Seriale

"Papiery na szczęście". Adriana Kalska, Jakub Sasak i Przemysław Cypryański o swoich rolach

Seriale

Autor:
Kamila
Jamrożek
"Papiery na szczęście" - sesja zdjęciowa

"Papiery na szczęście" to serial TVN7, w którym główne role grają Adriana Kalska i Jakub Sasak. W nowym sezonie dołączył do nich Przemysław Cypryański. Z aktorami ekipa programu "Co Za Tydzień" rozmawiała podczas sesji zdjęciowej w Krakowie.

Adriana Kalska i Jakub Sasak to serialowi Marta i Adam. Para napotyka na drodze do szczęścia mnóstwo przeszkód. Tym razem w ich życiu namiesza Dawid grany przez Przemysława Cypryańskiego. Czy ciężko było mu się wcielić w rolę lekarza? Opowiedział o tym ekipie programu "Co Za Tydzień".

"Papiery na szczęście". Adriana Kalska, Jakub Sasak i Przemysław Cypryański o swoich rolach

Jakie wyzwania i przeszkody w nowym sezonie "Papierów na szczęście" staną na drodze Marty i Adama?

- Na końcu sezonu Adam jest na skraju wyboru kobiety, którą kocha bardziej, a kobiety, którą kocha mniej, ale ma z nią dziecko. Nowy sezon wywróci życie Kowalczyków do góry nogami. Będzie się działo - powiedział Jakub Sasak, który wciela się w rolę Adama.

- Mamy mnóstwo nowych bohaterów, nowe wątki, więc myślę, że będzie bardzo ciekawie. Losy Adama i Marty nadal się będą komplikować - powiedziała z kolei Adriana Kalska, czyli serialowa Marta.

Zamieszanie w życiu głównych bohaterów dodatkowo spotęguje nowy bohater, grany przez Przemysława Cypryańskiego.

- Gram doktora Dawida, bardzo miłego sympatycznego dżentelmena, szarmanckiego czym myślę, że zainteresuje trochę Martę, którą będzie zauroczony i będzie pod jej ogromnym wrażeniem - powiedział aktor.

Co Przemysław Cypryański sądzi o swojej roli?

- Pierwszy raz gram doktora. Pewna trudność, jeżeli chodzi o tę rolę to słownictwo związane z zawodem. Muszę używać fachowego słownictwa i jak normalnych scen uczę się kilka minut, to takie sceny to nie jest prosta sprawa - przyznał.

"Papiery na szczęście". Adriana Kalska, Jakub Sasak i Przemysław Cypryański o swoich rolach
"Papiery na szczęście". Adriana Kalska, Jakub Sasak i Przemysław Cypriański o swoich rolach

"Papiery na szczęście" - gdzie i kiedy oglądać?

"Papiery na szczęście" będzie można oglądać od 29 sierpnia od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00 na antenie TVN7. Serial dostępny jest także w Playerze.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości