Programy

Aneta Glam-Kurp zamieszka ze swoją mamą? "Ja jestem jej życiem"

Programy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Źródło:
Co za Tydzień
Aneta Glam-Kurp z "Żon Miami"

Aneta Glam-Kurp to jedna z najbardziej majętnych Polek w Miami. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl opowiedziała o swojej relacji z mamą. Czy panie zamieszkają razem na stałe? "Powiedziałam mamie, że jeśli chce to może ze mną zostać na zawsze".

Aneta Glam-Kurp była modelką podróżującą po całym świecie. Kilka lat temu zakochała się w Georgu, jednym z najbogatszych mieszkańców Miami. W programie "Żony Miami" chętnie pokazuje swoje wystawne życie i relację z najbliższymi. W kilku odcinkach pojawiła się także mama Anety Glam-Kurp, co szybko zrodziło wiele pytań wśród widzów. 

"Żony Miami" - Aneta Glam-Kurp zamieszka z mamą?

W rozmowie z Dagmarą Olszewską Aneta Glam-Kurp wyznała, że mama od zawsze była jedną z najważniejszych osób w jej życiu. 

- Marzeniem mojej mamy zawsze było to, żeby być obok swojej córeczki. Mama jest ze mnie dumna i zawsze chce ze mną być. Nawet gdy byłam mężatką i mieszkałam we Francji przez 7 lat, to ona mieszkała ze mną i z moim byłym mężem - wyjaśnia Aneta Glam-Kurp.

Rodzice Anety Glam-Kurp rozwiedli się, gdy miała 10 lat. Nie ma sióstr ani braci, tym bardziej zwraca szczególną uwagę na kontakty z mamą. 

- Ja jestem jej życiem. Zawsze mnie odwiedzała w Miami. Zapraszałam ją zazwyczaj na 4 miesiące. Zostawała od świąt do kwietnia. Wynajmowałam jej mieszkanie, no i ostatnim razem przyjechała jeszcze przed epidemią, w grudniu - wyjaśnia modelka.

Aneta Glam-Kurp z "Żon Miami" nie rozstaje się z mamą?
Aneta Glam-Kurp z "Żon Miami" nie rozstaje się z mamą? Jedna z najbardziej majętnych mieszkanek Miami nie wyobraża sobie życia bez mamy? Aneta Glam-Kurp opowiedziała o swojej relacji z najbliższymi.

Aneta Glam-Kurp otrzymała obywatelstwo

Bohaterka "Żon Miami" w rozmowie z nami wyjaśniła, że jej mama przebywa w Miami od początku epidemii. Gdy wszystkie loty zostały zlikwidowane i nie można było podróżować, Aneta Glam-Kurp postarała się o przedłużenie dla niej wizy turystycznej. 

- W tym samym czasie ja dostałam amerykańskie obywatelstwo. Moja adwokat powiedziała mi, że od kiedy mam obywatelstwo, mogę starać się o zieloną kartę dla mojej mamy. Powiedziałam mamie, że jeśli chce, to może ze mną zostać na zawsze. Nie zastanawiała się nawet przez dwie sekundy. Od razu się zgodziła. Także przez epidemię i przez nieszczęście, jej się poszczęściło. Załatwiamy jej zieloną kartę i zostanie już na zawsze ze mną - powiedziała Aneta Glam-Kurp. 

Zobacz także:

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło: Co za Tydzień

Źródło zdjęcia głównego: Materiały Prasowe TVN

Pozostałe wiadomości