zabójstwo

 #SHOWMUSTGOCRIME "Kobieto, nie mam dla Ciebie litości" - to jedne z ostatnich słów, które usłyszała Sharon Tate. 9 sierpnia 1969 roku, zaledwie 2 tygodnie przed planowanym porodem, żona Romana Polańskiego została brutalnie zamordowana. Letnia noc spędzona w gronie przyjaciół w kilka chwil zmieniła się w makabrę, która na zawsze odmieniła losy Hollywood.

#SHOWMUSTGOCRIME Czytając o zbrodniach i zabójstwach, często spotykamy się z wyrażeniem: "tego nikt nie mógł się spodziewać". Dla córki Eleni związek ze starszym, osaczającym i zaborczym mężczyzną zakończył się w najtragiczniejszy sposób. I nikt nie mógł tego przewidzieć.

#SHOWMUSTGOCRIME "Byłaś serca biciem. Wiosną, zimą, życiem. Marzeń moich echem. Winem, wiatrem, śmiechem". Zapowiedziana, nagła, pełna miłości i bólu. Tak właśnie można opisać historię zabójstwa Andrzeja Zauchy. To prawdopodobnie jedyna zbrodnia, która wywołuje tak skrajne emocje i sympatię w stosunku do… sprawcy. Zapraszamy na kolejny odcinek cyklu Dagmary Olszewskiej - Show Must Go Crime. 

Gabby Petito była znaną blogerką i podróżniczką. W sierpniu 2021 roku wraz ze swoim narzeczonym, Brianem Laundrie wyjechali w podróż. Po kilku tygodniach oboje byli uznani za osoby zaginione. Historia od samego początku skrywała wiele tajemnic i mrocznych wątków. Policja kilka miesięcy po odnalezieniu szczątków pary opublikowała dramatyczne zapiski z notatnika mordercy.

#SHOWMUSTGOCRIME Historia Marii Wisnowskiej to jedna z najciekawszych opowieści kryminalnych polskiego show-biznesu. Aktorka, skandalistka, gwiazda i femme fatale zginęła w zaskakujących okolicznościach. Wielowątkowość tego morderstwa sprawiła, że do tej pory kryje ono w sobie wiele tajemnic. Zapraszamy na pierwszy odcinek cyklu Dagmary Olszewskiej - Show Must Go Crime.

Bogna Sworowska to Miss Polonia 1987 i nasza duma narodowa. Jako pierwsza i jedyna Polka pojawiła się na okładce amerykańskiego wydania "Playboya". Miała wyjść za mąż za rosyjskiego biznesmena, ale miesiąc przed ślubem narzeczony modelki został zamordowany w ich mieszkaniu. Z jakiego powodu doszło do zbrodni?