muzyka

Rihanna potwierdziła plotki - wystąpi podczas Super Bowl Halftime Show 2023. Artystka po dłuższej przerwie powróci na scenę i to w wielkim stylu. Występy w przerwie finału największej zawodowej ligi futbolu amerykańskiego to wydarzenia, na które czekają wszyscy - nie tylko fani sportu.

O 14-letniej Sarze Egwu-James dowiedział się cały świat. Młoda wokalistka oczarowała jurorów i fanów "America's Got Talent", wykonując przeboje najpopularniejszych gwiazd muzyki. Niestety ostatecznie nie zajęła pierwszego miejsca. Sara James po przylocie do Polski udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o pobycie w Ameryce i planach na przyszłość. Piosenkarka rozpocznie naukę w nowej szkole.

Edward Hulewicz zmarł 4 września w wieku 84 lat. Jego przebój "Za zdrowie pań" śpiewała cała Polska, dlatego na pogrzeb artysty zaproszeni są wszyscy fani jego twórczości. Kiedy i gdzie się odbędzie?

#JacyRodziceTakieDzieci? Leon Myszkowski to najstarszy syn Justyny Steczkowskiej. 22-latek od dziecka pojawiał się w mediach i dorastał na oczach wielu. Dziś, tak jak mama, zajmuje się muzyką, jest szczęśliwie zakochany i jak sam powtarza, rodzina jest dla niego ważna. W cyklu Aleksandry Czajkowskiej opowiedział o swoim dzieciństwie, pracy, a także miłości.

Sara James zachwyciła publiczność i jury w wielkim finale "America's Got Talent". Polka dała niesamowity popis swoich umiejętności wokalnych. Wykonała w spektakularny sposób piosenkę Kate Bush, pt. "Running Up That Hill". Zobaczcie jej występ!

Zespół Voo Voo prowadzony przez Wojciecha Waglewskiego był jedną z najpopularniejszych grup rockowych na przełomie lat 80 i 90. Ekipa programu "Co Za Tydzień" spotkała się z muzykami w studio przy okazji nagrań piosenek na nową płytę.

Z niecierpliwością czekamy na finałowy odcinek amerykańskiej edycji "Mam Talent!" z udziałem Sary James. Polka będzie walczyła o główną wygraną. Kiedy i gdzie oglądać jej występ? Sara James będzie miała jednak w finale nie lada konkurentów. Do tej pory ogłoszono sześciu z jedenastu finalistów: Sara James (piosenkarka), Nicolas RIBS (magik), Drake Milligan (piosenkarz), Avery Dixon (saksofonista), Chapel Hart (dziewczęca grupa country), Yu Hojin (magik).

Na polskim rynku muzycznym funkcjonują dwa zespoły: Kombi i Kombii. To jedna literka w nazwie, ale potrafiła sporo namieszać. Fani są zdezorientowani w sporze pomiędzy muzykami. W sprawę zaangażowany został Europejski Trybunał Sprawiedliwości. Sławomir Łosowski z Kombi nie otrzymał od instytucji pozytywnej decyzji.

Edward Hulewicz nie żyje. Artysta stworzył ponadczasowe hity, które nucili starsi i młodsi. Jego przebój "Za zdrowie pań" śpiewała cała Polska.

Harry Styles wyrusza w trasę koncertową "Love On Tour". Na koncertowej mapie wokalisty znalazła się także Polska. Kiedy i gdzie wystąpi Harry Styles? Ile kosztują bilety? Sprawdźcie sami!

Michael Jackson był nazywany "Królem Popu". Nikt nie zaprzeczy, że miał ogromny wpływ na to, jak kształtował się ten gatunek na świecie. Jego twórczością inspirują się kolejne pokolenia artystów. Muzyk osierocił troje dzieci. Jego najstarszy syn wspomina ojca w najnowszej publikacji na Instagramie. Prince Jackson pokazał kilka zdjęć ze swojego dzieciństwa.

20-letni Xavier Wiśniewski i 17-letnia Roksana Węgiel wystąpili razem w teledysku. Młoda wokalistka przedstawiła swój najnowszy utwór, w którym zachęca dziewczyny do buntu! Syn Michała Wiśniewskiego gra w klipie wideo do piosenki "Głośniej". Sprawdźcie, jak udała się współpraca młodych gwiazd.

Marcin Spenner swoją popularność zdobył w drugiej edycji programu "X Factor". Wraz z Dawidem Podsiadło dotarł do finału, ale ostatecznie zajął drugie miejsce. Od tego czasu minęło 10 lat. Co robił? Dlaczego po wydaniu debiutanckiej płyty postanowił zniknąć?

Z niecierpliwością czekamy na finałowy odcinek amerykańskiej edycji "Mam Talent!" z udziałem Sary James. Polka będzie walczyła o główną wygraną. Kiedy i gdzie oglądać jej występ?

Taylor Swift zgarnęła najważniejszą nagrodę wieczoru i zapowiedziała nowy album podczas gali MTV Video Music Awards - show, które jest ukłonem w stronę muzycznych fenomenów przeszłości i teraźniejszości. Kto zgarnął pozostałe statuetki? Jak wyglądały gwiazdy?

