Dorota Szelągowska

Bal Fundacji TVN to jedno z największych i najbardziej prestiżowych wydarzeń charytatywnych w Polsce. W tym roku impreza odbywała się pod nazwą Bal Nocy Letniej. Tym razem zbierano fundusze na budowę pierwszego w Polsce Centrum Psychiatrii i Onkologii Dzieci i Młodzieży, które powstaje na terenie Centrum Zdrowia Dziecka.

Dorota Szelągowska to jedna z najbardziej znanych i lubianych polskich projektantek wnętrz. Niedawno zadecydowała, że więcej uwagi poświęci swojej figurze i samoakceptacji. Od tego momentu relacjonuje ćwiczenia, dietę i efekty tej spektakularnej przemiany. "Szkoda, że nie wiedziałam wcześniej, że można inaczej".

Dorota Szelągowska od dłuższego czasu trenuje pod okiem profesjonalnego trenera personalnego, co dokumentuje na Instagramie. Prowadząca "Totalne remonty Szelągowskiej" zaprezentowała zmienioną sylwetkę, pozując na ściance na ramówce TVN.

"Totalne remonty Szelągowskiej" powracają. Kiedy rozpocznie się emisja nowego sezonu w TVN i Playerze? Dorota Szelągowska po raz piąty ruszy ze swoją ekipą w podróż po całej Polsce. Znamy już pierwszych bohaterów nowej serii programu.

Dorota Szelągowska dała sobie trzy miesiące na wyrzeźbienie sylwetki. Decyzja została podjęta w czerwcu, toteż od tego momentu prowadząca "Totalnych remontów Szelągowskiej" dzielnie relacjonuje efekty swojej pracy. W mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie, na którym walczy z ciężarami. Ćwiczenia przynoszą efekty?

Dorota Szelągowska jest mamą 21-letniego syna Antoniego. Chłopak jakiś czas temu wyprowadził się z domu i rozpoczął studia. Niedawno Antoni Sztaba odwiedził stęsknioną mamę. Dorota Szelągowska zażartowała z syna.

Dorota Szelągowska od lat gości na ekranach telewizorów i z wielkim powodzeniem przeprowadza metamorfozy mieszkań i domów. Niedawno za pośrednictwem mediów społecznościowych pokazała taras swojej posiadłości na Warmii. Internauci zachwycili się urządzeniem miejsca i przemianą prezenterki. "Co za nogi!" - czytamy pod postem.

Dorota Szelągowska za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała o kradzieży. Niestety, internauci nie mają dla niej dobrych wiadomości. "Byłam w Pani sytuacji. Zgłosiłam to wszędzie, nawet na policję. Nic nie dało się zrobić" - napisała jedna z obserwatorek gwiazdy.

Dorota Szelągowska od lat zachwyca widzów metamorfozami domów i ogrodów. Tym razem internauci wyrazili swoje uznanie nie dla jej pracy, a gdy opublikowała swoje zdjęcie w naturalnej scenerii i bez makijażu. Pod postem w kilka chwil pojawiły się dziesiątki schlebiających komentarzy. "Niczym nastolatka" - piszą internauci.

Dzień Dziecka to jedno z najchętniej obchodzonych świąt w naszym kraju. Co roku 1 czerwca jesteśmy obdarowywani przez naszych rodziców i wręczamy również prezenty dzieciom. O tym szczególnym dniu pamiętają także polskie gwiazdy, które chętnie publikują w sieci okolicznościowe zdjęcia. Na niektórych widzimy, jak celebryci wyglądali w dzieciństwie, zanim stali się sławni.

Dorota Szelągowska zaangażowała się w pomoc uchodźcom. Prezenterka pracowała w punkcie wydającym jedzenie potrzebującym. Podzieliła się wzruszającą refleksją na temat spędzonego tam czasu. "Człowiek ma w sobie nadludzkie siły, jeśli jest taka potrzeba" - napisała.

"Totalne remonty Szelągowskiej" to program, który potrafi wzruszyć do łez. W finale 4. sezonu Dorota Szelągowska odwiedziła Kingę z Warszawy. Jak przebiegł remont w jej mieszkaniu?

Niektóre gwiazdy ślubują w kościele, że nie opuszczą małżonka aż do śmierci. Czasem życie pisze jednak inne scenariusze. Kiedy małżeństwo się rozpada ciężko później unieważnić ślub kościelny. Niektórym to się jednak udało. Zobaczcie komu!

