Seriale

"Biały Lotos". Czy Theo James wierzy w miłość? "Moja żona nie byłaby zadowolona"

Seriale

Autor:
Kamila
Jamrożek
"Biały Lotos". Serial HBO Max okazał się hitem. O czym jest drugi sezon?
"Biały Lotos". Serial HBO Max okazał się hitem. O czym jest drugi sezon?'Co Za Tydzień"
wideo 2/5

W HBO Max można oglądać już drugi sezon serialu "Biały Lotos". Akcja z Hawajów przenosi się na Sycylię. Poznajemy też nowych bohaterów. O granych przez siebie postaciach opowiedzieli w programie "Co Za Tydzień" Aubrey Plaza i Theo James.

"Biały Lotos" opowiada o próżności amerykańskich turystów przebywających na luksusowych wakacjach. Serial zdobył w ubiegłym roku 10 nagród Emmy, w tym za najlepszy serial limitowany. Gwiazdy produkcji opowiedziały o niej w programie "Co Za Tydzień".

"Biały Lotos" - o czym jest drugi sezon?

Drugi sezon wyróżnionego nagrodą Emmy serialu Mike'a White'a "Biały Lotos" śledzi losy grupy gości hotelowych na przestrzeni tygodnia. Z każdym mijającym dniem wyłania się ciemniejsza strona idealnych podróżników, pracowników hotelowych i samego z pozoru idyllicznego miejsca. Kurort na Sycylii wita dwie pary, które próbują zdecydować, czy są bardziej przyjaciółmi, czy wrogami, trzypokoleniową włosko-amerykańską rodzinę, odkrywającą swoje sycylijskie korzenie oraz będącą VIP-em gościnię, która podróżuje z mężem i asystentką. W serialu śledzimy także losy profesjonalnej, ale drażliwej menedżerki hotelu i dwóch młodych dziewczyn z Sycylii.

Zobacz zwiastun "Białego Lotosa":

"Biały Lotos". Aubrey Plaza o serialu

W serialu "Biały Lotos" widzimy dwie pary, które różni wszystko - pieniądze, polityka i podejście do życia, ale łączy przyjaźń.

- Istnieją pary, które lubią być cały czas na bieżąco z tym, co dzieje się w kraju i na świecie. Boją się o to, co stanie się z naszą planetą. Nie są w stanie odciąć się od ciągłego napływu informacji. Są też takie, które niczym się nie przejmują. Dzieje się tak, bo mają dużo pieniędzy lub po prostu mają wszystko gdzieś. Dlatego fajnie, jak te dwa światy zderzają się ze sobą i widzę to bardzo często w moim życiu - wyjaśniła odtwórczyni jednej z głównych ról w serialu Aubrey Plaza.

Z kim gwiazda bardziej się utożsamia i lubi spędzać czas?

- To zależy od tego, w jakim jestem nastroju. Czasami lubię pozbierać się na jakiś nurtujący mnie temat społeczny, a czasami chcę się od tego wszystkiego odciąć, imprezować i dobrze się bawić. Dobrze odnajduję się w obu tych grupach - stwierdziła aktorka w rozmowie z "Co Za Tydzień".

"Biały Lotos". Theo James wierzy w miłość?

"Biały Lotos" opowiada przede wszystkim o relacjach międzyludzkich i poszukiwaniu miłości, której nie zawsze każdy może doświadczyć. Co sądzi o tym odtwórca roli Camerona Sullivana Theo James? Ostatnio stwierdził, że prawdziwa miłość jest nieosiągalna.

- Boże, tak to powiedziałem? To straszna odpowiedź. Moja żona nie byłaby zadowolona - przyznał aktor, śmiejąc się w głos.

Podczas wywiadu towarzyszyła mu serialowa żona, którą gra Meghann Fahny. Prywatnie Theo James od 2018 roku jest w związku małżeńskim z irlandzką aktorką Ruth Kearney. W 2021 roku para powitała na świecie swoje pierwsze dziecko.

- Tak, prawdziwa miłość jest osiągalna. To zresztą pokazuje nasz serial. Nasi bohaterowie mogą być szaleni, ale ich związki są bardzo trwałe. Oni po prostu bardzo się kochają, darzą się mocnym uczuciem. Tylko dają temu wyraz poprzez bardzo niezdrową grę w kotka i myszkę - wyjaśnił Theo James.

Theo James z żoną Ruth Kearney na premierze serialu "Biały Lotos"
Theo James z żoną Ruth Kearney na premierze serialu "Biały Lotos" Źródło: Getty Images

A co dla aktorów oznaczyło przeniesienie akcji do Włoch?

- Zdjęcia trochę się przedłużyły i w rezultacie spędziliśmy we Włoszech nie tygodnie, miesiące. Finalnie wyszło to nam na dobre. To piękne miejsce do pracy i spędzania wolnego czasu. Włochy mają wspaniałą architekturę kulturę i kuchnię. To magiczne miejsce - zachwycal się Theo James.

"Biały Lotos" - gdzie i kiedy oglądać?

Serial "Biały Lotos" można oglądać na platformie HBO Max i w Playerze. Obecnie dostępne są trzy odcinki. Nowe epizody dodawane są co poniedziałek.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: "Co Za Tydzień"

Pozostałe wiadomości