Wywiady

Patrycja i Bartek z "40 kontra 20" podjęli ważną decyzję. Tylko nam opowiedzieli, co się u nich zmieniło

Wywiady

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
Patrycja i Bartek z "40 kontra 20". Co teraz robią, czy mieszkają razem?

Patrycja Rodak i Bartosz Andrzejczak to uczestnicy pierwszej edycji randkowego show "40 kontra 20". Ich związek przetrwał po programie, a zakochani snują plany na wspólną przyszłość. W rozmowie z Kaliną Szymankiewicz z serwisu cozatydzien.tvn.pl opowiedzieli o związku na odległość i nowym życiu w Berlinie. Jak odnaleźli się w nowej rzeczywistości?

"40 kontra 20" to randkowe show TVN, które wkrótce doczeka się drugiej edycji. W programie poznaliśmy dwóch panów, Roberta Kochanka oraz Bartosza Andrzejczaka, którzy szukali partnerki wśród dwudziestolatek i doświadczonych czterdziestolatek. Bartek wybrał Patrycję, z którą kontynuuje związek. Zakochani wkroczyli w nowy etap w życiu. Jak udało im się wypracować szczerą relację? Nie wszyscy wierzyli w to, że może im się udać w życiu poza programem.

"40 kontra 20" Patrycja i Bartek. Związek na odległość

Poznali się na słonecznej Krecie, w programie, który polega na rywalizacji między uczestnikami i randkowaniu. Taki klimat sprzyja nawiązywaniu znajomości i zakochiwaniu się. Bartek miał do wyboru kandydatki z grupy dwudziestolatek, ale mógł nawiązać relację również z czterdziestolatką. W pewnym momencie zwrócił uwagę na Patrycję. W finale stworzyli parę, jednak powrót do normalnego życia i obowiązków mógł zburzyć miłosną sielankę. Oboje zajmują się modelingiem, ale mieszkali osobno, Patrycja w Londynie, a Bartek w Berlinie. Przez długi czas tworzyli związek na odległość. Jak im się to udawało?

- Rozmowa jest najważniejsza. Mieliśmy ich bardzo dużo. Zrobiliśmy sobie taki deadline. Ustaliliśmy, że po pół roku musimy zamieszkać razem, bo inaczej będzie nas to męczyć - powiedział Bartek.

- Wcześniej też sobie obiecaliśmy, że będziemy widywać się co dwa tygodnie. A okazało się, że lataliśmy do siebie co tydzień - dodała Patrycja.

Sprawdź w wideo poniżej, co uczestnicy "40 kontra 20" powiedzieli o swojej relacji i przeprowadzce Patrycji do Bartka.

Patrycja i Bartek z "40 kontra 20". Związek na odległość i przeprowadzka do Berlina
Patrycja i Bartek z "40 kontra 20". Związek na odległość i przeprowadzka do Berlina Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Patrycja i Bartek z "40 kontra 20" zamieszkali razem

Zakochani wkroczyli w nowy etap związku. Postanowili zamieszkać razem i tworzyć wspólną przyszłość. To Patrycja przeprowadziła się do ukochanego. Jak skomentowała ten pomysł?

- Wpuściłem Pati do mojego królestwa - pochwalił się Bartek.

- Ale pierwsze dramy też już były - dodała Patrycja.

- Wolałabym, aby Bartek przeprowadził się do mnie do Londynu, ale z racji tego, że Bartek się jeszcze uczy, to ja musiałam być tą osobą, która się przeprowadzi - skomentowała uczestniczka show.

Teraz Patrycja próbuje odnaleźć się w nowym mieście i rozgląda się za pracą w swojej branży. Nadal chciałaby zajmować się modelingiem i makijażem. Bartek studiował wcześniej biotechnologię, a teraz podjął studia aktorskie. Marzy o castingu w Hollywood. Miał już okazję pracować na planach seriali w Niemczech, a w przyszłości chciałby zaistnieć w filmie.

Przeczytaj więcej:

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: Instagram 40kontra20tvn7

Pozostałe wiadomości