Seriale

#TAJEMNICEPRODUKCJI "Papiery na szczęście" dostarczają widzom sporej dawki humoru i zwrotów akcji. Kalina Szymankiewicz z cozatydzien.tvn.pl sprawdziła, jaka atmosfera panuje na planie serialu. Oprowadziła ją Barbara Garstka. Zobaczcie nasz materiał wideo. Razem z serialową Beatką zajrzycie do garderoby aktorów, mieszkań głównych bohaterów i pomieszczeń, o których istnieniu nie mieliście pojęcia! Poznajcie też panią reżyser, kostiumografkę i kierownika planu, którzy zdradzili sporo sekretów.

Adrianna Malecka właśnie skończyła studia. O obronie pracy magisterskiej aktorka znana z serialu TVN 7 "Zakochani po uszy" poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Adrianna Malecka ma za sobą 5-letnią przygodą z Akademią Teatralną i doświadczenie, którym w każdej chwili może się podzielić.

Aleksandra Popławska już po raz trzeci wciela się w postać komisarz Agnieszki Polkowskiej tropiącej seryjnego mordercę, którego postać gra Maciej Stuhr. Tym razem na ekranie wystąpią również jej siostra Magdalena Popławska, partner Marek Kalita, a także kuzyn Dariusz Chojnacki. W rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą aktorka wyjawiła, jak jej się współpracuje z rodziną na planie.

Monika Dawidziuk z serialu "Skazana" jest poważnie chora. O jej stanie poinformowała siostra gwiazdy. Kobieta prosi o wsparcie. Zorganizowała w sieci zbiórkę pieniędzy, które mają wspomóc aktorkę w walce z chorobą. Poniżej wzruszający apel do fanów. Monika Dawidziuk otwierała swoje serce przed innymi, teraz sama potrzebuje pomocy.

Małgorzata Heretyk-Musiał i Ernest Musiał opublikowali rodzinne zdjęcia, ciesząc się z małego święta, bo ich córeczka skończyła trzy tygodnie. Gwiazdy serialu "19+" pokazują fanom, jak teraz wygląda ich codzienność. Czy zawsze jest tak kolorowo? Małgorzata Heretyk-Musiał w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl opowiedziała o tym, jak czuje się po porodzie i czy zmaga się z presją idealnego wyglądu.

W HBO Max dostępnych jest wiele dobrych seriali, dlatego ciężko się zdecydować, co zacząć oglądać. Zebraliśmy dla Was 10 produkcji najwyżej ocenianych w serwisie Rotten Tomatoes. Co najbardziej spodobało się widzom?