Marcin Prokop

Marcin Prokop

"Mam Talent!" zapoczątkował w polskiej telewizji erę programów typu talent show. Już wkrótce zobaczymy 14. edycję kultowego programu. Właśnie ruszył casting. Sprawdź, jak się zgłosić!

Marcin Prokop opowiedział o tym, jak poznał Sashę Grey - aktorkę filmów dla dorosłych. Dziennikarz imprezował z nią w Berlinie, ale nie wiedział, z kim ma do czynienia. Dopiero później ją rozpoznał.

W 5. odcinku "Mask Singer" jak zwykle nie zabraknie emocji. Do zabawy w zgadywanie, kto kryje się w kostiumach, dołączy znany i lubiany dziennikarz i prezenter. Czu uda mu się rozwikłać tę zagadkę?

Marcin Prokop w rozmowie z Żurnalistą przyznał, że przez długi czas miał ogromne problemy ze snem, co rzutowało na jego zdrowiu. Prezenter "Dzień Dobry TVN" przy okazji powiedział też, że nienawidzi wstawać rano.

Za nami niezwykły koncert charytatywny "Razem z Ukrainą". Wybitni polscy i ukraińscy artyści wystąpili na jednej scenie, aby wesprzeć kraj zaatakowany przez Rosję, w którym toczy się właśnie wojna. Niektórzy z nich nie mogli powstrzymać łez.

Marcin Prokop pokazał, jak wyglądał z długimi włosami w latach 90. Fani skomentowali fryzurę.

Maria Prażuch-Prokop nie lubi opowiadać w mediach o swoim życiu osobistym, jednak zrobiła pewien wyjątek. W rozmowie z Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl zdradziła, że zmagała się z nerwicą napadowo-lękową. Jak poradziła sobie z tą chorobą?

"Lego Masters" to format TVN, na który czekały miliony fanów kultowych klocków. Nie ma dziecka,  a też często i dorosłego, który pasjami nie budowałby godzinami wymyślnych budynków czy pojazdów. Program okraszony często żartami prowadzącego, czyli Marcina Prokopa przeznaczony jest dla całych rodzin. Rozbudza w nich kreatywność, ale i udowadnia, że wyobraźnia nie zna granic, a cierpliwość i dobry plan często popłaca.

Marcin Prokop relacjonuje na Instagramie początek wakacji. Dziennikarz spędził noc na pokładzie promu i jak zwykle zażartował z sytuacji. Przy okazji powrócił do wspomnień z dzieciństwa. W jakich warunkach kiedyś mieszkał?

"Mam Talent!" to polski program telewizyjny typu talent show, oparty na brytyjskim formacie "Got Talent", który był emitowany od 13 września 2008 do 30 listopada 2019 r. na antenie TVN. Od 4 września 2021 roku ponownie mogliśmy oglądać zmagania osób, chcących pokazać całej Polsce, jaki mają talent.

Marcin Prokop to jeden z najwyższych i najzabawniejszych prezenterów telewizyjnych, którego uwielbiają widzowie. Zawsze elegancki i doskonale przygotowany do pracy, pełni oprócz roli prowadzącego programy, także funkcję konferansjera, felietonisty i pisarza.

Program Dzień Dobry TVN towarzyszy widzom każdego dnia, od poniedziałku do niedzieli. Jest pięć par prowadzących, którzy pojawiają się w studiu i prowadzą z gośćmi interesujące rozmowy na przeróżne tematy. Są to zarówno eksperci, gwiazdy ze świata show-biznesu, jak i inspirujący ludzie czyniący dobro albo zachęcający do inspirujących działań.