Nadia Długosz

Nadia Długosz urodziła się 25 marca 1996 r. Pochodzi z miasta Włocławek położonego w województwie kujawsko-pomorskim. Jest youtuberką i infuencerką mającą niemały wpływ na świat mediów. Jest jedną z prowadzących kanał młodzieżowy „Beksy” na You Tubie, który w sposób żartobliwy opowiada o różnych sytuacjach z życia młodych kobiet. Do jej zadań w programie należała gra aktorska, pisanie scenariusza, planowanie produkcji filmowej. W 2012 r. zaczęła aktywnie prowadzić konto na Instagramie, a od 2020 r. na Tik Toku umieszczając na nich wybrane treści z życia prywatnego i zawodowego.

Nadia Długosz – wykształcenie i kariera w social mediach

Od 2014 do 2017 r. studiowała w języku angielskim Finanse i Inwestycje Międzynarodowe na Uniwersytecie Warszawskim (Wydział Nauk Ekonomicznych).

Od 2015 do 2021 r. reżyserka, scenarzystka, prezenterka telewizyjna, aktorka młodzieżowej audycji na You Tubie – „Beksy” podlegającego grupie Abstrachuje TV. Nadia Długosz początkowo prowadziła go wraz z Aleksandrą Nowak, natomiast od 2021 r. gospodarzami audycji są – Adrianna Krystian oraz Marta Rent. Krótkie treści materiałów wideo z produkcji „Beksy” są dostępne na Tik Toku pod nazwą @bezbeksy.

W 2018 r. została niezależną youtuberką i infuencerką mediów społecznościowych.

Od 2020 r. uczęszcza na Uniwersytet Warszawski kształcąc się w zakresie dziennikarstwa.

Nadia Długosz – ciekawostki

Od 15 sierpnia 2012 r. aktywnie prowadzi konto w aplikacji Instagram pod nazwą @nadjowa, gdzie umieszcza najnowsze relacje z życia prywatnego i zawodowego. Udziela się również w innych serwisach społecznościowych, takich jak Twitter czy Tik Tok.

W 2014 r. brała udział w sesji zdjęciowej wykonanej przez Krzysztofa Szyburskiego oraz Jakuba Krawca (zajmujący się fotografią ślubną i rodzinną). Tego samego roku uczestniczyła w pokazie Fashion Show (kolekcja ‘Orient Express’) Dawida Wolińskiego (Warszawa, 14 luty, 2014 r.), którego ma za idola.

W 2019 r. była gościem programu telewizyjnego „Pytanie na Śniadanie” (TVP.pl), w którym wypowiadała się na temat największych błędów popełnianych po rozstaniu.

Jest aktywistką w walce z wulgarnymi treściami na tle seksualnym odnoszącymi się do młodych osób, w tym dotyczących jej samej, a także działaniach na rzecz Ukrainy poprzez zachęcenie swoich internetowych obserwatorów do wpłacania pieniędzy na zbiórkę zasilającą konto organizacji niosącej pomoc humanitarną.

W życiu prywatnym (od 2020 r.) związana z Wiktorem Królem – trenerem personalnym zajmującym się również sprzedażą online.

Źródło zdjęcia głównego: instagram.com/nadjowa