Wywiady

Aleksandra Adamska o fenomenie Pati w serialu "Skazana". "Czułam, że ona może być tylko taka"

Wywiady

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Reporter:
Aleksandra Głowińska
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
Aleksandra Adamska w roli Pati. Serial TVN "Skazana"

Serial "Skazana" doczekał się kontynuacji w postaci drugiego sezonu. Dla widzów, którzy nie mieli okazji zobaczyć pierwszej transzy w Player.pl, przygotowano emisję na antenie TVN. W rozmowie z serwisem cozatydzien.tvn.pl Aleksandra Adamska opowiedziała o roli Pati. Ta bohaterka skradła serca widzów.

Aleksandra Adamska to aktorka, którą mieliśmy okazję oglądać w świątecznym filmie "Miłość jest wszystkim". W serialu TVN "Skazana" gra Pati, więźniarkę, która z czasem zaprzyjaźnia się z główną bohaterką. Na ekranie tworzy świetny duet z Agatą Kuleszą. W rozmowie z Aleksandrą Głowińską z serwisu cozatydzien.tvn.pl Aleksandra Adamska wyznała, że nie czuje się fenomenem.

- Nie skupiam na tym za bardzo uwagi. Jestem bardzo szczęśliwa, że ludzie ją tak odebrali, bo jak zakończyliśmy pierwszy sezon, to był krótki atak paniki. 'Co ja zrobiłam, to już jest zamknięte'. To jest tak wyraziste, że albo ludzie to pokochają, albo powiedzą, że ona jakoś zdurniała. Czułam, że ta Pati może być tylko taka [...] Zalała mnie fala dobrej energii, ludzi, którzy tyle mi wysyłają pozytywnych wiadomości. Widzę też uśmiechy na ulicach i to jest piękne. Ale jednocześnie mam lęk, że ta rozpoznawalność spowoduje, że ludzie przestaną mnie postrzegać jako Olę, a będę jako Pati — wyznała w wywiadzie.

Zobacz wideo poniżej. Obejrzyj wywiad nagrany w scenografii z serialu "Skazana".

Aleksandra Adamska o roli Pati w serialu "Skazana"
Aleksandra Adamska o roli Pati w serialu "Skazana" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Serial "Skazana". Fabuła, gdzie oglądać?

Główną bohaterką serialu jest Alicja Mazur (Agata Kulesza). To doświadczona sędzina, która po wyjściu za mąż zostaje oskarżona o zabójstwo dawnej partnerki swojego ukochanego. Trafia do najcięższego kobiecego więzienia, gdzie poznaje współwięźniarki. Jedną z nich jest Pati (Aleksandra Adamska). Dziewczyna od razu pokazuje Alicji, kto rządzi w celi. Patrycja odsiaduje wyrok ośmiu lat za kradzież auta, jazdę pod wpływem środków odurzających i nieumyślne spowodowanie śmierci. Po jakimś czasie zaprzyjaźnia się z Alicją. W serialu grają także: Michał Czernecki, Bartłomiej Topa, Martyna Byczkowska, Tomasz Schuchardt, Marta Malikowska, Marta Ścisłowicz, Jan Jankowski, Joanna Gonschorek oraz Natalia Sikora.

Pierwszy sezon serialu "Skazana" dostępny jest już w całości serwisie Player.pl. 27 kwietnia pojawi się na antenie TVN. Możemy spodziewać się drugiego sezonu. Aktorzy już pracują na planie.

Ola Adamska zaprasza do oglądania "Skazanej"
Ola Adamska zaprasza do oglądania "Skazanej" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Zobacz więcej:

Autor:Kalina Szymankiewicz

Reporter: Aleksandra Głowińska

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: Matriał promocyjny TVN/X-NEWS

Pozostałe wiadomości