rodzeństwo

rodzeństwo

Wiktoria Gąsiewska wraz z rodzeństwem odpoczywa na łonie tureckiej natury. Choć to nie pierwsze relacjonowane w mediach społecznościowych wakacje gwiazdy, wywołały wśród internautów wiele emocji. Wszystko dlatego, że aktorka zapozowała do zdjęć z siostrą, która okazała się do niej łudząco podobna.

Adam i Kuba Zdrójkowscy to bracia-bliźniacy, którzy wspólnie zaczęli pojawiać się w show-biznesie i grać w telewizyjnych produkcjach. Jednak to Adam zyskał większą popularność. Czy bracia byli skonfliktowani? Bracia opowiedzieli, co zaszło między nimi.

Jacek Kopczyński to znany aktor telewizyjny i dubbingowy. Z byłą żoną ma syna Maksymiliana, a z Patrycją Markowską doczekał się kolejnego. Aktor pokazał, jak teraz wyglądają jego dzieci.

Małgorzata Ohme świętuje urodziny bliskiej osoby. Dziennikarka ma starszą siostrę i pokazała jej zdjęcie. Niektórzy są zaskoczeni, jak wygląda.

W polskim show-biznesie rządzi wiele rodzin i osób ze sobą spokrewnionych. Okazuje się, że jest wiele znanych nazwisk, które mają powiązania z innymi artystami. Na naszej liście są gwiazdy, które mogą Was zaskoczyć. Sprawdź rodzinne powiązania. Kto jest kim?

Marta Krupa opowiedziała o rozpadzie swojego małżeństwa. Siostra Joanny Krupy była w dziesięcioletnim związku z kierowcą wyścigowym.

Katarzynę Zielińską i Małgorzatę Kożuchowską znają wszyscy, ale wiedzieliście, że te aktorki mają siostry? Oto mniej znane rodzeństwo znanych gwiazd.