Seriale

Nowe seriale w TVN i kontynuacje popularnych produkcji

Seriale

Źródło:
TVN

Wiosną w TVN zobaczymy kontynuację znanych i lubianych seriali oraz całkiem nowe produkcje. Oto, co czego możemy spodziewać się już niedługo.

Wiosną w TVN będziemy mogli oglądać kontynuację uwielbianego przez rzesze widzów serialu "Na Wspólnej" oraz nowego serialu "Bunt!". Stacja wyemituje też wielkie hity Playera - "Skazana" i "Pajęczyna". Sprawdźcie koniecznie, kiedy emisja pierwszych odcinków.

"Skazana"

Serial "Skazana" to wielki hit Playera, który trafi teraz na antenę TVN. Opowiada on o losach odnoszącej sukcesy sędzi Alicji Mazur (w tej roli Agata Kulesza). Niespodziewanie zostaje ona oskarżona o zabójstwo, którego nie popełniła. Trafia do więzienia, gdzie czeka ją spotkanie z kobietami, na które wydała wcześniej wyrok. Za kratkami walczy o przetrwanie i planuje zemstę na osobach, które ją wrobiły. Przy życiu trzyma ją jedynie nastoletnia córka.

Serial "Skazana" będzie można oglądać na antenie TVN od 27 kwietnia. Jest też dostępny na stronie player.pl. Obecnie trwają pracę nad drugim sezonem.

"Pajęczyna"

W serialu "Pajęczyna" rodzinny sekret głównej bohaterki Korneli Titko (Joanna Kulig) łączy się z pilnie strzeżoną tajemnicą PRL. Dlatego akcja serialu dzieje się równocześnie w czasach współczesnych i epoce gierkowskiej. Kornelia po latach chce rozwikłać zagadkę śmierci swojej matki i siostry, która łączy się z odpowiedzią na pytanie, dlaczego tajny projekt atomowy z czasów Gierka nie doszedł do skutku. Serial bazuje na wydarzeniach faktycznych, jednak interpretuje je na swój własny sposób.

"Pajęczyna" już niedługo pojawi się na antenie TVN. Pierwszy odcinek zobaczymy w niedzielę 6 marca o godzinie 21.40.

"Bunt!"

"Bunt!" to nowy serial, który od stycznia można oglądać codziennie na antenie TVN. Opowiada on o losach nastolatków z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego, którym zarządza surowa dyrektor - Agata Gawron. Po tym jak kobieta wprowadza nowe obostrzenia i kary, wychowankowie urządzają strajk. Przed interwencją policji młodych uchronić może tylko Wilk (Jan Wieczorkowski) - dawny wychowawca, który w wyniku dramatycznych wydarzeń z przeszłości skazał się na banicję. Charyzmatyczny opiekun wraca z Bieszczad i pomaga załagodzić sytuację. 

Serial "Bunt!" można oglądać w TVN od 31 stycznia od poniedziałku do piątku o 18.25 oraz na player.pl.

Co Za Tydzień: serial "Bunt". Jan Wieczorkowski w charyzmatycznej roli
Co Za Tydzień: serial "Bunt". Jan Wieczorkowski w charyzmatycznej roli Źródło: Co Za Tydzień

"Na Wspólnej"

Choć trudno w to uwierzyć, to mieszkańcy kamienicy przy ul. Wspólnej towarzyszą nam już od prawie dwadzieścia lat. Mimo tego, że wkrótce będą świętować dwie dekady na ekranie, to nadal zaskakują, regularnie dostarczając wielu wrażeń. Nie inaczej będzie również tej wiosny. Nowe przygody bohaterów "Na Wspólnej" - rodziny Ziębów i ich bliskich, z pewnością na długo pozostaną w pamięci fanów serialu. 

Serial "Na Wspólnej" jest emitowany bez przerwy od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.15 oraz w serwisie player.pl.

Czytaj też:

Kamila Jamrożek

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości