Wydarzenia

Pokaz nowej kolekcji Paprocki&Brzozowski. Na scenie plejada gwiazd

Wydarzenia

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Pokaz kolekcji wiosna&lato 2022 Paprocki&Brzozowski

Ostatnio odbył się najnowszy pokaz kolekcji wiosna/lato 2022 duetu Paprocki&Brzozowski. Na scenie pojawiło się wiele znanych twarzy m.in. Paulina Krupińska, Kamila Szczawińska i Karolina Malinowska. Co powiedziały o najnowszej kolekcji?

Duet Paprocki&Brzozowski to jedni z najbardziej utalentowanych projektantów. Pokaz ich najnowszej kolekcji był hołdem oddanym wszystkim rodzajom kobiecości, a także prezentacją mody wybiegowej. Z okazji premiery kolekcji wiosna/lato 2022, miejsce pokazu zamieniło się w łąkę pełną kwiatów i drzew.

- Jak w magicznym ogrodzie i przepiękna muzyka. Początek był tak piękny, że poczułam się jakbym była w Tulum na łonie natury, coś pięknego. Wszystko, co się tutaj zadziało, można nazwać spokojnie magią — powiedziała Natalia Siwiec.

Pokaz najnowszej kolekcji Paprocki&Brzozowski

Agnieszka Woźniak-Starak doceniła projekty ubrań, jakie pojawiły się w pokazie.

- Pokaz był przepiękny, pojawiło się dużo różnorodnych dziewczyn, w różnych rozmiarach, co jest bardzo ważne — dodała Agnieszka Woźniak-Starak.

Małgorzata Socha dodała:

- Kobietę pokazali taką pełną, czyli nie bali się pełniejszych kobiet. Pokazali też kobiety drobniejsze, tak naprawdę okazuje się, że ich ubrania są na każdą sylwetkę, po prostu dla pięknych kobiet — dodała Małgorzata Socha.

Weronika Książkiewicz w rozmowie z "Co za Tydzień" powiedziała:

- To wspaniałe, że ta moda nie jest już tylko dla określonego rodzaju kobiet, tylko w każdym wieku, w każdym rozmiarze, możemy sięgać po różne stroje, po tak topowych projektantów też — powiedziała.

Karolina Malinowska o pokazie Paprocki&Brzozowski

Karolina Malinowska po latach przerwy, znów miała okazję pokazać się na wybiegu.

- Moda poszła do przodu, tak jak świat, nikt tego nie zatrzyma. My, kobiety jesteśmy różne, wyższe, niższe, większe, mniejsze, ale wszystkie możemy czuć się pięknie. Po 13 latach było to bardzo fajne doświadczenie, powiem szczerze, jak zadzwonili chłopcy, Paprocki&Brzozowski do mnie, to mówię: chłopaki, ale na pewno nie pomyliliście numeru? Jest to piękna energia, coś, czego się nie zapomina — powiedziała Karolina Malinowska.

- Chcieliśmy tym razem pokazać na wybiegu dziewczyny, które mogą wyglądać pięknie, apetycznie, seksownie, zmysłowo, w większym rozmiarze, niż tylko rozmiar 36 - powiedział Mariusz Brzozowski, a Marcin Paprocki dodał:

- Nie zapominajmy, że moda jest dla wszystkich, my uwielbiamy kobiety i mamy nadzieję, że ta kolekcja była pochwałą kobiecości - słuchamy.

- Ja mam wielki sentyment do duetu Paprocki&Brzozowski, jak również do moich przyjaciółek, z którymi miałam okazję dziś po tym wybiegu kroczyć. W finale mogłyśmy sobie razem potańczyć i powspominać te stare dzieje — powiedziała Paulina Krupińska.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości