Seriale

Drugi sezon nowej "Plotkary" już w HBO Max. Ważna postać z poprzedniej wersji wróci do serialu

Seriale

Autor:
Kamila
Jamrożek
Drugi sezon "Plotkary" w HBO Max

Prawie dziesięć lat po publikacji ostatniego wpisu na blogu Plotkary, wróciliśmy na Upper East Side, aby śledzić poczynania kolejnego pokolenia nastoletnich nowojorczyków z prywatnych szkół. Nowa wersja serialu tak przypadła widzom do gustu, że doczekaliśmy się drugiego sezonu. Zobaczcie szczegóły!

Nowa "Plotkara" okazała się wielkim sukcesem HBO Max. W serwisie dostępne są już pierwsze odcinki drugiego sezonu nowej wersji popularnego serialu. Zapraszamy na seans!

Nowa "Plotkara" – o czym jest serial?

Reboot "Plotkary" znów przenosi nas na Upper East Side. Dziewięć lat po wydarzeniach z poprzedniej wersji śledzimy losy kolejnego pokolenia nastoletnich nowojorczyków z prywatnych szkół. Każdy ich krok opisywany jest tym razem nie na blogu, ale w mediach społecznościowych. Serial przygląda się zmianom, które zaszły w ciągu ostatnich lat, nie tylko w social mediach, ale także w samym krajobrazie Nowego Jorku. Chociaż czasy mogły się zmienić, skomplikowane intrygi niezmiennie są tu jednak obecne.

Drugi sezon "Plotkary" w HBO Max
Drugi sezon "Plotkary" jest dostępny w HBO Max Źródło: HBO
"Biały Lotos". Serial HBO Max okazał się hitem. O czym jest drugi sezon?
"Biały Lotos". Serial HBO Max okazał się hitem. O czym jest drugi sezon? Źródło: 'Co Za Tydzień"

Nowa "Plotkara" – co się wydarzy w 2. seoznie?

Pierwszy sezon nowej wersji "Plotkary" zdobył popularność i spodobał się widzom. Fabuła 2. sezonu będzie opierać się na powiązaniach z oryginałem. W produkcji pojawi się znana przez widzów postać. Do serialu powróci Georgina Sparks, w którą ponownie wcieli się Michelle Trachtenberg.

Georgina Sparks była jednym z czarnych charakterów w oryginalnej "Plotkarze". Konkurowała z Sereną van der Woodsen (Blake Lively), wciągając ją w niebezpieczne sytuacje. Jej pojawienie się w serialu nie dziwi, gdyż w 1. sezonie nowej wersji "Plotkary" ważną rolę odegrał syn Georginy Milo.

Zobacz zwiastun:

Nowa "Plotkara" – obsada i twórcy

Twórcami rebootu "Plotkary" są Joshua Safran, Josh Schwartz, Stephanie Savage i Leslie Morgenstein. W rolach głównych wystąpili: Emily Alyn Lind, Thomas Doherty, Tavi Gevinson, Adam Chanler-Berat, Zion Moreno, Whitney Peak, Eli Brown, Jonathan Fernandez, Jordan Alexander, Whitney Peak, Evan Mock oraz Savanah Lee Smith.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: HBO

Pozostałe wiadomości