Seriale

Seriale

Joanna Koroniewska pracuje obecnie nad sekretnym projektem, o którego szczegółach nie wie nawet jej mąż Maciej Dowbor. Z tej okazji aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcie w skąpym stroju i mocnym makijażu. Prezenter nie pozostawił tego bez komentarza i porównał swoją żonę do... Paris Hilton. Sami zobaczcie efekt!

Dominika Stosio to jedna z uczestniczek 5. edycji "Hotelu Paradise", która nie kryła swoich uczuć i jasno mówiła o tym, co jej przeszkadza. Drogą eliminacji Dominika razem z Kasprem opuścili program tuż przed ostatnią, finałową Puszką Pandory. W oświadczeniu opublikowanym w mediach społecznościowych wyjaśnia swoje zachowanie. Z czego wynikały jej słowa?

Serial "Na Wspólnej" bawi i uczy od niemal 20 lat. Trudno się dziwić, że przez dwie dekady zgromadził tak potężne grono fanów, którzy z niecierpliwością czekają na kolejne przygody swoich ulubionych bohaterów. Pewnie nie wszyscy pamiętają, jak wyglądały serialowe dzieci i nastolatkowie w pierwszych odcinkach, dlatego postanowiliśmy odświeżyć waszą pamięć. Zobaczcie zdjęcia. Kto zmienił się najbardziej?

Zdjęcia do serialu "Szadź" ruszyły w marcu. W rolę główną ponownie wciela się Maciej Stuhr. Do obsady dołączyli między innymi Magdalena Popławska czy Lesław Żurek. O czym opowiada kolejna część produkcji Playera?

Ronn Moss przez ćwierć wieku wcielał się w rolę Ridge'a Forrestera w kultowej operze mydlanej "Moda na Sukces". Niewiele osób jednak wie, że choć na szklanym ekranie grał prawdziwego playboya, prywatnie był wierny i oddany swojej ukochanej. Niestety, małżeńskie szczęście nie trwało długo. O zdradzie żony dowiedział się z pierwszych stron gazet.

Magdalena Cielecka to jedna z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorek, która na swoim koncie ma role w kultowych filmach. Niedawno można ją było podziwiać w serialu "Chyłka", w bardzo charakterystycznej i trudnej roli prawniczki, która ma problem z alkoholem. Aktorka za swoją działalność otrzymała srebrny medal "Zasłużony Kulturze Gloria Artis".