Co Za Tydzień

Co Za Tydzień

W Warszawie jeszcze długo przed oficjalną premierą rynkową uroczyście zaprezentowano w Nobu Hotel Warsaw najnowszy flagowy model marki BMW. Nowe BMW Serii 7 to ikona luksusu. Rewolucja w zakresie designu, prezencji i technologii. Na tym przedpremierowym pokazie auta nie mogło zabraknąć ekipy programu "Co Za Tydzień".

Agata Kulesza od lat związana jest z warszawskim Teatrem Ateneum. Niedługo fani aktorki będą mogli ponownie zobaczyć ją na scenie. 21 maja 2022 roku swoją premierę miał spektakl "To wiem na pewno", w którym Agata Kulesza gra jedną z głównych ról. W czerwcu dla widzów przygotowano kilka spektaklów. O czym jest "To wiem na pewno"?

Gala Fryderyków odbyła się w Szczecinie po raz drugi. Nagrody przyznaje w tajnym głosowaniu Akademia Fonograficzna. To grono ponad tysiąca sześciuset osób: artyści wykonawcy, twórcy, profesjonaliści z branży fonograficznej oraz dziennikarze muzyczni. Wyróżnieni zostali m.in. Daria Zawiałow, Vito Bambino, Ralph Kamiński czy Kaśka Sochacka. Jak skomentowali swój sukces?