Taylor Swift jest nie tylko znaną amerykańską piosenkarką, ale również kompozytorką. Teraz o jej twórczości będą mogli uczyć się studenci jednej z amerykańskich uczelni. Co ciekawe, to już nie pierwsze tego typu zajęcia.

Robert Gawliński nie trwoży się na myśl o tym, jak będzie mu się żyło na emeryturze. Lider Wilków zabezpieczył swoją przyszłość. Muzyk przyznał, że kiedyś głównie wydawał majątek i nie myślał o konsekwencjach, a od 10 lat inwestuje. Artysta opisał swoje doświadczenie i podzielił się radą. W co udało mu się zainwestować oszczędności?

Natasza Urbańska walczy w Sopocie o statuetkę Bursztynowego Słowika. Artystka promuje na festiwalu Top of the Top swój najnowszy singiel "Let me lie". W dzieciństwie nie zajmowała się muzyką, ale jej rodzice akceptowali jej każdy pomysł na siebie. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl Natasza Urbańska opowiedziała o tym, jakie wychowanie otrzymała w domu. To przełożyło się na jej dorosłe życie i założenie własnej rodziny.

Minęły dwa lata od śmierci Ewy Demarczyk. Piosenkarka spoczęła w Alei Zasłużonych na Cmentarzu Rakowickim w Krakowie. Pieczę nad jej grobem ma siostra artystki, która zaproponowała projekt nowego nagrobka. Paweł Rynkiewicz, partner Ewy Demarczyk, sprzeciwia się tej inicjatywie. Twierdzi, że jego ukochana nie byłaby zadowolona.

Top of the Top Sopot Festival rusza już 16 sierpnia. Artyści przygotowują się do występów w Operze Leśnej. Szykują się cztery emocjonujące dni, w tym koncerty pod różnymi hasłami, konkursy i wieczór kabaretowy. Gwiazdy opowiedziały o atmosferze w Sopocie. Zespół Lady Pank wzruszył się, wspominając swój występ z 1986 roku!

Natasza Urbańska spełnia swoje marzenia i udowadnia, że jeszcze wiele może nam zaprezentować. Anglojęzyczny singiel to zapowiedź nowej ścieżki w jej karierze. W rozmowie z Kaliną Szymankiewicz z cozatydzien.tvn.pl opisała swoją muzyczną drogę. Zdradziła, w jakim kierunku chce podążać, i co planuje w przyszłości.

Zespół Blue Café nagrał teledysk do nowego singla "Nibylandia", w którym wystąpiła finalistka programu "Top Model" Julia Sobczyńska z dziewczyną. Wokalistka Dominika Gawęda i kompozytor Paweł Rurak-Sokal opowiedzieli w programie "Co Za Tydzień", o czym opowiada utwór.

Grzegorz Turnau i Maryna Barfuss są małżeństwem prawie 40 lat. Połączyła ich miłość do muzyki. Ona jest wybitną flecistką, on genialnym kompozytorem i pianistą. Jak się poznali?

#IKONY Violetta Villas, czyli Czesława Gospodarek z domu Cieślak była "kolorowym ptakiem" PRL-u i największą diwą w historii polskiej sceny muzycznej. Jej głos zachwycał publiczność i recenzentów, a życie prywatne wzbudzało liczne kontrowersje. Dla Polaków Violetta Villas zawsze była uosobieniem wyobrażeń o gwieździe światowego formatu. Jak wyglądała droga do sławy ikony muzyki estradowej?

Jakiś czas temu o Ewelinie Flincie znów zrobiło się głośno. Po udanym debiucie i sporej dawce popularności artystka trzymała się z dala od show-biznesu. Dziś ma o wiele więcej do zaoferowania niż swój dawny przebój pt. "Żałuję", choć wciąż lubi wykonywać go na scenie. Teraz jej fani będą mogli śpiewać również nowy utwór. Piosenka "Zakochana" jest już dostępna w sieci.

Daria Zawiałow wrzuciła na swój profil na Instagramie zdjęcie, na którym całuje kolegę z zespołu - Piotra "Rubensa" Rubika. Pod fotografią natychmiast posypały się gratulacje od fanów i znajomych z branży. Czy piosenkarka znów jest zakochana?

Magda Umer to ceniona polska artystka. Piosenkarka jest aktywna w mediach społecznościowych. Właśnie podzieliła się z fanami wakacyjną historią z jej wnukami w roli głównej. Co takiego zbroiły maluchy?

Shonka Dukureh nie żyje. Gwiazda filmu "Elvis" została znaleziona martwa w swoim domu w Nashville w Stanach Zjednoczonych. W kinowym hicie o gwieździe rock and rolla aktorka wcielała się w postać Willie Mae "Big Mamy" Thornton.

Ewelina Flinta debiutowała prawie 20 lat temu i wypromowała swój największy przebój pt. "Żałuję". Z Łukaszem Zagrobelnym śpiewała "Nie kłam, że kochasz mnie", a dziś wraca z nowym muzycznym materiałem. Piosenkarka nie dzieli się swoim prywatnym życiem. Czy Ewelina Flinta jest w związku? Jak teraz wygląda jej życie? Te pytania nurtują jej fanów.

Kontrowersyjny raper Mata ogłosił, że rozpoczyna kampanię prezydencką. Zapowiada, że przystąpi do wyborów w 2040 roku. W swoim wystąpieniu odniósł się również do grożącej mu kary za posiadanie narkotyków.