Kuchenne Rewolucje

W trzecim odcinku "Kuchennych rewolucji" Magda Gessler odwiedzi Puławy i restaurację "Cudnie". Co tam zastanie? Co stoi za niepowodzeniem lokalu?

W trzecim odcinku "Kuchennych rewolucji" Magda Gessler odwiedzi Tomaszów Mazowiecki i restaurację "Smaczne...go". Co tam zastanie? Czy za klapą lokalu stoją niesmaczne dania? A może coś zupełnie innego?

W drugim odcinku "Kuchennych rewolucji" Magda Gessler odwiedzi Szczecin i restaurację "Elegancko Café". Jak zwykle nie zabraknie emocji. Padną także mocne słowa w kierunku właściciela i jego mamy. Czy wezmą je sobie do serca?

W pierwszym odcinku "Kuchennych rewolucji" Magda Gessler odwiedzi Czechowice-Dziedzice i restaurację "Irlandia". W premierowym epizodzie programu nie zabraknie emocji. Znów w ruch pójdą talerze, a w restauracji pojawi się straż pożarna i policja!

W czwartek 25 sierpnia odbyła się oficjalna prezentacja jesiennej ramówki stacji TVN. Na czerwonym dywanie pojawiła się plejada gwiazd, która promowała najnowsze produkcje. Kto wyglądał najlepiej? Zobaczcie zdjęcia.

Prezentacja jesiennej ramówki TVN już w czwartek 25 sierpnia. W wydarzeniu wezmą udział wszystkie gwiazdy stacji, które promować będą swoje produkcje. Co zobaczymy na antenie TVN tej jesieni?

Magda Gessler od lat przemierza Polskę w ramach "Kuchennych rewolucji", by poprawić stan lokali gastronomicznych i jakość serwowanych dań. Nie zawsze się to jednak udaje, choć restauratorka staje na rzęsach, by pomóc ledwo wiążącym koniec z końcem właścicielom knajp w sercu Europy. Jak sobie radzi łódzki Imber, w którym Magda Gessler wywróciła wszystko do góry nogami? Sprawdziliśmy.

Magda Gessler znów zawita z "Kuchennymi Rewolucjami" do polskich miast i miasteczek. Czy i tym razem misja ożywienia podupadających lokali się powiedzie? Kiedy i gdzie oglądać? Zobaczcie, co na Was czeka!

Kolorowy ptak polskiej gastronomii i "niekwestionowany autorytet kulinarny" - Magda Gessler od lat odmienia oblicze restauracji. Jej charyzma i niepodrabialny styl sprawiły, że pokochali ją fani z całej Polski. Jednak to cięty język Magdy Gessler sprawił, że "Kuchenne Rewolucje" od lat cieszą się niesłabnącą popularnością.

Znane i lubiane programy TVN wracają z nowymi sezonami! Jak zwykle w Playerze dostępne będą przed premierą w TV. Jesienią zobaczymy nowe odcinki nie tylko ulubionych programów telewizyjnych, ale także seriali Playera. Zobaczcie jakich!

Magda Gessler obchodzi urodziny, ale wcale nie myśli o emeryturze. Choć jest szczęśliwą mamą i babcią, to nie zwalnia tempa. Szykuje następny sezon "Kuchennych Rewolucji" i "MasterChefa". Z wiru pracy wyrwała się na wczasy na Teneryfie, gdzie świętuje swój jubileusz.

W najnowszym odcinku magazynu "Co Za Tydzień" zobaczymy m.in. spotkanie z Sanah przy okazji jej trasy koncertowej, wizyta na planie filmu "Doppelgänger. Sobowtór" i na festiwalu kulinarnym Roberta Makłowicza. W programie wywiady ze znanymi aktorami, muzykami i gwiazdami. Zobacz koniecznie!

Magda Gessler spełnia się w wielu życiowych rolach. Jest restauratorka, artystką, osobowością telewizyjną, matką oraz babcią. Gwiazda opowiedziała, czy utożsamia się z rolą babci i jaki mam kontakt ze swoją wnuczką Neną.

W najnowszym odcinku "Co Za Tydzień" podsumowanie tegorocznej edycji festiwalu "Młodzi i film", kulisy "Kuchennych rewolucji" oraz projektu Anji Rubik sexed.pl. W programie wywiady ze znanymi aktorami, muzykami i gwiazdami. Zobacz koniecznie!

Magda Gessler mówi: "dość" i decyduje się na walkę z hejterami. Wpis jednej z internautek tak bardzo zdenerwował restauratorkę, że postanowiła złożyć pozew o zniesławienie. O swoich działaniach poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

W 13. odcinku "Kuchennych rewolucji" Magda Gessler odwiedziła Opole i restaurację "Caverna Cafe". Właściciele lokalu zakochali się w Wielkiej Brytanii i chcieli przenieść jej smaki do Polski. Czy był to dobry pomysł?

W 12. odcinku "Kuchennych rewolucji" Magda Gessler odwiedziła Wrocław i restaurację "American Dream". Jednak to, co zastała w lokalu dalekie było od amerykańskiego snu. Jedzenie i wystrój były wręcz koszmarne. Czy restauratorce udało się odmienić to miejsce?

W 11. odcinku nowego sezonu "Kuchennych rewolucji" Magda Gessler odwiedziła Czeladź i restaurację "Dobre Jadło". Czy rozwiąże problemy właścicieli?

W 10. odcinku nowego sezonu "Kuchennych rewolucji" Magda Gessler odwiedziła Tarnów i "Pizzerię Bujani". Pracownicy i właściciele przyczyny niepowodzeń szukają w złej energii miejsca znajdującego się w starej piwnicy. Magda Gessler odprawi rytuał, aby przepędzić złe duchy.

W 9. odcinku nowego sezonu "Kuchennych rewolucji" Magda Gessler odwiedziła Białystok i restaurację "Zielony Nosorożec". Czy dania wietnamskiego kucharza spodobały się restauratorce?

W 8. odcinku nowego sezonu "Kuchennych rewolucji" Magda Gessler odwiedziła Krzeszowice i restaurację "DaviOli". Właścicielka ma problem z zarządzaniem zespołem, a smak dań jest tragiczny, przez co klienci omijają lokal szerokim łukiem. Czy los restauracji w końcu się odmieni?

W 7. odcinku nowego sezonu "Kuchennych rewolucji" Magda Gessler odwiedziła Sosnowiec i restaurację "Polski Nie-rząd". Miała być ona prześmiewczą odpowiedzią na sytuację polityczną w kraju. Jednak okazało się, że zabawnie nazwane dania nie przypadły do gustu Magdzie Gessler. Czy znana restauratorka pomoże właścicielowi lokalu?

W 6. odcinku nowego sezonu "Kuchennych rewolucji" Magda Gessler odwiedziła Inowrocław i restaurację "Masters". To, co odkryła w lokalu, nazwała wielką katastrofą. Załoga musi wysłuchiwać wyzwisk skąpego szefa i chronić klientów przed zatruciem starymi daniami. Czy znana restauratorka odmieni oblicze lokalu?

W ostatnim odcinku "Kuchennych rewolucji" Magda Gessler gościła w Olsztynie w restauracji "Calabria". Rewolucja zakończyła się powodzeniem, jednak niezbyt długo właściciel cieszył się napływem klientów. Po kilku miesiącach od nagrania odcinka restauracja została wystawiona na sprzedaż.

W piątym odcinku nowego sezonu "Kuchennych rewolucji" Magda Gessler odwiedziła Olsztyn i restaurację "Calabria". Co odkryła w lokalu, do jakich wniosków doszli właściciele?

Magda Gessler świetnie odnajduje się w roli babci. Gwiazda "Kuchennych Rewolucji" często chwali się na swoim profilu na Instagramie wnuczką i cały czas powtarza, że jest ona jej ogromnym szczęściem. Jak wygląda mała Nena?

Magda Gessler zaręczyła się z Waldemarem Kozerawskim. Pokazała pierścionek zaręczynowy. Z czego jest wykonany?

W czwartym odcinku nowego sezonu "Kuchennych rewolucji" Magda Gessler odwiedziła Szczucin i restaurację "Staropolska". Stwierdziła, że serwowane w lokalu jedzenie nie ma nic wspólnego z kuchnią staropolską, tylko tą podawaną w lokalach za komuny.

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski zaręczyli się. Ukochany gwiazdy TVN podarował jej pierścionek już pod koniec grudnia, jednak teraz Magda Gessler zdecydowała się dać odpowiedź. Pokazała też wspólne zdjęcie na Facebooku.

W trzecim odcinku nowego sezonu "Kuchennych rewolucji" Magda Gessler odwiedziła Racibórz i restaurację "Imperia". Podczas rozmowy z właścicielem na jaw wyszły szokujące fakty. Czy udało się pomóc Pawłowi i wyciągnąć go z problemów?