udar mózgu

Jacek Rozenek świętował ostatnio premierę swojej książki "Padnij. Powstań. Życie po udarze". Na wydarzenie aktor zabrał swoich synów: 16-letniego Stanisława i 12-letniego Tadeusza, których mamą jest Małgorzata Rozenek-Majdan. Jak dziś wyglądają i czym pasjonują się chłopcy?

Jacek Rozenek trzy lata temu doznał udaru. Choć lekarze nie dawali mu szans na powrót do zdrowia, udowodnił im, że się mylili. Dziś przyznaje, że "nie czuje się chory". Swoje doświadczenia opisał w książce "Padnij, powstań". - Ta książka jest dla ludzi, którzy chcą wziąć odpowiedzialność za swoje życie - przekonuje. Aktor i autor poradnika w rozmowie z Aleksandrą Głowińską opowiedział o życiu sprzed udaru, o tym, jak otarł się o śmierć i wyznał, czy liczy jeszcze na miłość. - Naprawdę chciałbym być z jakąś kobietą. Dać jej szczęście, zaopiekować się nią - mówi.

Trzy lata temu Jacek Rozenek doznał rozległego udaru. Niedawno aktor napisał książkę, w której opowiedział historię walki o zdrowie. "Poinformowano moją rodzinę, żeby przyjechała się ze mną pożegnać" - zdradził w programie "Dzień Dobry TVN".

Ojciec Meghan Markle opuścił szpital, do którego trafił po tym, jak przeszedł rozległy udar mózgu. Thomas Markle, który od lat jest skłócony ze sławną córką, poinformował zagraniczne media o swoim stanie zdrowia. Niestety nie jest z nim najlepiej. "Mam szczęście, że żyję" - przyznał.