Tłum gwiazd na imprezie ramówkowej TVN. Zobacz, kto się zjawił

Autor:
Norbert
Żyła
Tłum gwiazd na sekretnej imprezie ramówkowej TVN. Zobacz, kto się zjawił

Najnowsza ramówka TVN opiera się na sprawdzonych i lubianych przez widzów programach. Magda Gessler oraz Daria Ładocha opowiedziały o produkcjach, które prowadzą oraz o emocjach z nimi związanymi. Magdalena Cielecka zdradziła, jak się czuje w związku z tym, iż w ciągu jednego tygodnia będzie można zobaczyć z aktorką rekordową liczbę nowych produkcji na antenie stacji.

28 lutego tłum gwiazd przybył na imprezę ramówkową stacji TVN. Gośćmi jednego z popularnych warszawskiego klubów byli m.in.: gospodyni programu "Kuchenne Rewolucje" Magda Gessler, prowadzący "Milionerów" Hubert Urbański, uczestnicy programu "Azja Express" oraz Magdalena Cielecka znana z serialu "Mój agent".

Magda Gessler i Daria Ładocha opowiedziały o swoich programach

W związku ze startem nowej ramówki Olivier Janiak podpytał Magdę Gessler o to, ile jej zdaniem procent późniejszego sukcesu danej restauracji, już po nagranym programie, wynika z reklamy, jaką niewątpliwie jest obecność gwiazdy w danej miejscowości, a ile od wprowadzonych przez właścicieli lokali zmian. Odpowiedź może zaskakiwać.

- 70 na 30, bo w tej chwili ja z kolei zwariowałam na punkcie kuchni! Oddania tej chęci i tej pasji do życia innym, mimo szarości, mimo ogromnych problemów. Nasze marzenia w momencie, kiedy je mamy, kiedy nikt nam ich nie zepsuje, są do zrealizowania i to widać po tych rewolucjach - powiedziała prowadząca "Kuchenne Rewolucje".

Kolejną osobą, z którą miał okazję porozmawiać Olivier Janiak była Daria Ładocha. Prowadząca nowy sezon "Azji Express" opowiedziała o tym, jak odbiera swoją rolę jako gospodyni show.

- Moja rola jako prowadzącej nie była tylko taka, aby ich powitać, by powiedzieć im dobrą nowinę, czasem złą, ale też, by ich wspierać. Najtrudniejsze w tym programie jest to, by powiedzieć parze, że odchodzi, ale największym zaszczytem oprócz narodzin moich córek było powiedzieć parze, że zwyciężyła - powiedziała prowadząca "program "Azja Express:".

- Po tym programie nigdy nie wraca się do domu takim samym. Brud, syf, cierpienie, czasem pot, to wszystko tam jest! - dodała po chwili wymownie Daria Ładocha.

Tydzień z Magdaleną Cielecką w TVN

Niesamowitą niespodzianką dla widzów TVN z pewnością będzie tydzień z Magdaleną Cielecką. Aktorkę w jednym tygodniu będzie można obejrzeć aż w kilku produkcjach. W serialach "Chyłka" i "Mój agent", a także gwiazda zadebiutuje w programie "Milionerzy". Magdalena Cielecka w rozmowie z Olivierem Janiakiem opowiedziała, jak się czuje w związku z tym, iż będziemy mogli obejrzeć ją w aż tylu różnych rolach.

- "Strasznie mnie to rozczuliło, rozbawiło. Oczywiście jest to wyraz doceniania mojej obecności w tej stacji, bo tydzień z Magdą Cielecką: "Chyłka", "Mój Agent" no i... "Millionerzy".

Przypomnijmy, że już wkrótce na antenie TVN pojawi się specjalny odcinek programu "Milionerzy". Do tej pory wiele gwiazd mogło sprawdzić stan swojej wiedzy. Tym razem został przygotowany dla widzów TVN odcinek specjalny z okazji zbliżającego się wielkimi krokami Dnia Kobiet. Na fotelach uczestników zasiądą: Agnieszka Suchora, Agata Kulesza, Marta Kuligowska oraz właśnie Magdalena Cielecka.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Norbert Żyła

Pozostałe wiadomości