Antek Królikowski

Ostatnio gościem podcastu “WojewódzkiKędzierki” był Antek Królikowski. Celebryta jest na świeczniku od czasu głośnego rozstania z Joanną Opozdą, z którą ma syna Vicenta. Aktor w audycji przyznał jak wygląda jego codzienna walka z SMA.

Antek Królikowski w najnowszym wywiadzie nawiązał do relacji z Joanną Opozdą i przyznał, że ma nadzieje, że uda mu się w końcu porozumieć z byłą partnerką. Aktor zapowiedział, że chce wyciągnąć lekcje ze swoich błędów, by nie wstydzić się w przyszłości przed swoim synem.

Antek Królikowski jakiś czas temu podczas programu "Przez Atlantyk" wyznał, że od kilku lat choruje na stwardnienie rozsiane. Teraz aktor postanowił pokazać fanom, jak wygląda jego walka o zdrowie i opublikował nagranie z wizyty w szpitalu.

Uczestnicy "Top model" właśnie się pobrali. Samuela Górska z 4. edycji show i Rafał Torkowski z 8. edycji wzięli ślub. Oboje działają w modelingu i chętnie dzielą się swoim życiem z obserwatorami. Teraz pokazali zdjęcia ze ślubu. Samuela Górska to była dziewczyna Antka Królikowskiego. Zobaczcie, jak prezentowała się w sukni ślubnej.

W minioną sobotę miał odbyć się chrzest święty syna Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego, jednak wydarzenie zostało odwołane w ostatniej chwili ze względu na obecność paparazzich i zaproszenie ojca celebrytki. Rodzice malucha wywołali spore zamieszanie i nawzajem przerzucali się oskarżeniami. Aktor sugerował, że jego była partnerka zrobiła to specjalnie, natomiast sama mama małego Vincenta opublikowała serię wiadomości do Antka Królikowskiego i tym samym udowodniła, że gwiazdor dobrze wiedział, że uroczystość się jednak nie odbędzie. Dodała także, że gwiazdor oraz jego rodzina nie interesują się losem malucha. "Dopiero jak chciałam zrobić synkowi chrzest, wszyscy się zainteresowaliście, bo zależy wam tylko na tym, żeby dobrze wypaść PR-owo i móc zrobić sobie zdjęcie" - napisała.

Zmarłego Pawła Królikowskiego upamiętniły władze jego rodzinnego miasta. W Zduńskiej Woli powstał skwer, który został nazwany imieniem i nazwiskiem aktora. Na uroczystość otwarcia skweru przyjechała Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Antoni Królikowski, Rafał Królikowski oraz reszta rodziny.

Joanna Opozda wraca do mediów po przerwie spowodowanej zagrożoną ciążą i urodzeniem synka Vincenta. Żona Antoniego Królikowskiego udzieliła nowego wywiadu, w którym wyznała, że chodzi na terapię, na której przepracowuje swoje dzieciństwo. Aktorka opowiedziała, jak się czuła, gdy media plotkarskie rozpisywały się o końcu jej małżeństwa.

Joanna Opozda świętowała swój pierwszy Dzień Matki, gdy ktoś zakłócił jej spokój i włamał się na posesję, na której przebywała razem z Vincentem. Tajemniczy mężczyzna nielegalnie zrobił aktorce zdjęcia z ukrycia, o czym też opowiedziała na swoim InstaStories. Gwiazda zwróciła się też do włamywacza.

Joanna Opozda w lutym została mamą i obecnie świętuje swój pierwszy Dzień Matki w nowej roli. Aktorka z tej okazji opublikowała zdjęcie z małym Vincentem i napisała przejmujący post. Zwróciła się w nim do samotnych matek i tych, które mają za sobą trudne ciąże. Fani pocieszają aktorkę w komentarzach. "Teraz już nigdy nie będziesz sama"

Małgorzata Ostrowska-Królikowska opublikowała archiwalne zdjęcie z czasów, gdy miała 20 lat i po raz pierwszy poczuła motylki w brzuchu. Tym samym aktorka opowiedziała o różnicach pomiędzy zakochaniem się a pokochaniem kogoś. "Zakochanie to odurzenie, a pokochanie to kwestia wyboru" - podkreśliła.

Joanna Opozda została zapytana przez fana o to, jak czuje się jej dwumiesięczny syn Vincent. Aktorka przyznała, że chociaż z jego zdrowiem jest już lepiej, to niedługo maluch będzie musiał przejść poważne i bolesne badania. "Trzymajcie kciuki" - zaapelowała.

W 8. odcinku programu "Przez Atlantyk" podróż Mai Hirsch, Natalii Przybysz, Renaty Kaczoruk, Antka Królikowskiego, Liroya i Zygmunta Miłoszewskiego dobiega końca. Co się wydarzy w finałowym odcinku?

