Wydarzenia

Bal Fundacji TVN to jedno z największych i najbardziej prestiżowych wydarzeń charytatywnych w Polsce. W tym roku impreza odbywała się pod nazwą Bal Nocy Letniej. Tym razem zbierano fundusze na budowę pierwszego w Polsce Centrum Psychiatrii i Onkologii Dzieci i Młodzieży, które powstaje na terenie Centrum Zdrowia Dziecka.

W ramach krakowskiej akcji "Wakacje z kulturą", pod okiem profesjonalistów z Akademii Sztuk Teatralnych, grupa młodzieży mogła zgłębić tajniki pracy aktorskiej. Dla uczestników przygotowano specjalistyczne zajęcia ze śpiewu, tańca czy tworzenia muzyki. Nad inicjatywą czuwały dwie marki z grupy "Blachotrapez", który stały się oficjalnym sponsorem warsztatów.

Olivier Janiak wraz z kamerami "Co za Tydzień" odwiedził malowniczy Gdańsk. Miasto jest uznawane za jedno z najpiękniejszych w Europie, a każdego roku odwiedzają je miliony turystów. Jest nowoczesny i tętniący życiem, a także pełny zabytków, obok których nie można przejść obojętnie.

W czwartek 25 sierpnia odbyła się oficjalna prezentacja jesiennej ramówki stacji TVN. Na czerwonym dywanie pojawiła się plejada gwiazd, która promowała najnowsze produkcje. Kto wyglądał najlepiej? Zobaczcie zdjęcia.