Wydarzenia

Wydarzenia

Joanna Lazer wzięła udział w akcji charytatywnej, z której dochód przeznaczony zostanie na wsparcie uchodźców z Ukrainy. Podczas wernisażu połączonego z aukcją liderka zespołu Red Lips rozmawiała z Aleksandrą Głowińską z cozatydzien.tvn.pl. Joanna Lazer opowiedziała o swoim związku i ślubie w egzotycznej Tajlandii.

Majka Jeżowska wzięła udział w wernisażu "Lepsze jutro dla Ukrainy" oraz aukcji prac z sesji fotograficznej, której bohaterami byli ukraińscy uchodźcy oraz polskie gwiazdy. W rozmowie z Aleksandrą Głowińską dla serwisu cozatydzien.tvn.pl opowiedziała o byciu youtuberką.

Paulina Gałązka pojawiła się na premierze filmu "Elvis". W rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą wyznała, jak sama odnalazła się w świecie show-biznesu i jak poradziła sobie ze sławą, która przyszła nagle, wraz z jej ostatnim filmowym wcieleniem. Czy doświadcza hejtu w Internecie?

W Warszawie jeszcze długo przed oficjalną premierą rynkową uroczyście zaprezentowano w Nobu Hotel Warsaw najnowszy flagowy model marki BMW. Nowe BMW Serii 7 to ikona luksusu. Rewolucja w zakresie designu, prezencji i technologii. Na tym przedpremierowym pokazie auta nie mogło zabraknąć ekipy programu "Co Za Tydzień".

We wtorek 21 czerwca odbyła się uroczysta prapremiera filmu "Elvis".  Anna Pawelczyk-Bardyga rozmawiała z Pauliną Krupińską o filmie, Elvisie Presleyu oraz o tym, jak wielkie znaczenie odegrał w historii światowej muzyki. - Jeżeli ktoś uważa, że Elvis nie miał talentu, czy tworzył muzykę, która nie była bliska sercu danego odbiorcy, to jest mi w to ciężko uwierzyć" - powiedziała.

Daria Ładocha była jedną z gwiazd, które pojawiły się na uroczystej prapremierze filmu "Elvis" w warszawskim kinie Helios. Gwiazda nie ukrywała, że najnowsza produkcja wytwórni Warner Bros. Pictures wywołała u niej ogromne emocje, a nawet płacz. "To było dla mnie poruszające" - mówiła chwilę po obejrzeniu filmu.

Książę William skończył właśnie 40 lat i od początku swojego życia przygotowuje się do roli przyszłego króla. Poddani widzą w nim idealnego monarchę, który nie boi się postawić ojcu czy samej Elżbiecie II, a jednocześnie stroni od skandali. Jak wyglądało jego dotychczasowe życie? Dość szybko wyszedł spod dworskiego klosza, rozbił głowę, a potem zajął się czyszczeniem toalet. Rodzice pieszczotliwie nazywali go "wombatem".

Jak poinformowała Europejska Unia Nadawców, ze względu na trwającą wojnę w Ukrainie, Eurowizja 2023 zostanie zorganizowana w innym kraju. Według komunikatu, by odpowiednio przygotować konkurs, należy przygotowywać się przez niespełna 12 miesięcy, a Ukraina ze względu na inwazję Rosji nie jest w stanie odpowiednio wyprawić przedsięwzięcia. 

W czerwcowy weekend Łódź została krajową stolicą influencerów. Po dwuletniej przerwie zorganizowano festiwal See Bloggers. Jednym z głównych punktów wydarzenia była gala rozdania nagród Hasztagi Roku, która przyciągnęła wiele gwiazd. Na czerwonym dywanie nie mogło zabraknąć Sandry Kubuckiej, Klaudii Halejcio czy Agnieszki Woźniak-Starak.