Dorota Szelągowska przyznaje się, że pali bardzo dużo papierosów. Jeden z tabloidów opublikował zdjęcia prezenterki, która według jego relacji ma problem z nałogiem. Córka Katarzyny Grocholi zareagowała na publikację.

"Totalne remonty Szelągowskiej" to program, który pokazuje historie niezwykłych ludzi. Pomimo własnych problemów, pomagają innym. Tym razem Dorota Szelągowska odwiedziła Asię z Siedlec. Jak zareagowała na propozycję remontu mieszkania?

Adam Sztaba i Agnieszka Dranikowska poinformowali, że niedługo będą świętować pierwszą rocznicę ślubu. To, że przyrzekali sobie miłość podczas ceremonii kościelnej, długo udało im się utrzymać w tajemnicy. Para pierwszy raz opowiedziała, jak wyglądała uroczystość.

"Totalne remonty Szelągowskiej" to wyjątkowy program. Tym razem Dorota Szelągowska odwiedziła 38-letniego Jacka z Knurowa. Mężczyzna niczego się nie spodziewał, więc był pod ogromnym wrażeniem. Na co dzień pomaga innym, a tym razem ekipa TVN pomogła jemu odnowić remontowane na własną rękę mieszkanie. 

"Totalne remonty Szelągowskiej" to wyjątkowy program, który zmienia nie tylko wygląd wnętrz, ale także losy uczestników. Tym razem Dorota Szelągowska odmieniła życie Anety Lewandowskiej, członkini stowarzyszenia "RakOut", która wygrała walkę z rakiem i teraz pomaga innym.

"Totalne remonty Szelągowskiej" to niezwykły program, który udowadnia, że dobro wraca. Tym razem Dorota Szelągowska odmieni życie wyjątkowego człowieka. Marcin "Borkoś" Borkowski bezinteresownie poświęcał się dla innych, a teraz sam otrzyma pomoc.

Marcin "Borkoś" Borkowski to wyjątkowa postać. Największą pasją słynnego ratownika medycznego jest pomaganie ludziom. Przewrotny los sprawił jednak, że sam potrzebuje pomocy, gdyż uległ poważnemu wypadkowi. Przeczytaj najważniejsze informacje na jego temat!

Dorota Szelągowska pokazała zdjęcia z bliskim jej sercu mężczyzną. Jest nim jej przyjaciel, który świętuje urodziny. Gwiazda "Totalnych remontów Szelągowskiej" wyznała, ile mężczyzna dla niej znaczy. Padło dużo pięknych słów.

"Totalne remonty Szelągowskiej" to wyjątkowy program, który zmienia nie tylko wygląd wnętrz, ale także losy uczestników. Tym razem Dorota Szelągowska odmieniła życie aż dwóm bohaterom. Jeden z nich otrzymał remont mieszkania, a drugi nowy wózek inwalidzki. Nagrała też z jednym z nich specjalny utwór.

Ekipa programu "Co Za Tydzień" na czele z Olivierem Janiakiem pojawia się na najciekawszych wydarzeniach kulturalnych i medialnych, aby przeprowadzić rozmowy z ich uczestnikami. W kolejnym odcinku zagości m.in. na planie nowego show "Mask singer" oraz programu "Wszystkiego słodkiego", który zaskoczy nie tylko oryginalnymi przepisami, ale też duetem prowadzących.

Dorota Szelągowska padła ofiarą oszustów. Projektantka opublikowała na Instagramie fragment artykułu, w którym bezprawnie wykorzystano jej wizerunek do promocji medykamentu sprzyjającego utracie masy. Teraz ostrzegła internautów.

"Totalne remonty Szelągowskiej" to wyjątkowy program, który zmienia nie tylko wnętrza, ale także życie bohaterów. Dorota Szelągowska robi remonty tym, którzy każdego dnia wkładają serce i energię w pomaganie innym ludziom. Jednym z nich jest słynny ratownik medyczny "Borkoś", który poświęcał się dla innych, a teraz sam potrzebuje pomocy.

Wiosną w TVN zobaczymy nie tylko kontynuację znanych i lubianych programów. Stacja przygotowała dla widzów także dwa nowe formaty. Oto, co nowego niedługo będziemy mogli oglądać.

Dorota Szelągowska to kobieta, która zaraziła całą Polskę miłością do remontów i dbania o szczegóły wystroju wnętrza. Inspiruje tysiące osób, pokazując, jak zrobić metamorfozę mieszkania, bez względu na jego powierzchnię. Mistrzyni doskonałych rozwiązań podbija serca widzów w programie "Totalne remonty Szelągowskiej".