rozstanie

Wiktoria Gąsiewska to jedna z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorek młodego pokolenia. Dorastała i zakochiwała się niemal na oczach widzów. Niestety gwiazda przekonała się także, jak wyglądają ciemne strony popularności. Po rozpadzie wieloletniego związku musiała poradzić sobie także z niekończącymi się domysłami i plotkami. W jednym z ostatnich wywiadów przyznała, jak się czuła.

Joanna Opozda zaskoczyła ostatnio internautów. Na Instagramie opublikowała fragment wywiadu z francuską aktorką Brigitte Bardot, w którym poruszono temat związku z żonatymi mężczyznami. Fani odebrali to jednoznacznie.

Edyta Górniak udzieliła szczerego wywiadu, w którym bez zbędnego lukru opowiedziała o swoim ostatnim, ośmiomiesięcznym związku. Gwiazda wyznała, że mężczyzna ją zdradził i doczekał się dziecka z inną kobietą.

Pod koniec lipca Katarzyna Glinka potwierdziła plotki na temat rozstania z narzeczonym Jarosławem Bienieckim. Para poznała się w 2018 roku, a już niespełna rok później doszło do zaręczyn. Niedawno przyłapano byłego partnera aktorki, który spędzał czas z młodą kobietą. Uprzejmy internauta postanowił donieść o tym Katarzynie Glince, a ta odpowiedziała mu w obszernym wpisie.

Zagraniczne media donoszą o rozstaniu Leonarda DiCaprio z prawie dwadzieścia lat młodszą aktorką Camilą Morrone. Para miała rzekomo zerwać po 4 latach związku.

Po 25 latach małżeństwo Witalija i Natalii Kliczków rozpadło się. Choć przez wiele lat uchodzili za parę idealną, od jakiegoś czasu plotkowano o kryzysie w związku - małżonkowie mieszkają w różnych krajach. Teraz domysły zostały rozwiane. Mer Kijowa potwierdził plotki o rozwodzie.

Adrianna Biedrzyńska w najnowszym wywiadzie wyznała, że rozstała się ze swoim trzecim mężem. Informacje o kryzysie w ich związku pojawiły się w mediach już kilka tygodniu temu, jednak dopiero teraz aktorka potwierdziła te doniesienia.

Maffashion na początku lipca tego roku oświadczyła, że rozstała się z Sebastianem Fabijańskim. Przez długi czas influencerka nie wypowiadała się na temat samopoczucia aż do teraz. Maffashion odpowiedziała na kilka pytań internautów. "Stabilnie. Od teraz tylko lepiej" - napisała.

Katarzyna Glinka potwierdziła rozstanie z Jarosławem Bienieckim, jej narzeczonym i ojcem drugiego synka Leo. Aktorka nie zniknęła z mediów społecznościowych, wprost przeciwnie! Gwiazda publikuje motywacyjne wpisy i daje znać, jak radzi sobie w trudnym momencie życia. Udostępniła zdjęcie z synami i napisała, za co jest teraz szczególnie wdzięczna.

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki byli narzeczeństwem od 2019 roku. Dwa lata temu na świat przyszedł ich synek Leo. W mediach pojawiły się niepokojące informacje o rozpadzie ich związku. Aktorka potwierdziła, że rozstała się z narzeczonym. On również zabrał głos w tej sprawie. W jaki sposób skomentowali smutne nowiny na temat swojego życia?

W sieci od jakiegoś czasu krążą plotki o kryzysie w małżeństwie Natalii Siwiec. Celebrytka faktycznie wspominała o pewnej sytuacji, która miała wpływ na jej związek jakiś czas temu. Jednak nie mówiła o rozstaniu. Pogłoski postanowił zdementować jej mąż Mariusz Raduszewski. Mężczyzna wyjaśnił, skąd mogą brać się przypuszczenia, że doszło do ich rozstania.

Jeremy Clarkson to jeden z najpopularniejszych dziennikarzy motoryzacyjnych na świecie. Choć niemal każde jego wystąpienie i program wiąże się z ogromną oglądalnością i sukcesem, ciężko znaleźć szczegółowe informacje na temat jego życia prywatnego. Była partnerka dziennikarza niedawno jednak przerwała milczenie i wyjaśniła, dlaczego ich związek się rozpadł.

Sebastian Fabijański i Maffashion rozstali się kilka tygodni temu. Influencerka wyznała na Instagramie, że nigdy nie chciała, by jej związek był medialny. Teraz też nie chce komentować zakończenia relacji z aktorem. Jednak Sebastian Fabijański zdecydował się na wywiad, który określił jako najtrudniejszy w swoim życiu. Gwiazdor odpowiedział też hejterom, którzy piszą, że jego syn będzie się za niego wstydził.

Agnieszka Miezianko i Kamil Borkowski byli uczestnikami 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Ich związek nie przetrwał próby czasu, a szczegóły tego zaskakującego rozstania ciekawiły wszystkich widzów. Para wystąpiła niedawno w cyklu "Spowiedź rozwodników", w którym uczestnicy zdradzili kulisy małżeństwa.

Wiadomość o rozstaniu Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego od kilku dni wzbudza w internautach wiele emocji. Choć pogłoski o poważnym kryzysie pojawiały się już od jakiegoś czasu, para nie wypowiadała się publicznie ani nie dementowała medialnych doniesień. Niestety, czara goryczy się przelała. Blogerka postanowiła zaapelować do mediów.

