Programy

Jesienne nowości i kontynuacje znanych i lubianych programów w TVN Fabuła. Sprawdź, co oglądać

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Jesienne nowości i kontynuacje znanych i lubianych programów w TVN Fabuła

"Seriaale" czy "Fabuła News" to programy, których kontynuację zobaczymy już wkrótce na TVN Fabuła. Stacja przygotowała też nowość. O czym opowie cykl "Kino w drodze"?

Jesienią kanał TVN Fabuła po raz kolejny udowodni, że w deszczowe, chłodne wieczory jest najlepszym wyborem dla wszystkich miłośników dobrego kina. Na widzów czekają autorskie programy o tematyce filmowej, największe hity wielkiego i srebrnego ekranu oraz najświeższe nowinki z planów zdjęciowych. Tej jesieni nie zabraknie również nowości.

"Kino w drodze" - nowy program w TVN Fabuła

Kanał TVN Fabuła nie tylko "mówi" o filmach, ale też słucha tych, którzy się nimi pasjonują. Stąd pomysł na wyjątkowy konkurs stacji na nieszablonową audycję telewizyjną. Wygrał koncept Agnieszki Nasierowskiej i już w październiku program "Kino w drodze", będzie można obejrzeć na antenie TVN Fabuła.

Zwycięski projekt to format kulturalno-rozrywkowy, w którym prowadzący, wielcy pasjonaci kina: Miłosława Bożek, Krzysztof Majewski i Maciej Stasierski rozmawiają o świecie filmu, jego kultowych motywach i dekodują amerykańskie klisze w polskiej kinematografii. Przyglądają się temu, jak kultura zza oceanu ukształtowała myślenie o świecie i zdominowała rodzimą wyobraźnię, doprowadzając do powstania globalnej wioski. A wszystko to w formie błyskotliwej i zabawnej rozmowy.

Program "Kino w drodze" w TVN Fabuła od 15 października w soboty o godz. 19.30.

"Fabuła News" w TVN Fabuła

W nadchodzącym sezonie nie zabraknie kontynuacji znanych i lubianych programów. Dla widzów, którzy chcą być na bieżąco z nowikami z branży filmowej, obowiązkową pozycją będzie "Fabuła News". Ewelina Witenberg, w swoim autorskim cyklu zrelacjonuje, co ciekawego wydarzyło się na małym i wielkim ekranie, w kraju i za granicą, opowie o zakulisowych smaczkach oraz poleci najlepsze tytuły kinowe na jesienne wieczory.

Program "Fabuła News" od 7 października w piątki o godz. 19.45.

Tajemnice produkcji #3. Plan serialu "Papiery na szczęście"
Tajemnice produkcji #3. Plan serialu "Papiery na szczęście" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Program "Seriaale" w TVN Fabuła

Serialomaniacy na antenie TVN Fabuła obejrzą premierowe odcinki programu "Seriaale". Prowadząca Kaja Klimek weźmie pod lupę najbardziej kultowe serie w historii telewizji i serwisów VOD, porozmawia o ich fenomenie i szalonej popularności. Przyjrzy się także nowościom i podpowie, co warto obejrzeć jesienią.

Program "Seriaale" od 16 października w każdą niedzielę o godz. 19.30.

Polskie filmy krótkometrażowe w TVN Fabuła

TVN Fabuła kontynuuje współpracę ze Studiem Munka SFP. W nowym sezonie widzowie po raz kolejny będą mieli okazję obejrzeć filmy krótkometrażowe, zrealizowane przez młodych, polskich twórców. Obsypane nagrodami artystyczne produkcje to prawdziwa gratka dla miłośników tych formatów.

Polskie filmy krótkometrażowe w TVN Fabuła od 14 października w piątki ok. godz. 22:00 (zaraz po filmie).

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN Fabuła

Pozostałe wiadomości