Dobra wiadomość dla fanów "Nieobecnych". Nowy sezon serialu zobaczą szybciej

Autor:
Kamila
Jamrożek
Reporter:
TVN
"Nieobecni": Piotr Głowacki - Filip Zachara, Danuta Stenka - Elżbieta Zawada

Serial "Nieobecni" to wielki hit Playera. Fani, którzy czekają na kolejną część produkcji, mają powody do zadowolenia. Premiera drugiego sezonu odbędzie się kilka tygodni wcześniej. Kiedy dokładnie?

Serial "Nieobecni" powraca z drugim sezonem. Jeszcze bardziej zawiły i tajemniczy niż poprzedni, skupi się na losach komisarz Elżbiety Zawady, która rusza tropem zaginionej przed piętnastu laty córki. W rolach głównych Danuta Stenka i Piotr Głowacki oraz Justyna Wasilewska.

 "Nieobecni" - kiedy premiera nowego sezonu?

Na kontynuację serialu "Nieobecni" widzowie Playera czekają z wielką niecierpliwością. Pierwszy sezon poruszył ich serca, stając się jednym z najpopularniejszych tytułów w serwisie w 2019 roku. Kolejna odsłona jednej z najpopularniejszych produkcji pod marką Player Original zadebiutuje na platformie już we wtorek 10 maja.

"Nasi użytkownicy pokochali "Nieobecnych" od dnia premiery. Finał, który pokazaliśmy prawie półtora roku temu, pozostawił fanów z niedosytem i pytaniami, na które w pierwszym sezonie nie było odpowiedzi. Od tego czasu nasi użytkownicy nieustannie dopytują o powrót bohaterów, którzy poruszyli ich serca. Wychodząc naprzeciw prośbom, postanowiliśmy przyśpieszyć emisję nowych odcinków o kilka tygodni. Wierzę, że dalsze losy Mili, Filipa, a także reaktywowana sprawa zaginięcia córki Elżbiety Zawady ponownie dostarczy niezapomnianych emocji" - powiedział Maciej Gozdowski, szef serwisu player.pl.

Danuta Stenka wspomina pierwsze spotkanie z mężem. "To był intuicyjny strzał"
Danuta Stenka wspomina pierwsze spotkanie z mężem. "To był intuicyjny strzał"

"Nieobecni" - o czym jest serial?

"Nieobecni" to poruszający serial obyczajowy z wątkiem śledczym. Tematem przewodnim serialu są przypadki najgłośniejszych zaginięć w Polsce. W pierwszym sezonie widzowie śledzili losy Mili (Justyna Wasilewska), popularnej tancerki i performerki, która po przyjeździe na Święta Bożego Narodzenia do rodzinnego Kasprowa i orientuje się, że jej bliscy zniknęli. W tym trudnym momencie Mila poznaje Filipa Zacharę (Piotr Głowacki), ekscentrycznego podkomisarza z Poszukiwań Centrum Osób Zaginionych.

Danuta Stenka w "Nieobecnych" wciela się w postać Elżbiety Zawady. To szefowa Centrum Poszukiwań Osób Zaginionych i przełożona, a prywatnie ciotka, Filipa Zachary. Od lat jest skłócona z jego ojcem, a swoim bratem. Elżbieta jest profesjonalistką, zawsze zachowuje zimną krew i angażuje się całą sobą w pracę. Szukanie osób zaginionych to dla niej rodzaj terapii, bo w podobnych okolicznościach straciła córkę.

"Nieobecni 2" - co się wydarzy w nowym sezonie?

W drugim sezonie "Nieobecnych" będziemy obserwować losy Elżbiety Zawady. Od momentu, kiedy jej siedemnastoletnia córka Kasia wyszła z domu i już do niego nie wróciła, minęło piętnaście lat. Dotychczasowe śledztwo nie przyniosło żadnych rezultatów. Nie wiadomo, co się stało i czy Kasia żyje. Bolesny rozdział w życiu Elżbiety zostaje na nowo otwarty i na jaw wychodzą nowe fakty.

"Nieobecni" - gdzie i kiedy oglądać

Serial "Nieobecni" można oglądać w serwisie player.pl. Premiera drugiego sezonu planowana była na czerwiec tego roku. Jednak odbędzie się szybciej. Nową angażującą i poruszającą sprawę zaginięcia będzie można śledzić już od 10 maja.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Reporter: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości