Na Wspólnej

Na Wspólnej

Michał Malinowski jest aktorem, któremu rozpoznawalność przyniosły role w serialach. Jego kariera rozwijała się aż do 2019 roku, kiedy to zdecydował się porzucić polski show-biznes i wycofać się z życia w blasku fleszy. Czym się zajmuje i jak wygląda teraz Michał Malinowski?

Joanna Jabłczyńska (36 l.) musiała poddać się operacji usunięcia guzków ze strun głosowych. Z konsekwencjami zabiegu będzie zapewne zmagać się już do końca życia. Aktorka przechodzi teraz rehabilitację i regularnie odwiedza logopedę, ale jest dobrej myśli.

Paulina Chapko została mamą! Aktorka podzieliła się z fanami radosną nowiną za pomocą Instagrama, gdzie opublikowała pierwsze zdjęcie z nowo narodzonym maluszkiem. Zdradziła też, jakiej płci jest jej pierwsza pociecha.

Grażyna Wolszczak w ostatnim wywiadzie opowiedziała o relacji z synem. Zdradziła również, że nie spieszy jej się do roli babci, bo... na razie nie miałaby czasu. "Jestem tak zajęta, że trudno byłoby mi wypełnić tradycyjną rolę babci, która pomaga przy wnukach, więc może i lepiej, że nie pali się do zakładania rodziny" - mówi.

Serial "Na Wspólnej" bawi i uczy od niemal 20 lat. Trudno się dziwić, że przez dwie dekady zgromadził tak potężne grono fanów, którzy z niecierpliwością czekają na kolejne przygody swoich ulubionych bohaterów. Pewnie nie wszyscy pamiętają, jak wyglądały serialowe dzieci i nastolatkowie w pierwszych odcinkach, dlatego postanowiliśmy odświeżyć waszą pamięć. Zobaczcie zdjęcia. Kto zmienił się najbardziej?

#CO ZA KOBIETA! Odrzuciła ambicje rodziców, zrezygnowała z medycyny i pojechała w ciemno na egzamin do szkoły teatralnej. Nie dostała się, ale marzeń o aktorstwie nie odwiesiła na kołku. Upór się opłacił, ale i tak "życzliwi" próbowali podcinać jej skrzydła. Jaką jest matką? Czy po rozwodzie wzięła drugi ślub, jak informowały tabloidy? I dlaczego ludzie wylewali obrzydliwy hejt na jej córkę? Ewa Gawryluk w szczerej rozmowie z Aleksandrą Głowińską opowiedziała o swojej drodze przez życie.

Ołeh Sawkin w Polsce zasłynął dzięki roli w serialu "Na Wspólnej". W 2013 roku przeprowadził się z Polski do Ukrainy. Pomimo wojny nie opuścił Kijowa. Co teraz robi?

Matylda Damięcka lubi eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Aktorka często zmienia kolor włosów. Na najnowszych zdjęciach ciężko ją jednak rozpoznać.

Greta Burzyńska, znana dużej części widowni z serialu TVN "Na Wspólnej" zdobyła się na odwagę i dokonała coming outu. Na Instagramie pokazała zdjęcia ze swoją partnerką. Fani gratulują w komentarzach.

Anna Samusionek przyjęła pod swój dach dwie kobiety z Ukrainy. Mama z 14-letnią córką podobnie jak pozostali Ukraińcy, uciekały przed wojną w ich kraju. Aktorka chciała urozmaicić paniom czas, dlatego zabrała 14-letnią Julię na plan serialu. Nastolatka nawet zaliczyła swój debiut przed kamerą.

Sylwia Gliwa ma obawy w związku z sytuacją w Ukrainie. Aktorka "Na Wspólnej" przygotowała schron i dokumenty na wypadek wojny.

Aktorka "Na Wspólnej" Ewa Gawryluk pokazała efekty sesji zdjęciowej. Gwiazda szykuje się do nowego projektu. Zaprezentowała zgrabne ciało.

Oleh Sawkin, ukraiński aktor znany w Polsce m.in. dzięki roli Borysa w serialu TVN "Na Wspólnej" zabrał głos na Instagramie w sprawie wojny w Ukrainie. Artysta podziękował Polakom za ich pomoc i braterskość. "Dajecie nam swoje serce" - powiedział.

Anna Samusionek opowiada o realiach pracy w zawodzie aktorki i zmęczeniu.

Joanna Jabłczyńska za pośrednictwem mediów społecznościowych udostępniła radosne wspomnienia dzieciństwa. Beztroskie czasy harcerstwa, piosenek śpiewanych przy ognisku i dźwięków gitary wyjątkowo przypadły do gustu internautom. Film z domowego archiwum aktorki wywołał dużo wspomnień także u fanów.

Serial "Na Wspólnej" gości na antenie TVN już prawie dwadzieścia lat. Przez ten cały czas razem z bohaterami serialu przeżywaliśmy ich radości i smutki. Tej wiosny znów będą musieli zmierzyć się z problemami, jakie przyniesie im los. Co się wydarzy?