Wydarzenia

Przedpremierowy pokaz nowego BMW Serii 7. Auto zachwyca designem i technologią

Wydarzenia

Przedpremierowy pokaz nowego BMW Serii 7

W Warszawie jeszcze długo przed oficjalną premierą rynkową uroczyście zaprezentowano w Nobu Hotel Warsaw najnowszy flagowy model marki BMW. Nowe BMW Serii 7 to ikona luksusu. Rewolucja w zakresie designu, prezencji i technologii. Na tym przedpremierowym pokazie auta nie mogło zabraknąć ekipy programu "Co Za Tydzień".

Na przedpremierowym pokazie nowego BMW serii 7 obecni byli także artyści, którzy uświetnili to wydarzenie. Czy gościom spodobało się nowe auto bawarskiej marki? Wydarzenie zarejestrowały kamery programu "Co Za Tydzień".

Czym wyróżnia się nowe BMW serii 7?

Bawarska limuzyna wzbudziła duże zainteresowanie gości nie tylko z powodu odważnego designu, ale przede wszystkim ze względu na najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, które w niej zastosowano.

- To, co BMW chciało osiągnąć, tworząc nowe BMW serii 7 nie miało być ewolucją lub kilkoma drobnymi zmianami, ale prawdziwą rewolucją w zakresie luksusu i technologii - powiedział Christian Haririan - dyrektor generalny BMW Group Polska.

Szef polskiej filii przedsiębiorstwa opisał także, jakie udogodnienia można znaleźć wewnątrz luksusowego auta:

- Z tyłu samochodu można się poczuć, jak w klasie biznes w samolocie, gdzie jest prawdziwy system rozrywki pokładowej z dużym ekranem kinowym. To prawdziwa przyjemność zająć miejsce z tyłu i mieć dostęp do wysokiej jakości rozrywki podczas podróży - wyjaśnił Christian Haririan.

Dobra wiadomość dla osób, które chciałyby nabyć nowe BMW na prąd. Auto będzie dostępne także w wersji elektrycznej.

Gwiazdy zachwycone BMW serii 7

Samochód marki BMW zrobił wrażenie na gościach obecnych na pokazie. Jednym z nich był znany śpiewak operowy Jakub Józef Orliński.

- Ważne jest to, żeby czuć się w nim dobrze i trochę domowo, że to jest takie twoje miejsce, twoja sfera, gdzie możesz naprawdę się odprężyć i skupić, a też bezpiecznie dojechać z punktu A do punktu B. No i przy tym mieć właśnie te fajne przyjemności typu ten dźwięk. Bo w tym aucie naprawdę niesamowite wrażenie robi właśnie ta warstwa dźwiękowa. Ja jako muzyk uwielbiam posiedzieć w aucie. Jak jestem czasami na trasie, lubię odpalić sobie jakąś playlistę czy muzyki klasycznej, czy jakieś innej i posłuchać - stwierdził Jakub Józef Orliński.

Relację z pokazu nowego BMW możecie obejrzeć w materiale wideo na górze strony.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Źródło zdjęcia głównego: "Co Za Tydzień"

Pozostałe wiadomości