Oliwia z "True Love" komentuje wyznanie Kuby o uczuciach do Julii. "Gdybym znała prawdę..."

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Oliwia z "True Love" o relacji z Kubą i Marcinem

W "True Love" sytuacja się zagęszcza. W grę wchodzą naprawdę mocne uczucia. Uczestnicy nie czują się do końca dobrze w swoich parach, dlatego ryzykują i kierują swoje uczucia do innych osób. Tak stało się w przypadku duetu, który wydawał się niezniszczalny. Kuba wyznał, że poczuł coś do Julii. Co na to jego partnerka Oliwia? Czy gdyby wiedziałaby o tym wcześniej, wybrałaby Marcina?

Oliwia i Kuba na ostatniej Ceremonii Miłości znów zostali parą. Oboje twierdzili, że ich relacja rozwija się w dobrym kierunku, więc nie będą burzyć tego, co już udało im się zbudować. Zgodnie stwierzili, że są sobą coraz bardziej zauroczeni. Niestety to nie do końca okazało się prawdą, a jak wiemy w "True Love" nie należy mijać się z własnymi uczuciami.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Edyta Zając o uczestnikach "True Love". Niektórzy znaleźli miłość w programie
Edyta Zając o uczestnikach "True Love". Niektórzy znaleźli miłość w programie

Oliwia z "True Love" o uczuciach Kuby do Julii

W poprzednim odcinku uczestnicy mieli okazję iść na randkę z osobami, które wylosowali. Tak się złożyło, że zarówno Kuba, jak i Kamil trafili na swoje partnerki. Aby wprowadzić w ich związkach trochę ekscytacji i poznać kolejne osoby, Kuba zaproponował zamianę. W ten sposób mógł porozmawiać z Julką w cztery oczy. Po tym spotkaniu wyznał przed kamerami, że ta randka nie była przypadkowa i widać, że coś między nimi jest.

Oliwia zapytała swoich obserwatorów na Instagramie, co sądzą o zmianie decyzji Kuby. Fani pisali, że są w szoku, bo nic tego wcześniej nie zapowiadało. Oliwy do ognia dolał fakt, że Kuba wcześniej powiedział partnerce prosto w oczy, że nie widzi w programie innej dziewczyny, na której mogłoby mu zależeć.

"Byłam w szoku! Myślałam, że jednak zauroczył się Tobą i jest coś między wami" - smucą się widzowie "True Love".

"True Love". Oliwia o Marcinie. Wybrałaby go zamiast Kuby?

Oliwka zbliżyła się do Marcina, który wiedząc, że odejdzie z programu, przekazał jej swoją koszulkę piłkarską w dowód przyjaźni. Gdy mężczyzna żegnał się z przyjaciółmi, dziewczyna zalała się łzami. Widok płaczącej Oliwii poruszył Marcina. Uczestnik już wcześniej kilka razy uświadamiał jej, że jest dla niego szczególnie ważna. Jednak para nastawiła się na uczucie przyjacielskie, by nie niszczyć relacji, którą Oliwia stworzyła już z Kubą.

Fani zapytali Oliwię, czy gdyby wcześniej usłyszała od Kuby jego prawdziwe uczucia, zmieniłaby parę i stworzyła coś nowego z Marcinem.

"W tamtym momencie miałam z Marcinem bardzo mocną więź przyjacielską - oboje nawet nie pomyśleliśmy o sparowaniu się. To w Kubie pokładałam nadzieje na coś więcej, na coś 'pięknego'. Nie chciałam kończyć z Kubą, bo zbudowaliśmy relację, jak wtedy myślałam, 'prawdziwą' i trwałą" - napisała Oliwia na InstaStories.

Oliwia jeszcze raz podkreśliła, że bez wiedzy o tym, co czuł Kuba, nie zmieniłaby niczego, bo pokładała w nim nadzieję na miłość.

Nie ma co gdybać, szłam za swoimi uczuciami. Zapewne, gdybym znała prawdę, może potoczyłoby się to inaczej. Jednak, tak jak już wspominałam, Kuba miał dla mnie cechy idealnego partnera, więc nie chciałam zaprzepaścić tej relacji

Oliwia z "True Love" o wyborze Marcina zamiast Kuby Źródło: Instagram @oliwia.truelovepl

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

Pozostałe wiadomości