wywiad

wywiad

Julia Wieniawa w najnowszym wywiadzie przyznała, że od kiedy zdobyła popularność, zależy jej na zupełnie czymś innym. Młoda gwiazda mówi wprost, że "celebrytwo ją zmęczyło". Dlaczego? Cały czas musi udowadniać swoją wartość. "W Polsce ładna dziewczyna, która fajnie się ubiera, a na dodatek ma 'drogą torebkę', z definicji jest po prostu głupia" - mówi.

Zespół Kombi już od blisko 50 lat nieustannie bawi publiczność na koncertach, a ich piosenek słuchają coraz to młodsze pokolenia. Teraz wyjątkowy jubileusz obchodzi jeden z najbardziej znanych utworów grupy "Słodkiego miłego życia". Z tej okazji w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl Sławomir Łosowski - kompozytor - opowiedział o szczegółach jej powstawania.

#(NIE)ZAPOMNIANEGWIAZDY Natalia Gryczyńska ponad 20 lat temu jako Maja Kraft zyskała ogólnopolską sławę, a jej styl śpiewania oraz teledyski przypominały bardzo twórczość Britney Spears. Po roku, kiedy była u szczytu kariery zrezygnowała ze śpiewania. Teraz mieszka w Stanach Zjednoczonych i zajmuje się rynkiem nieruchomości. Jak potoczyły się jej losy? W rozmowie z Aleksandrą Czajkowską wytłumaczyła swoją decyzję sprzed 20 lat.

W najnowszym wywiadzie Brad Pitt wpuścił dziennikarkę w zacisze swojego domu, by odpowiedzieć o uzależnieniu i samotności, z którą boryka się przez całe swoje życie. Zdradził, jakie były powody ucieczki w nałóg.

Zbliżają się 75. urodziny żony księcia Karola. Kamila, księżna Kornwalii wystąpiła na okładce prestiżowego magazynu "Vogue". Druga żona syna królowej Elżbiety II zachwyciła elegancją na sesji zdjęciowej. Wszystkie ubrania, jakie miała na sobie, pochodzą z jej osobistej szafy. Księżna Kamila zdradziła kilka szczegółów ze swojego życia. Opowiedziała o swoim małżeństwie i krytyce.

Katarzyna Sokołowska kilka tygodni temu ogłosiła, że wraz z partnerem Arturem Kozieją spodziewają się dziecka. Jurorka "Top Model" zaskoczyła swoim wyznaniem wszystkich. Teraz w najnowszym wywiadzie powiedziała, że czuje, że właśnie teraz w wieku 49 lat będzie mogła poświęcić dziecku więcej czasu niż 10 lat temu.

Paulina Smaszcz w rozmowie z nami skomentowała oświadczenie, które pojawiło się w jej mediach społecznościowych. Prezenterka wyjaśniła, że powtarzanie kłamstw na temat jej relacji z byłym mężem Maciejem Kurzajewskim jest oburzające. "Oni mogą pisać o relacji z moim byłym mężem, ale niech piszą prawdę" - powiedziała.

Karolina Brzuszczyńska znana z programu "Top Model" podzieliła się ostatnio na Instagramie dramatycznym wyznaniem. Jej starszy brat choruje na białaczkę i aby wyzdrowieć, rodzina musi zebrać aż 1,5 mln zł. W rozmowie z nami influencerka powiedziała, jak czuje się jej brat, oraz jak wygląda ich codzienność.

Renata Kaczoruk po kilku latach znów pojawiła się w mediach. Modelka wzięła udział w programie TVN "Przez Atlantyk". Widzowie mogli oglądać jej zmagania podczas rejsu, a także dowiedzieć się o szczegółach z jej życia. Teraz w rozmowie z Aleksandrą Czajkowską dla cozatydzien.tvn.pl Renata Kaczoruk powiedziała nieco więcej o relacji z siostrą, chłopakach i założeniu rodziny.

Jakiś czas temu w programie "Miasto kobiet" Aleksandra Kwaśniewska rozmawiała z Marcinem Hakielem o głośnym rozstaniu z Katarzyną Cichopek. Na prowadzącą wylała fala hejtu, a teraz córka Aleksandra Kwaśniewskiego zabrała głos. Odpowiedziała na Instagramie na krytykę.

Łukasz Bogusławski to jeden z najbardziej rozpoznawalnych uczestników "Top Model". Niespotykana uroda sprawiła, że w kilka chwil zapadł w pamięć jurorów i widzów. Jako model i dorosły mężczyzna wie, że wygląd jest jego ogromnym atutem. Niestety, do niedawna musiał mierzyć się z hejtem w najgorszej postaci.

Dominika Tajner od jakiegoś czasu jest szczęśliwie zakochana. Córka Apoloniusza Tajnera w rozmowie z nami uchyliła rąbka tajemnicy i powiedziała o swoim nowym związku. Jak się okazuje, jej ukochany to bokser Mariusz Wach. Dowiedzieliśmy się, jak zakochani poznali się.

Magda Steczkowska podzieliła się ostatnio zdjęciem z teściową na Instagramie. Siostra Justyny Steczkowskiej opisała swoją relację z mamą męża. W rozmowie z nami piosenkarka wyjawiła, jak wyglądały te stosunki na początku ich znajomości. Nie każdy może się poszczycić takim kontaktem.

Paulina Koziejowska w rozmowie z Aleksandrą Głowińską dla serwisu cozatydzien.tvn.pl powiedziała o kulisach związku z Maciejem Orłosiem. Prezenterka powiedziała, gdzie poznała swojego ukochanego, a także zdradziła, jak reaguje na krytyczne komentarze dotyczące różnicy wieku. - Przykro mi jest — powiedziała.

