studia

Adrianna Malecka właśnie skończyła studia. O obronie pracy magisterskiej aktorka znana z serialu TVN 7 "Zakochani po uszy" poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Adrianna Malecka ma za sobą 5-letnią przygodą z Akademią Teatralną i doświadczenie, którym w każdej chwili może się podzielić.

Taylor Swift jest nie tylko znaną amerykańską piosenkarką, ale również kompozytorką. Teraz o jej twórczości będą mogli uczyć się studenci jednej z amerykańskich uczelni. Co ciekawe, to już nie pierwsze tego typu zajęcia.

Agnieszka Kotońska to jedna z najbardziej znanych i lubianych osobowości stacji TTV. Gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" często mierzy się z hejtem w mediach społecznościowych, a internauci zarzucają jej brak wykształcenia i doświadczenia w pracy. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl wyznała, jak naprawdę wygląda historia jej edukacji. "Pracowałam w zawodzie" - przyznaje.

Oliwia Bieniuk jest aktywna w mediach społecznościowych, a jej profil na Instagramie obserwuje przeszło 250 tys. internautów. Córka Anny Przybylskiej publikuje w sieci odważne zdjęcia, efekty pracy w modelingu, a także informacje z życia prywatnego. Niedawno podzieliła się z fanami wiadomością, którą otrzymała jej babcia. Nadana została przez wielbiciela Oliwii Bieniuk, 34-letniego mężczyznę.

Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest w zaawansowanej ciąży. Martyna Końca niedawno obchodziła 30. urodziny, wcześniej przyjęła oświadczyny ukochanego. Jej życie po zakończeniu programu radykalnie się zmieniło. Teraz jest w pełni szczęśliwa i może pochwalić się kolejnym sukcesem. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl zwierzyła się, dlaczego chciała spełnić akurat takie marzenie. Sprawdźcie.

Xavier Wiśniewski podczas ostatniego live'a na Instagramie wyjawił, że zdecydował się zrezygnować ze studiów. W rozmowie z nami powiedział, jak tę decyzję przyjęli jego rodzice, a także opowiedział o mieszkaniu z dziewczyną. - Wydarzyło się to dość szybko — powiedział.

Już niedługo premiera nowego programu TTV "Projekt Cupid", w którym osoby z niepełnosprawnościami szukają swojej drugiej połówki. Show prowadzić będzie Przemysław Kossakowski w towarzystwie Barbary Kurdej-Szatan. Dziennikarz, jak się okazuje, postanowił wrócić na studia. Czego najbardziej teraz żałuje?