Tajemnica zawodowa

Tajemnica zawodowa

Cezary Pazura gra główną rolę w serialu "Tajemnica zawodowa". W rozmowie z serwisem cozatydzien.tvn.pl wyznał, że ubiegał się o inną rolę, ale Andrzej Zieliński był lepszy podczas castingu i zwinął mu ją sprzed nosa. "To moja ulubiona rola" - mówi wprost.

Anna Dereszowska w rozmowie z nami powiedziała o powrocie do formy sprzed ciąży. Wyznała, że to również sprawka genów. "To trochę geny, nie ma co ukrywać" - wyjaśniła.

Cezary Pazura w rozmowie z Aleksandrą Głowińską powiedział, jak rozmawia z dziećmi o wojnie. Aktor zaznaczył, że to nowa sytuacja dla wszystkich osób, dlatego stara się improwizować. Wspomniał również o swoim dzieciństwie.

Wiosną w TVN zobaczymy nie tylko kontynuację znanych i lubianych programów. Stacja przygotowała dla widzów także dwa nowe formaty. Oto, co nowego niedługo będziemy mogli oglądać.

W rozmowie z ekipą "Co za Tydzień" Magdalena Różczka powiedziała, co czeka na widzów w nowym sezonie serialu "Tajemnica zawodowa". Na Player.pl możecie oglądać go od 22 lutego.

"Tajemnica zawodowa" to serial, który łączy w sobie tematykę prawniczą i medyczną. W pierwszym sezonie widzowie mogli śledzić historie rozgrywające się na sali sądowej, ale też poznać ciekawe przypadki kliniczne inspirowane autentycznymi historiami. Głównymi bohaterami są prawniczka Julia Żurawska i jej mąż lekarz Andrzej Żurawski.

"Tajemnica zawodowa" to serial, w którym wątki prawnicze łączą się z wątkami medycznymi. Poruszające ludzkie historie pozwalają zrozumieć zarówno zawód obrońcy, jak i lekarza. Widzowie mogą śledzić historie rozgrywające się na sali sądowej, ale też poznać ciekawe przypadki kliniczne inspirowane autentycznymi historiami.

Magdalena Różczka i Cezary Pazura grają w serialu "Tajemnica zawodowa" małżeństwo. Gwiazdor wcielił się w czarny charakter. Ta aktorska para walczy ze sobą na ekranie. Jak potoczą się ich losy w drugim sezonie "Tajemnicy zawodowej"?