Programy

Wiktoria z "HP 6" wystąpiła w teledysku uczestnika poprzedniej edycji. Gorący klip

Programy

Autor:
Urszula
Grabowska
Źródło:
https://www.youtube.com/watch?v=lqWt5L4hZU4
Wiktoria Góra

Wiktoria Góra z "Hotelu Paradise 6" zagrała w teledysku Mateusza Szeka z pierwszej edycji show, który aktualnie rozwija karierę muzyczną pod pseudonimem Matt Palmer. Tylko nam zdradziła, jak wyglądała praca na planie klipu "Była Piękna" i jaki jest Mateusz.

Wiktoria Góra wzięła udział w najnowszym teledysku Mateusz Szeka, który od kilku lat wydaje autorskie single pod pseudonimem Matt Palmer. Uczestnik pierwszej edycji "Hotelu Paradise" rozpoczął karierę muzyczną, o której zawsze marzył. Również uczestnicy innych edycji zainspirowani pomysłem Matta na karierę, poszli drogą muzyczną m.in. Sonia Szklanowska z drugiej edycji "Hotelu Paradise".

Matt Palmer w sierpniu wrzucił do sieci teledysk "Była Piękna", gdzie główną rolę zagrała Wiktoria Góra z szóstej edycji "Hotelu Paradise" u boku TikTokera - Jakuba Gicza.

Wiktoria Góra z "Hotelu Paradise 6" na planie teledysku 

Teledysk "Była Piękna" był nagrywany w tegoroczne wakacje. Artyście zależało, aby w tym utworze tekst był na tyle chwytliwy, aby szybko został hitem lata. Piosenka zyskała 2 mln wyświetleń na YouTube, więc Matt Palmer nie krył szczęścia na Instagramie. W klipie wzięła udział Wiktoria Góra z obecnej edycji "Hotelu Paradise", która opowiedziała, nam jak wyglądała praca na planie.

- Na planie było bardzo profesjonalnie. Matt pomagał mi, wachlował mnie, bo było bardzo gorąco. Praca z TikTokrem - Jakubem Giczem była bardzo udana. Jak były sceny intymne, to ekipa zostawiała nas samych z kamerami, żeby sceny, jakie mieliśmy do odegrania, wyglądały jak najbardziej naturalnie- wyjaśniła.

Wiktoria Góra dodała też, że bardzo spodobała się jej praca na planie i już nie może doczekać się kolejnych teledysków u innych artystów. Dodała też, że była jedyną kobietą na planie.

- Czułam się mimo wszystko bardzo dobrze i nie byłam skrępowana. Całą stylizację i makijaż wykonałam sama - dodała.

Klaudia El Dursi o kolejnym sezonie "Hotelu Paradise" i tęsknocie za rodziną
Klaudia El Dursi o kolejnym sezonie "Hotelu Paradise" i tęsknocie za rodziną "Hotel Paradise". Klaudia El Dursi Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Wiktoria Góra z "Hotelu Paradise 6"

Wiktoria Góra niestety podczas ostatniego Rajskiego Rozdania odpadła z rąk Piotra Czechowskiego, który zdecydował się na związek z Szahirą Bisiorek. Dziewczyna podkreśla jednak, że cieszy się z takiego obrotu spraw. Czuła, że nie jest w stanie zbudować z nikim miłosnej relacji. Odeszła godnie i jak mówi: "Nie żałuje żadnej decyzji w hotelu".

Przed nami już wkrótce kolejne Rajskie Rozdanie. Jakie pary teraz ukształtują się w hotelu? Czy Adam Podwapiński będzie chciał rozwijać swoją relacje z Angeliką Nowicką? Czy Szahira Bisiorek może być pewna Piotra Czechowskiego? To wszystko możecie śledzić na antenie TVN 7 i w serwisie Player.pl.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Przeczytaj też:

Autor:Urszula Grabowska

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=lqWt5L4hZU4

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości