Wywiady

Basia Kurdej-Szatan 11 lat po ślubie o relacji z mężem. Jaki ma przepis na udany związek?

Wywiady

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan. Jak celebrują wspólne chwile?

Barbara Kurdej-Szatan od 11 lat tworzy szczęśliwe małżeństwo z Rafałem Szatanem. Prowadząca nowy program TTV "Projekt Cupid" opisała swoje walentynkowe plany w rozmowie z reporterką cozatydzien.tvn.pl. Gwiazda zaskoczyła swoją odpowiedzią, ale udzieliła cennych rad, które mogą przydać się małżeństwom z wieloletnim stażem.

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan są razem od ponad dekady. Wspierają się w życiu i na scenie. Oboje występują w telewizji, są też związani z muzyką. Aktorka i jej mąż nie świętują walentynek w spektakularny sposób.

Jak Barbara Kurdej-Szatan świętuje walentynki z mężem?

Aktorka zapytana o to, czy pamięta jakiś wyjątkowy prezent walentynkowy wyjaśnia, że z reguły dostaje kwiaty.

- Te walentynki u nas są z reguły takie zwykłe, nie wiem, dlaczego. Chyba zawsze raczej kwiaty dostawałam. Nie robiłam nigdy nic szalonego na walentynki - wyjaśnia Basia Kurdej-Szatan.

Dodała też, że w sumie nie ma możliwości spędzenia ich w jakiś niecodzienny sposób, bo dla niej walentynki są każdego dnia.

- Walentynki obchodzimy codziennie, bo się bardzo kochamy i ja uważam, że święto jest ważne, bo przypomina nam, że ważna jest miłość i trzeba się nią dzielić i kochać drugą osobę, ale też siebie [...] — zauważyła aktorka.

Zobacz całą rozmowę z Barbarą Kurdej-Szatan w wideo poniżej.

Barbara Kurdej-Szatan 11 lat po ślubie. Aktorka opowiada o swoim małżeństwie i walentynkach
Barbara Kurdej-Szatan 11 lat po ślubie. Aktorka opowiada o swoim małżeństwie i walentynkach cozatydzien.tvn.pl

Barbara Kurdej-Szatan o walentynkach

Zapytaliśmy Basię Kurdej-Szatan, jako kobietę, będącą w 11-letnim związku małżeńskim, jak zachować wysoką temperaturę w relacji i nie poddać się rutynie.

- W każdym związku są wzloty i upadki, ale ważne jest to, aby siebie dostrzegać. Często w takim pędzie życia zapominamy o sobie nawzajem i nawet na siebie nie patrzymy. To jest ważne, żeby czasem zaczepić drugą osobę, powiedzieć coś miłego, popatrzeć w oczy, dać buziaka. To są takie małe, ale bardzo istotne szczegóły - zapewnia aktorka.

Zobacz więcej:

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości