chyba jestem już na to skazana. Prawdą jest, że media po raz kolejny zawrzały o Oldze Król, tym razem "bo powiększyła usta"… Powiększyłam, to powiększyłam, chciałam to zrobić już dawno. Był to jeden z moich kompleksów, a jeśli miałam możliwość — zrobiłam to. Nie uważam, żebym zrobiła krzywdę sobie ani komukolwiek innemu tą zmianą, więc średnio zrozumiałe jest dla mnie to, że część ludzi jest tym wręcz oburzona. Tak jak wszystko, medycyna estetyczna również jest dla ludzi i jeśli ktoś może sobie pozwolić na korzystanie z niej, w dodatku poprawić swoje samopoczuciem, niech korzysta — skomentowała w rozmowie z Aleksandrą Głowińską z cozatydzien.tvn.pl.

Była uczestniczka "Top Model" mówi nam szczerze o swoich uczuciach i odpieraniu fali hejtu.

- Wystarczająco długo walczyłam z kompleksem małych ust, teraz czuję się dużo lepiej. Oczywiście nie jest tak, że każdy jest temu przeciwny. Jest bardzo duże grono osób, które popierają moją decyzję. Czy jest mi przykro? Absolutnie. Wydaje mi się, że zdążyłam się już uodpornić na falę hejtu, a to, że lubię dyskutować to inna sprawa. Nawet przez chwilę nie żałuję swojej decyzji - dodała w rozmowie.

Ela Pruszyńska z "Żon Miami" powiedziała ile wydała na zawartość garderoby
Ela Pruszyńska z "Żon Miami" powiedziała ile wydała na zawartość garderoby "Żony Miami". Ela Pruszyńska w szczerej rozmowie pokazała najdroższe rzeczy z garderoby. Zaskakujące?

Olga Król szczerze o metamorfozie w programie "Top Model"

Olga Król po wejściu do programu oddała się w ręce stylistów fryzur. Przeszła spektakularną metamorfozę, do której musiała dojrzeć. Wtedy również radziła sobie z krytyką.

"Moja metamorfoza wywołała wiele kontrowersji. W sumie nie dziwię się, w końcu to ogromna zmiana. Samej ciężko było mi przyzwyczaić się do nowej fryzury. Czytam Wasze opinie, komentarze, wiadomości, staram się na wszystko odpisać. Każdy z Was ma oczywiście prawo wyrazić własne zdanie. Ale wiecie, co mnie denerwuje? Irytujący jest sposób, w jaki niektórzy z Was tę swoją opinię wyrażają. Można przecież przedstawić nasze racje bez poniżania drugiej osoby. Nigdy nie wiemy, jak osoba po drugiej stronie może zareagować. Dlatego warto przemyśleć, co i gdzie się pisze" - wyznała modelka na Instagramie.

Olga Król przekonała się do swojej fryzury i w końcu ją polubiła. Powiedziała nam, dlaczego teraz zdecydowała się na noszenie długich włosów.

- Nie czułam się źle w krótkich włosach, ale jednak długi kuc to jest to, co lubię. Podsumowując, niech każdy wygląda, jak chce. Niech każdy robi ze swoim wyglądem to, na co ma ochotę i na co może sobie pozwolić. Wygląd w żaden sposób nie weryfikuje wnętrza człowieka - oznajmiła w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Reporter: Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @topmodelpolskatvn

Pozostałe wiadomości