raper

Lil Keed był wschodzącą gwiazdą rapu. Współpracował z takimi znanymi gwiazdami hip-hopu jak Travis Scott, Young Thug czy Chris Brown. Zmarł, kiedy jego kariera nabierała tempa.

Maj to szczególny okres, zwłaszcza dla katolików - w całej Polsce odbywają się uroczystości Pierwszej Komunii Świętej. W tym roku wzięła w nich udział również siostra Smolastego. Raper opublikował zabawny wpis, z przymrużeniem oka zdradzając, co przed chwilą powiedział świeżo upieczonej komunikantce. 

Piotr "Liroy" Marzec to znany polski raper. W programie "Przez Atlantyk" opowiedział o swojej trudnej sytuacji rodzinnej w przeszłości. Muzyk był ofiarą przemocy domowej. Często bał się o swoje życie i musiał uciekać z domu przed pijanym ojcem.

Amerykański aktor i raper Kaalan Walker został skazany na sto lat więzienia. O przemoc na tle seksualnym oskarżyło go ponad 30 kobiet. 27-letni gwiazdor został skazany za sześć gwałtów, w tym trzy na 16-latkach i napaści na tle seksualnym.

Piotr "Liroy" Marzec to znany polski raper. W programie "Przez Atlantyk" opowiedział o swojej relacji z dziećmi i trudnej sytuacji z przeszłości. Muzyk był ofiarą przemocy domowej.

Piotr "Liroy" Marzec to znany polski raper, producent muzyczny, przedsiębiorca i polityk. Obecnie bierze udział w programie "Przez Atlantyk". Co o nim wiemy?