Co Za Tydzień

W ramach krakowskiej akcji "Wakacje z kulturą", pod okiem profesjonalistów z Akademii Sztuk Teatralnych, grupa młodzieży mogła zgłębić tajniki pracy aktorskiej. Dla uczestników przygotowano specjalistyczne zajęcia ze śpiewu, tańca czy tworzenia muzyki. Nad inicjatywą czuwały dwie marki z grupy "Blachotrapez", który stały się oficjalnym sponsorem warsztatów.

Tym razem "Projekt Plaża" zawitał do Władysławowa. Poza rozłożonym na plaży miasteczkiem warto zwrócić uwagę na kulturę kaszubską, która jest nieodłącznym elementem wpisanym w historię nadmorskiej miejscowości. O kaszubskości, podkreślanej we Władysławowie na każdym kroku, porozmawiał Olivier Janiak.

Tomasz Kot to nowy Pan Kleks. Taką decyzję podjęli twórcy nadchodzącej adaptacji kultowej książki autorstwa Jana Brzechwy. Na widzów czeka też inna niespodzianka. W nowej "Akademii Pana Kleksa" wystąpi także Piotr Fronczewski, a w rolę Adasia Niezgódki wcieli się... dziewczynka. Ekipa programu "Co Za Tydzień" była na konferencji prasowej, na której ogłoszono te rewelacje.