Oliwia z "True Love" pokazała zdjęcie sprzed operacji piersi. "Mam bardzo mało fotek"

Autor:
Dominika
Kowalewska
Oliwia "True Love" pokazała zdjęcie sprzed operacji piersi

Oliwia Ścierczak z "True Love" otwarcie przyznaje, że ma za sobą operację plastyczną. Zabieg powiększenia biustu dodał jej pewności siebie i wpłynął na postrzeganie własnego ciała. Teraz Oliwia z "True Love" opublikowała zdjęcie sprzed operacji.

Po poniedziałkowej Ceremonii Prawdy uczestnicy zaczynają docierać się w nowych konfiguracjach. Nie wszystkim układ przypadł jednak do gustu. Najbardziej obiecująca para "True Love", czyli Kinga i Marcin, rozpadła się. Tak oto kobieta trafiła do sypialni Mateusza, który dostał kosza od Julii. Czy dołączenie nowego uczestnika Dawida namiesza w kolumbijskiej willi? Jak na razie zwrócił uwagę na Kingę, natomiast on wpadł w oko Martynie, która dotychczas nie złapała kontaktu z żadnych z kawalerów.

W tym tygodniu pary prezentują się następująco:

  • Oliwia i Kuba
  • Kamil i Julia
  • Martyna i Marcin
  • Kinga i Mateusz
  • Agata i Filion
  • Sara i Filip

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Edyta Zając o wizerunku, karierze modelki i swoim wyglądzie
Edyta Zając o wizerunku, karierze modelki i swoim wyglądzie Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"True Love". Oliwia Ścierczak pokazała zdjęcie sprzed operacji

Oliwia Ścierczak od początku wpadła w oko kilku kawalerom. Uczestniczka "True Love" przyszła do programu, by znaleźć miłość. Początkowo sparowała się z Kamilem, jednak pomiędzy uczestnikami nie zaiskrzyło. Mężczyzna zwrócił uwagę na Sarę, ale z nią też nie widział przyszłości. W końcu sparował się z Julią, którą jest wyraźnie oczarowany. Oliwia natomiast uchodzi za przyjaciółkę i kumpelę "dobra rada". Podczas drugiej Ceremonii Miłości wybrała Kubę i to z nim buduje relację. Jednak zainteresowanie okazał jej również Marcin, który w ostatnim odcinku podkreślił, że patrzy na kobietę raczej jak na starszą siostrę. Czy aby na pewno?

Tymczasem Oliwia coraz bardziej się otwiera. Niejednokrotnie w mediach społecznościowych poruszała temat piersi. Uczestniczka "True Love" nie ukrywa, że poddała się operacji powiększenia biustu, co spotkało się z dużym zainteresowaniem internautów. W związku z tym Oliwia postanowiła zorganizować dedykowane Q&A, podczas którego fani pytali ją m.in. o to, jak bardzo boli operacja i rekonwalescencja oraz czy jest zadowolona z efektów. Co więcej, została poproszona o pokazanie zdjęcia sprzed zabiegu.

"Przeglądając galerię, zauważyłam, że mam bardzo mało fotek ukazujących biust" - dodała do zdjęcia.

"True Love". Oliwia Ścierczak pokazała zdjęcie sprzed operacji
"True Love". Oliwia Ścierczak pokazała zdjęcie sprzed operacji "True Love". Oliwia Ścierczak pokazała zdjęcie sprzed operacji Źródło: Instagram @oliwia.truelovepl

Oliwia Ścierczak wyznała, że przez wiele lat mały biust był jej dużym kompleksem.

"Jako nastolatka byłam na bardzo restrykcyjnych dietach. Później brałam udział w sportach sylwetkowych... proporcje mojego ciała bardzo się zmieniały. W tym biust (a raczej jego brak) był moim największym kompleksem" - wyznała.

Oliwia z "True Love" o swoim ciele
Oliwia z "True Love" o swoim ciele Oliwia z "True Love" o swoim ciele Źródło: Instagram

"True Love". Oliwia pokazała zdjęcia z zawodów sylwetkowych

Oliwia zdradziła ponadto, że ma za sobą start w zawodach sylwetkowych. Od razu przyznała, że choć było to świetnie doświadczenie, to nie chce go nigdy więcej powtarzać. Metamorfoza robi wrażenie. Wówczas fani "True Love" mogliby jej nie poznać. Oliwia miała niewiele tkanki tłuszczowej, co podkreśliło mocno rozbudowane mięśnie. Co ciekawe, zdradziła, że stroje, w których prezentują się kobiety podczas konkursów, nie należą do najtańszych, toteż uczestniczka "True Love" kupiła go z drugiej ręki od... bohaterki "Hotelu Paradise"!

"Taka ciekawostka. Stroje dla 'bikiniar; są bardzo drogie. Ja jako 'biedny' student postanowiłam kupić z drugiej ręki. Wiktoria Gąsior poznajesz?" - zapytała.

"True Love". Oliwia pokazała zdjęcia z zawodów sylwetkowych
"True Love". Oliwia pokazała zdjęcia z zawodów sylwetkowych "True Love". Oliwia pokazała zdjęcia z zawodów sylwetkowych Źródło: Instagram @oliwia.truelovepl

Podoba wam się Oliwia w takim wydaniu?

Fundacja TVN 1,5%

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Player

Pozostałe wiadomości