Sebastian Fabijański skomentował rozstanie z Maffashion. Odniósł się do słów byłej partnerki, które padły w mediach społecznościowych. Jednocześnie zaapelował do internautów, by nie wyciągali wniosków na podstawie kilku zdań. "To może być krzywdzące dla jednej i dla drugiej strony" - napisał.

Aleksandra Domańska jako jedna z niewielu polskich aktorek od lat otwarcie mówi o ciałopozytwnyności, akceptacji i szacunku. W kolejnym szczerym wywiadzie przyznała, jak wyglądało przyzwyczajenie się do macierzyństwa, pokochanie swojego dziecka oraz mieszkanie pod wspólnym dachem z byłym partnerem.

Maffashion za pomocą InstaStories potwierdziła rozstanie z Sebastianem Fabijańskim. Gwiazda chwilę później przyznała, że otrzymała wiele wiadomości ze słowami wsparcia, jednak w całej tej sytuacji swoje miejsce odnaleźli sobie też hejterzy. Jeden z internautów wytknął Julii Kuczyńskiej, że wcześniej chętnie komentowała życie innych osób, a o swoich prywatnych sprawach nie chce rozmawiać. Maffashion nie zostawiła tego bez odpowiedzi.

Sebastian Fabijański i Maffashion byli jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Wszystko przez aurę tajemniczości, którą wokół siebie rozsiewali. Aktor i blogerka modowa założyli rodzinę, ale nie chcieli zwierzać się z tego opinii publicznej. Informacja o ich rozstaniu bardzo szybko obiegła media.

Maffashion za pomocą InstaStories potwierdziła, że rozstała się z Sebastianem Fabijańskim. Blogerka powiedziała, że związek z ojcem jej dziecka rozpadł się już trzy tygodnie temu. Odniosła się także do stwierdzenia swojego byłego już partnera, który w jednym z wywiadów powiedział, że po powiększeniu ich rodziny stał się "tym trzecim". "To mnie akurat boli" - nie ukrywała Maffashion.

Iwona Węgrowska bezapelacyjnie należy do jednych z najchętniej obserwowanych i komentowanych gwiazd w polskim show-biznesie. Choć na chwilę zniknęła z pierwszych stron gazet, niedługo powróci z nowym singlem i wielkimi planami, także tymi osobistymi. O wielkiej traumie, akceptacji, bezwarunkowej miłości i marzeniach rozmawiała z Dagmarą Olszewską.

Na widzów i fanów "Hotelu Paradise" spadła niedawno wyjątkowo smutna wiadomość. Basia i Krzysztof z 3. edycji show rozstali się. Nagrania i zdjęcia publikowane przez byłych partnerów wzbudzają w internautach wiele emocji. Teraz Krzysztof odniósł się do mowy nienawiści, z jaką mierzy się od kilku dni. "Zawsze jest jakiś powód i winne są dwie osoby" - napisał.

Basia Pędlowska i Krzyszof Świst byli uczestnikami 3. edycji "Hotelu Paradise". Niedługo po finale sezonu ogłosili, że są razem. Niestety związek nie przetrwał próby czasu. Niedawno uczestnicy "Hotelu Paradise" poinformowali o rozstaniu.

Sebastian Fabijański (35 l.) wciąż walczy o swoje zdrowie psychiczne, a przebyte traumy uniemożliwiają mu normalne funkcjonowanie w świecie. W ostatnim wywiadzie opowiedział o tym, co doprowadziło do jego rozstania z Olgą Bołądź, z którą był związany kilka lat temu.

Maria Dębska i Marcin Bosak byli jednym z najbardziej znanych małżeństw w polskim show-biznesie. Jakiś czas temu w mediach pojawiły się doniesienia o ich rozstaniu, jednak aktorzy nie komentowali tych wiadomości. Teraz aktorka jasno powiedziała, jakie stosunki łączą ją z Marcinem Bosakiem.

Shakira i Gerard Pique rozstali się po prawie 12 latach związku i wydali w tej sprawie oświadczenie. Hiszpańskie media od kilku dni śledzą uważnie ich każdy krok, a teraz ujawniają też nieznane dotąd informacje na temat ich relacji. Piosenkarka i piłkarz mieli od dawana żyć w separacji, a kilka lat temu ponoć zdecydowali się też na otwarty związek.

Shakira i Gerard Pique to jedna z najgorętszych par w show-biznesie. Mimo 10-letniej różnicy wieku piosenkarka i jej ukochany doczekali się dwóch synów. Teraz w mediach pojawiły się głosy, że zakochani rozstali się. Jak wyglądała ich historia miłości?

Agnieszka Miezianko, żona Kamila ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poczuła się zraniona po rozstaniu z telewizyjnym mężem. Uczestniczka show nawiązała bliską relację z teściową i szwagierką. Opowiedziała o reakcji rodziny na decyzję męża.

  Związek Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego rozwijał się na oczach tysięcy widzów. Niestety, relacja nie przetrwała próby czasu, a rozstanie stało się jednym z najchętniej komentowanych wydarzeń minionych miesięcy. Aktorka w szczerym wywiadzie wyjaśniła, jak poradziła sobie z zerwaniem.

Kolejna edycja "Ślubu od Pierwszego Wejrzenia" dobiegła końca. To pierwsza taka sytuacja, gdy wszystkie pary zdecydowały pozostać w związkach małżeńskich, a na końcu odcinka dowiedzieliśmy się o … ich rozstaniach. Adam Sak w rozmowie z Dagmarą Olszewską opowiedział o swoim związku z Patrycją. Czuje się oszukany? Kto zadecydował o ich rozstaniu? Jaki był oficjalny powód?