Wydarzenia

Oświadczyny na Pol'and'Rock Festival. "Patrzyłam ze łzami w oczach i zazdrością"

Wydarzenia

Autor:
Kamila
Jamrożek
Reporter:
Aleksandra Głowińska
Oświadczyny na Pol'and'Rock Festival.

Wczoraj rozpoczął się festiwal Pol'and'Rock 2022. Impreza potrwa do soboty. Tegoroczna edycja obfituje w niespodziewane wydarzenia. Jednym z nich były oświadczyny na scenie!

Do niecodziennej sytuacji doszło na Pol'and'Rock Festival podczas spotkania Krzysztofa Sokołowskiego, wokalisty Nocnego Kochanka, z publicznością w ramach ASP.

Oświadczyny na Pol'and'Rock Festival

Tegoroczny Pol'and'Rock Festival pełen jest zaskakujących sytuacji. W czasie spotkania Krzysztofa Sokołowskiego, wokalisty Nocnego Kochanka, z publicznością jeden z uczestników zaskoczył artystę. Spytał, czy może wejść ze swoją dziewczyną na scenę. Kobieta była bardzo zaskoczona i nie wiedziała jeszcze, co ją czeka.

"Słońce, no kocham cię, jesteś dla mnie najważniejsza i mam do ciebie pytanie" - powiedział Łukasz.

Potem wyciągnął pierścionek, uklęknął i poprosił ją o rękę. Wybranka była w szoku, ale powiedziała "tak"! Publiczność nagrodziła chłopaka gromkimi brawami. Wszyscy byli bardzo wzruszeni. Zgromadzeni w namiocie ASP zaczęli śpiewać "Sto lat". Prowadzący spotkanie zażartował, że teraz wokalista Nocnego Kochanka musi zacząć przygotowywać utwory na wesele Łukasza i jego ukochanej.

Zobaczcie oświadczyny na Pol'and'Rock 2022:

Artur Rojek o artystach i organizacji OFF Festiwalu
Artur Rojek o artystach i organizacji OFF FestiwaluŹródło: cozatydzien.tvn.pl

Pol'and'Rock Festival. Pubilczność wzruszona oświadczynami

Festiwalowicze obecni na spotkaniu z wokalistą Nocnego Kochanka byli bardzo wzruszeni oświadczynami Łukasza. Jedna z uczestniczek Pol'and'Rock Festival powiedziała nam, że zazdrości ukochanej chłopaka.

- Nikt się tego nie spodziewał! Dziewczyna, którą chłopak zaprosił na scenę również. Była w totalnym szoku! Niesamowita akcja. Patrzyłam ze łzami w oczach i zazdrością! - powiedziała nam Karolina, jedna z uczestniczek festiwalu.

W podobnym tonie wypowiedział się inny uczestnik Pol'and'Rock Festival. Przyznał, że od dawna nic tak go nie zaskoczyło podczas imprezy, jak oświadczyny Łukasza, na którego patrzył z podziwem.

- Oświadczyny w czasie spotkania z Krzyśkiem Sokołowskim to chyba najbardziej zaskakująca rzecz, jaka wydarzyła się na tym festiwalu od dawna - mówię to jako woodstockowicz i polandrockowicz z dziesięcioletnim stażem. Podziwiam odwagę Łukasza, stanąć przed wielotysięcznym tłumem i powiedzieć takie piękne słowa. Na co dzień raczej się nie wzruszam, ale tym razem trudno było powstrzymać łzy - mówi Patryk, uczestnik wydarzenia.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Reporter: Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości