Programy

Nie żyje gwiazda "You Can Dance". Natalię Madejczyk żegna Michał Piróg i tancerze

Programy

Autor:
Dominika
Kowalewska

W nocy z 21 na 22 czerwca tancerze poinformowali o śmierci gwiazdy 1. sezonu show "You Can Dance - Po Prostu Tańcz!". Natalia Madejczyk zmarła na skutek tragicznego wypadku.

Natalia Madejczyk była uczestniczką 1. sezonu tanecznego talent show stacji TVN. O zwycięstwo walczyła z najlepszymi tancerzami w Polsce. Natalii Madejczyk udało się dotrzeć do ćwierćfinału, zajmując wraz z Rafałem Krylem 6. miejsce. Swoją przygodę ze sportem zaczęła od gimnastyki artystycznej, by później stać się zawodową tancerką i choreografką. Występowała w teatrach w Gdyni oraz Gdańsku.

Zmarła Natalia Madejczyk - uczestniczka "You Can Dance"

W dniu swoich urodzin Maciej "Gleba" Florek, zwycięzca 1. edycji "You Can Dance - Po prostu tańcz!", zamieścił na swoim profilu na Facebooku wpis. Dotyczył jego koleżanki z muzycznego show Natalii Madajeczyk. 20 czerwca tancerka uległa poważnemu wypadkowi i walczyła w szpitalu o życie.

"Kochani znajomi, koledzy, przyjaciele dzisiaj są moje urodziny i po raz kolejny obdarowujecie mnie dobrym słowem, spotkaniem, rozmową czy myślą. 41 razy okrążyłem z Ziemią Słońce i mam dużo z tego radości i ogrom optymizmu. Dzisiaj też do mnie dotarła wiadomość, że Natalia Madejczyk miała bardzo poważny wypadek i leży w szpitalu, walcząc o zdrowie i życie. Dlatego proszę was o mały prezent dla mnie - o chociaż chwilę modlitwy, medytacji, pomyślenia o Natalii wiem, że będzie to czuła w tych ogromnie trudnych chwilach, bo jest wrażliwą osobą" - napisał.

Niestety, kobieta zmarła, o czym w nocy z 21 na 22 czerwca Maciej Florek poinformował w komentarzu zamieszczonym pod postem.

"Kochani bardzo dziękuję za tak duży odzew. Natalia dzisiaj umarła. Modlitwa będzie na pewno darem dla tak niezwykłej osoby... Jak będę wiedział szczegóły związane z pogrzebem dam znać" - napisał tancerz.

Spot kampanii społecznej Playera i fundacji ITAKA z Justyną Wasilewską
Spot kampanii społecznej Playera i fundacji ITAKA z Justyną Wasilewską

Michał Piróg żegna Natalia Madejczyk

O nagłej śmierci tancerki poinformował również Michał Piróg, który w "You Can Dance - Po prostu tańcz!" zasiadał w fotelu jurorskim.

"Śpij spokojnie aniele piękny. Mogę tylko pytać czemu, czemu teraz, czemu ty. Obudziłem się o 1:47 i już nie zmrużyłem oka. Moje serce pęka. Czemu musimy być świadkami, kiedy opuszczają nas tak piękne dusze? Natalia kochana moja mogę ci obiecać, że jeszcze zatańczymy" - rozpoczął swój wzruszający wpis Michał Piróg.

Tancerz i choreograf zdradził, że miał plany związane z Natalią Madejczyk. Razem mieli wyjechać do Londynu.

"Twój udział w programie. Byłaś jego najjaśniejszą gwiazdą. Będę cię wypatrywać w oczach wszelkich istot, by raz jeszcze się do ciebie uśmiechnąć, popatrzeć i powiedzieć jak ciebie wszystkim brakuje. Do zobaczenia. Teraz odpocznij chwilkę i wróć do nas" - dodał.

Poniżej możecie przypomnieć sobie, jak Natalia Madejczyk zaprezentowała się w 1. edycji show "You Can Dance - Po prostu tańcz!":

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MwMedia

Pozostałe wiadomości