uzależnienie

uzależnienie

Hayden Panettiere wcześnie rozpoczęła karierę w Hollywood. Kiedy znalazła się na szczycie, uzależnienie od alkoholu i narkotyków przejęło kontrolę nad jej życiem. Na szczęście wyszła z nałogu i w najnowszym wywiadzie opowiedziała swoją bolesną historię, aby przestrzec innych.

W kinach możemy już oglądać film "Elvis". Reżyser Buz Luhrmann przedstawia w nim wiele faktów z życia króla rock and rolla. Zanim wybierzecie się na seans, przeczytajcie pięć ciekawostek na temat muzyka. Znaliście wszystkie?

W najnowszym wywiadzie Brad Pitt wpuścił dziennikarkę w zacisze swojego domu, by odpowiedzieć o uzależnieniu i samotności, z którą boryka się przez całe swoje życie. Zdradził, jakie były powody ucieczki w nałóg.

Na jaw wyszły nowe fakty na temat życia George'a Michaela. W najnowszej biografii słynnego muzyka możemy przeczytać, że był on uzależniony od tzw. pigułek gwałtu.

Bradley Cooper w najnowszym wywiadzie opowiedział o uzależnieniu od kokainy i alkoholu. Dodał, że czuł się bardzo zagubiony w walce z nałogiem. Aktor zaznaczył, że dopiero w 2004 r. zrozumiał, że miał problem i zaczął szukać pomocy.

Dorota Szelągowska przyznaje się, że pali bardzo dużo papierosów. Jeden z tabloidów opublikował zdjęcia prezenterki, która według jego relacji ma problem z nałogiem. Córka Katarzyny Grocholi zareagowała na publikację.

Mama Michała Koterskiego opowiedziała o dzieciństwie i dorastaniu jej syna. Według niej był idealnym dzieckiem. O tym, że bierze narkotyki, dowiedziała się od szkolnej miłości syna.