Joanna Opozda opublikowała nowe, radosne zdjęcie na Instagramie, czym od razu zwróciła uwagę fanów. W ostatnich miesiącach żona Antka Królikowskiego nie miała zbyt dobrej passy i uśmiech raczej nie gościł na jej twarzy. Aż do teraz. "Dobrze cię taką widzieć" - piszą zachwyceni internauci.

Joanna Opozda dwa miesiące temu została mamą Vincenta. Aktorka w tym roku świętuje więc pierwszą Wielkanoc z synem, co udokumentowała za pomocą zdjęcia na Instagramie. Fani zauważyli, że chłopiec rośnie jak na drożdżach.

Antek Królikowski w programie "Przez Atlantyk" zdecydował się na osobiste wyznanie. Aktor przyznał, że od ośmiu lat choruje na stwardnienie rozsiane, które jest nieuleczalne. Opowiedział o życiu po diagnozie.

W 7. odcinku programu "Przez Atlantyk" Maja Hirsch, Natalia Przybysz, Renata Kaczoruk, Antek Królikowski, Liroy i Zygmunt Miłoszewski coraz lepiej razem się bawią. Jednak nie wszyscy są w nastroju do żartów.

W 6. odcinku programu "Przez Atlantyk" Maja Hirsch, Natalia Przybysz, Renata Kaczoruk, Antek Królikowski, Liroy i Zygmunt Miłoszewski są na skaju wyczerpania. Na domiar złego kapitan przekazał im dramatyczne wieści. Co jeszcze wydarzy się na statku?

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wyłączyła możliwość komentowania swojego profilu na Instagramie, jednak pod wpisem swojego syna, Antka Królikowskiego, wdała się w rozmowę z fanką i wyjaśniła swoje działania. Okazuje się, że aktorka mierzy się z hejtem.

Antoni Królikowski wywołał spore poruszenie w mediach na całym świecie, kiedy ogłosił założenie organizacji freak fight MMA, w ramach której pojedynek miały stoczyć sobowtóry Władimira Putina i Wołodymyra Zełenskiego. Aktor opublikował na Instagramie oświadczenie w tej sprawie, które również nie przekonało internautów. Teraz głos zabrali Małgorzata Rozenek-Majdan i Rafał Maślak.

W 5. odcinku programu "Przez Atlantyk" Maja Hirsch, Natalia Przybysz, Renata Kaczoruk, Antek Królikowski, Liroy i Zygmunt Miłoszewski przeżyją dramatyczną sytuację. Pogoda nie będzie im sprzyjać. Czyżby dopadł ich cyklon?

Maffashion została zapytana o związek Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego. Celebrytka przyznała, że jest jej bardzo przykro z powodu medialnych doniesień na ich temat i pożyczyła aktorce dużo siły.

Syn Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy trafił do szpitala. O wszystkim na Instagramie powiadomiła mama małego Vincenta. Opisała również warunki, jakie panują w szpitalu. Teraz głos w mediach zabrał ojciec chłopca. Aktor wyznał, że odwiedził synka.

Joanna Opozda opiekuje się synkiem Vincentem Królikowskim w szpitalu. Pokazała warunki na oddziale patologii noworodka.

W czwartym odcinku programu "Przez Atlantyk" Maja Hirsch, Natalia Przybysz, Renata Kaczoruk, Antek Królikowski, Liroy i Zygmunt Miłoszewski przeżyją traumatyczną sytuację. Na horyzoncie zobaczą zatapiający się ponton. Co na nim odkryją?

Joanna Opozda pokazała, jak wygląda miesiąc po urodzeniu synka Vincenta. Aktorka jest zaskoczona swoim wyglądem.

Maja Hirsch skomentowała relację z Antkiem Królikowskim w programie "Przez Atlantyk". Wspomina też o Joannie Opoździe.

Antek Królikowski wspomina 2020 rok i moment załamania. Śmierć ojca i ucieczka w alkohol przed narodzinami syna.

Antek Królikowski pokazał kolejne zdjęcie synka. Aktor zastanawia się nad rolą ojca.

Maja Hirsch to popularna polska aktorka. Kojarzymy ją z serialu "BrzydUla", a teraz możemy śledzić jej poczynania w programie "Przez Atlantyk".

Zygmunt Miłoszewski wypowiedział się na temat życia w blasku fleszy. "To jest pewna gra, że jak po prostu zapraszasz ludzi do swojego życia, no to potem nie możesz ich wyprosić na momenty trudne. Dlatego ja na przykład tego nie robię" - podkreśla.