Wydarzenia

Monika Brodka o samochodach BMW. "Mam do nich zaufanie"

Wydarzenia

Monika Brodka o premierze nowego BMW

BMW to jedna z najpopularniejszych marek samochodowych na świecie i przy tym jedna z ulubionych wśród gwiazd. Monika Brodka w rozmowie z "Co za Tydzień" wyjawiła, że jest wierna tej marce od lat. "Jestem fanką motoryzacji i nowych technologii" - powiedziała.

Z okazji 50-lecia BMW M gwiazdy oraz zaproszeni goście mieli okazję zobaczyć najnowszy model tej marki BMW XM, który jest wyjątkowym autem. Na miejscu nie zabrakło także kamer programu "Co za Tydzień".

Premiera nowego, ekskluzywnego modelu BMW M
Premiera nowego, ekskluzywnego modelu BMW M

Na prezentację nowego modelu BMW M przyszły prawdziwe tłumy

Na prezentację nowego modelu BMW M przybyły prawdziwe tłumy i nic dziwnego, ponieważ nowoczesna forma auta naprawdę robi wrażenie. Marka nie ukrywa, że w przyszłości chce stawiać na innowacyjność.

- BMW XM, który będzie miał promierę w kwietniu przyszłego roku, jest kwintesencją innowacji BMW i tego, co BMW będzie oferowało w przyszłym roku - mówił Kacper Studencki, dyrektor marketingu BMW Polska.

Zdradził też, że samochód nie tylko prezentuje się z klasą, ale także jest dobrze dopracowany mechanicznie.

- Moc 750 koni mechanicznych, dzięki silnikowi hybrydowemu pokazuje, jak osiągi typowe dla BMW M mogą łączyć się z innowacją w postaci napędu elektrycznego - dodał.

Nowy model BMW M to samochód dla osób kochających luksus

Nie da się jednak ukryć, że najnowszy model BMW M zachwyca swoim designem.

- To, co wyróżnia to auto, to na pewno jego styl i stylistyka, która wyraża ekskluzywność. Osiągi, ale także jego prezencję. Spójrzmy na przód, jest tam nowa sygnatura, podzielone lampy przednie, konturowo oświetlona osłona chłodnicy... To wszystko są cechy samochodu przynależnego do rodziny luksusowych - powiedział Paweł Wlazło, MBW M Menager, BMW Polska.

Fanką samochód BMW od wielu lat jest między innymi Monika Brodka, która również brała udział w wydarzeniu.

- Od kiedy pamiętam, jeżdżę tą marką i mam do niej zaufanie - pdkreśliła.

Co jeszcze powiedziała? Relację z prezentacji nowego BMW M znajdziecie w wideo na górze strony.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości