Marcin Prokop

"Lego Masters" we wrześniu znów zawita na antenę TVN! Pola Lisowicz i Czesław Mozil połączą siły i wspólnie będą ocenić efekty pracy sześciu drużyn, które zaprezentują w programie swoje umiejętności. Kim są uczestnicy trzeciego sezonu?

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński zostali nową parą prowadzących "Dzień dobry TVN". W rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą powiedzieli, co dla nich oznacza poranne wstawanie i jaką wiadomość otrzymał nowy prezenter od Marcina Prokopa.

Małgorzata Rozenek-Majdan spełniła swoje największe marzenie i została prowadzącą "Dzień Dobry TVN". Towarzyszyć jej będzie w nagraniach o poranku Krzysztof Skórzyński, którego gwiazda porównała do swojego męża. Marcin Prokop pokusił się o niewybredny żart, ale riposta Małgosi była równie celna. Zobaczcie, co działo się na prezentacji nowej pary prowadzących podczas jesiennej ramówki TVN.

Piotr Balicki nie żyje. Konferansjer i dobry duch programów telewizyjnych przegrał walkę ze złośliwą odmianą nowotworu skóry - czerniakiem. Choć najczęściej występował w cieniu, bez jego obecności na planie, gwiazdy nie wyobrażały sobie pracy. Teraz cały polski show-biznes żegna Piotra Balickiego.

TOP OF THE TOP Sopot Festival powoli dobiega końca. Za nami trzeci dzień wydarzenia, podczas którego w sopockiej Operze Leśnej zaprezentowali się polscy oraz zagraniczni artyści. Koncert poprowadzili: Paulina Krupińska, Gabi Drzewiecka, Ewa Drzyzga, Anna Kalczyńska oraz Marcin Prokop. Kto zachwycił publiczność minionego wieczoru? Sprawdzamy.

Marcin Prokop wcielił się w rolę konferansjera i prowadzącego w trzecim dniu Top of the Top Sopot Festival. Między zapowiedziami artystów, żartami i zabawianiem publiczności znalazł chwilę, by wspomnieć kolegę ze stacji. Poprosił widzów przed telewizorami i zebranych w Operze Leśnej słuchaczy o pomoc.

"LEGO Masters" wraca na antenę TVN z nowym sezonem. Nadchodząca edycja będzie pełna zaskoczeń, niebanalnych pomysłów i talentu. Widzów czeka także oficjalne przedstawienie nowych członów jury. Kiedy program zagości na ekranach telewizorów?

Marcin Prokop słynie z ironicznych, acz trafnych komentarzy dotyczących otaczającej nas rzeczywistości. Dziennikarz nie mógł przejść obojętnie wokół kontrowersyjnego tematu, jakim jest podręcznik "Historia i teraźniejszość" autorstwa prof. Wojciecha Roszkowskiego. Marcin Prokop odpuścił jednak głośną pozycję i oczy swe skierował ku innej publikacji. Tym razem oberwało się muzyce metalowej.

"Lego Masters" znów na antenie TVN! Tej jesieni ci mali i ci więksi znów usiądą przed telewizorami, aby podziwiać niesamowite dzieła legomaniaków. Kto tym razem spodoba się jurorom najbardziej i zdobędzie główną nagrodę? Uczestników w tym sezonie oceniać będą Pola Lisowicz i Czesław Mozil.

Marcin Prokop to ceniona w Polsce osobowość medialna. Szerszej publiczności dał się poznać jako charyzmatyczny prowadzący programów telewizyjnych takich jak: "Mam Talent" czy "Dzień dobry TVN". Ostatnio postanowił wybrać się na zasłużony urlop. Zamiast odpoczynku pod parasolem, celebryta postanowił odbyć ekscytującą podróż.

"Mam Talent!" zapoczątkował w polskiej telewizji erę programów typu talent show. Już wkrótce zobaczymy 14. edycję kultowego programu. Właśnie ruszył casting. Sprawdź, jak się zgłosić!

Marcin Prokop opowiedział o tym, jak poznał Sashę Grey - aktorkę filmów dla dorosłych. Dziennikarz imprezował z nią w Berlinie, ale nie wiedział, z kim ma do czynienia. Dopiero później ją rozpoznał.

W 5. odcinku "Mask Singer" jak zwykle nie zabraknie emocji. Do zabawy w zgadywanie, kto kryje się w kostiumach, dołączy znany i lubiany dziennikarz i prezenter. Czu uda mu się rozwikłać tę zagadkę?

Marcin Prokop w rozmowie z Żurnalistą przyznał, że przez długi czas miał ogromne problemy ze snem, co rzutowało na jego zdrowiu. Prezenter "Dzień Dobry TVN" przy okazji powiedział też, że nienawidzi wstawać rano.

Za nami niezwykły koncert charytatywny "Razem z Ukrainą". Wybitni polscy i ukraińscy artyści wystąpili na jednej scenie, aby wesprzeć kraj zaatakowany przez Rosję, w którym toczy się właśnie wojna. Niektórzy z nich nie mogli powstrzymać łez.

Marcin Prokop pokazał, jak wyglądał z długimi włosami w latach 90. Fani skomentowali fryzurę.

Maria Prażuch-Prokop nie lubi opowiadać w mediach o swoim życiu osobistym, jednak zrobiła pewien wyjątek. W rozmowie z Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl zdradziła, że zmagała się z nerwicą napadowo-lękową. Jak poradziła sobie z tą chorobą?

"Lego Masters" to format TVN, na który czekały miliony fanów kultowych klocków. Nie ma dziecka,  a też często i dorosłego, który pasjami nie budowałby godzinami wymyślnych budynków czy pojazdów. Program okraszony często żartami prowadzącego, czyli Marcina Prokopa przeznaczony jest dla całych rodzin. Rozbudza w nich kreatywność, ale i udowadnia, że wyobraźnia nie zna granic, a cierpliwość i dobry plan często popłaca.

Marcin Prokop relacjonuje na Instagramie początek wakacji. Dziennikarz spędził noc na pokładzie promu i jak zwykle zażartował z sytuacji. Przy okazji powrócił do wspomnień z dzieciństwa. W jakich warunkach kiedyś mieszkał?

"Mam Talent!" to polski program telewizyjny typu talent show, oparty na brytyjskim formacie "Got Talent", który był emitowany od 13 września 2008 do 30 listopada 2019 r. na antenie TVN. Od 4 września 2021 roku ponownie mogliśmy oglądać zmagania osób, chcących pokazać całej Polsce, jaki mają talent.

Marcin Prokop to jeden z najwyższych i najzabawniejszych prezenterów telewizyjnych, którego uwielbiają widzowie. Zawsze elegancki i doskonale przygotowany do pracy, pełni oprócz roli prowadzącego programy, także funkcję konferansjera, felietonisty i pisarza.

Program Dzień Dobry TVN towarzyszy widzom każdego dnia, od poniedziałku do niedzieli. Jest pięć par prowadzących, którzy pojawiają się w studiu i prowadzą z gośćmi interesujące rozmowy na przeróżne tematy. Są to zarówno eksperci, gwiazdy ze świata show-biznesu, jak i inspirujący ludzie czyniący dobro albo zachęcający do inspirujących działań.