Maja Hyży jest w ciąży i niedługo ponownie zostanie mamą. W rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą gwiazda podzieliła się swoimi planami po ciąży i zdradziła, co jest na liście jej marzeń. Opowiedziała też o reakcji synów na wiadomość, że będą mieli kolejną siostrę.

Dorota Gardias nagrywa swoją pierwszą, profesjonalną piosenkę i już niedługo zadebiutuje w roli wokalistki. W rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą popularna pogodynka nie ukrywała, że wypuszczenie własnego singla było jej wieloletnim marzeniem, na którego spełnienie w końcu się zdecydowała.

Dariusz Stanuchowski dał się poznać szerszej publiczności dzięki udziałowi w pierwszej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Na kilka lat słuch o nim zaginął, a teraz uczestnik powrócił i zaczął nagrywać filmiki dla dzieci. W rozmowie z nami Dariusz Stanuchowski zdradził czy nadal ma kontakt z byłą żoną, dlaczego nagrywa filmiki, a także opowiedział o nowej wybrance.

Mikołaj Krawiecki od początku wojny w Ukrainie aktywnie pomaga uchodźcom. Model codziennie jeździ do Ukrainy, skąd przywozi Ukraińców do Polski. W rozmowie z Aleksandrą Czajkowską dla serwisu cozatydzien.tvn.pl model powiedział o strachu, bezsilności i codzienności. "Widziałem, jak rakieta spada na szkołę, w której są dzieci" - powiedział.

Małgorzata Rozenek-Majdan będzie pierwszym gościem Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego w ich nowym podcaście "WojewódzkiKędzierski". Prezenterka na swoim Instagramie skomentowała zaproszenie do rozmowy. Przypomnijmy, że wcześniej wiele mówiło się o jej konflikcie z dziennikarzem.

Danuta Stenka opowiedziała o problemach kobiet w branży filmowej. Aktorka przyznała, że była dyskryminowana ze względu na swój wiek i usłyszała, że jest za stara do roli. - Zawsze występowałyśmy głównie jako ozdobniki - powiedziała w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą i zaznaczyła, że twarz nie musi być "wyprasowana, lekka i młoda".

Anna Dymna wydała oświadczenie, w którym poinformowała, że tegoroczny festiwal "Zaczarowanej Piosenki" nie odbędzie się. W rozmowie z nami aktorka wyjaśniła przyczyny tej decyzji i zaznaczyła, że przygotowują już coś specjalnego. "Mamy już pomysł" - powiedziała.

Monika i Robert Janowscy pokazali na Instagramie zdjęcie z rodziną z Ukrainy. Okazało się, że małżeństwo pomogło kobiecie i jej córkom znaleźć dach nad głową u siebie w domu. W rozmowie z nami Monika Janowska podzieliła się niesamowitą historią dotyczącą matki nastolatek. Okazało się, że cała ta sytuacja przyśniła się jej dwa lata wcześniej.

Michał Wiśniewski wraz z całą swoją rodziną zaangażował się w pomoc Ukraińcom uciekającym przed wojną i przyjął pod swój dach rodzinę z dziećmi. Teraz muzyk w rozmowie z nami, opowiedział, jak wygląda sytuacja w punktach recepcyjnych. "Można powiedzieć, że pracują na froncie" - powiedział.

Ukraina jest objęta wojną. Jej mieszkańcy próbują przedostać się do Polski, aby schronić się przed atakami Rosjan. Wiele osób ruszyło im z pomocą, m.in. Paweł Deląg, który w rozmowie z nami powiedział, jak wygląda sytuacja w Ukrainie wśród jego znajomych. Dodał, że z wieloma osobami wciąż nie ma kontaktu.

Anna Świątczak jest mamą dwóch nastoletnich córek, 16-letniej Etiennette i 14-letnią Viviennę. W rozmowie z Aleksandrą Czajkowską była żona Michała Wiśniewskiego, opowiedziała o nastoletnim buncie córek. Zdradziła, czego chce je nauczyć.

Jan Wieczorkowski udzielił ostatnio dużego wywiadu, w którym przybliżył nieco swoją postać w najnowszym serialu TVN "Bunt!". Aktor opowiedział o rodzinie, a także o przeszłości i buntowniczej naturze.

Gabriel Fleszar pod koniec lat 90. zawojował polską scenę muzyczną piosenką "Kroplą deszczu". Kiedy był na topie, ku zaskoczeniu wszystkich zrezygnował z kariery. Przez ponad 20 lat cały czas zajmował się muzyką. Teraz w rozmowie z Aleksandrą Czajkowską wokalista opowiedział o przeszłości, rodzinie, a także o planach na przyszłość.

Roma Gąsiorowska w najnowszym wywiadzie otworzyła się na temat terapii. Aktorka powiedziała, że nie potrafiła sobie poradzić sama po śmierci mamy, dlatego jako 18-latka zaczęła szukać pomocy. Dodała, że być może właśnie dzięki "poszukiwaniu siebie" wybrała aktorstwo.

Xavier Wiśniewski podczas ostatniego live'a na Instagramie wyjawił, że zdecydował się zrezygnować ze studiów. W rozmowie z nami powiedział, jak tę decyzję przyjęli jego rodzice, a także opowiedział o mieszkaniu z dziewczyną. - Wydarzyło się to dość szybko — powiedział.

Piosenkarka Renata Przemyk w wieku 36 lat adoptowała ośmiotygodniową dziewczynkę. W wywiadzie dla magazynu "Viva" zdradziła, dlaczego to zrobiła i jak ta decyzja wpłynęła na całe jej życie.