Wideo

Wideo

Kalina Józefowicz to już 13-letnia dziewczyna, która powoli szuka życiowej drogi. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl jej mama - Natasza Urbańska, opowiedziała o więzi z córką i wspólnych chwilach, które ją wzmacniają. Artystka wspomina swojego ukochanego tatę. Piosenkarka stwierdziła, że Kalina już wyrabia w sobie silny charakter. Co sądzi o jej pierwszych artystycznych działaniach?

Kolorowy ptak polskiej gastronomii i "niekwestionowany autorytet kulinarny" - Magda Gessler od lat odmienia oblicze restauracji. Jej charyzma i niepodrabialny styl sprawiły, że pokochali ją fani z całej Polski. Jednak to cięty język Magdy Gessler sprawił, że "Kuchenne Rewolucje" od lat cieszą się niesłabnącą popularnością.

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz są małżeństwem od 14 lat. Poznali się w teatrze "Studio Buffo". Artystka była jego uczennicą, a reżyser jej mistrzem. Dziś ich relacja znacznie się zmieniła. Aktorka i piosenkarka pracuje nad kolejnymi muzycznymi projektami, a jej mąż cierpliwie przygląda się temu, co tworzy. Natasza Urbańska w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl opowiedziała o tym, jak jej ukochany zmieniał się u jej boku.

Natasza Urbańska spełnia swoje marzenia i udowadnia, że jeszcze wiele może nam zaprezentować. Anglojęzyczny singiel to zapowiedź nowej ścieżki w jej karierze. W rozmowie z Kaliną Szymankiewicz z cozatydzien.tvn.pl opisała swoją muzyczną drogę. Zdradziła, w jakim kierunku chce podążać, i co planuje w przyszłości.

Dorota Wellman w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o sposobach na udany i długoletni związek. Dziennikarka powróciła wspomnieniami również do momentu, w którym z domu wyprowadził się jej jedyny syn i związanego z tym tzw. syndromu pustego gniazda. - Bardzo chciał się usamodzielnić - nie ukrywała.

Kasia Sokołowska urodziła zdrowego synka 18 lipca 2022 roku. To pierwsze dziecko dyrektorki pokazów mody. Długo wyczekiwała ciąży i nie posiadała się z radości, gdy spełniło się jedno z jej największych marzeń. Do końca ciąży gwiazda pracowała na planie "Top Model" i zaledwie po dwóch tygodniach od porodu, wróciła do obowiązków i pojawiła się na konferencji prasowej programu, zachwycając formą. Jaki jest jej sekret?

Joanna Krupa i jej córka wzbudziły ogromne zainteresowanie fotoreporterów na spotkaniu prasowym dotyczącym 11. edycji "Top model". Mała Asha śmiało paradowała przed zainteresowanym nią tłumem i skradła całe show. Czy w przyszłości pójdzie w ślady mamy? Joanna Krupa w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą wyznała, że nie będzie jej zamykać drogi do show-biznesu. Jednak mąż gwiazdy ma na ten temat inne zdanie.

Agnieszka Chylińska szczerze opisała emocje, które towarzyszą jej w "Mam talent!". Odwiedziliśmy jurorkę na planie 14. edycji show. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl przyznała, że ocenianie występów wiążę się ze stresem i poważnymi konsekwencjami. Piosenkarka zdradziła, czego brakuje jej w postawie uczestników. Co ją najbardziej rozczarowało?

Mariusz Kozak to jeden z najbardziej charakterystycznych uczestników programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Od niedawna rozwija się także w kierunku dziennikarskim i co jakiś czas w mediach społecznościowych pojawiają się jego wywiady i rozmowy. Zanim jednak stał się showmanem, walczył z nieśmiałością. O telewizyjnej terapii i początkach kariery opowiedział w rozmowie z Dagmarą Olszewską.

Jan Pirowski był uczestnikiem kolejnego sezonu "99. Gra o wszystko" z udziałem gwiazd. Dziennikarz stacji TTV w rozmowie z Dagmarą Olszewską z cozatydzien.tvn.pl opowiada o tym, czy ma powodzenie u kobiet. Zdradza ponadto, co chciałby robić w przyszłości. Nie jest to kariera w mediach!

Agnieszka Kotońska to jedna z bohaterek show "Gogglebox. Przed telewizorem". Kobieta występuje przed kamerami razem z mężem i synem. Ma też wnuka, którego kocha nad życie, ale czy jest pogodzona z tym, że jest już babcią? Jej odpowiedź nie pozostawia złudzeń. Zobaczcie, do czego się przyznała w rozmowie z Dagmarą Olszewską z cozatydzien.tvn.pl.

Dominik Abus to gwiazdor programu "Gogglebox. Przed telewizorem" emitowanego na antenie TTV. Widzowie poznali go jako bezpośredniego mężczyznę z zasadami. W szczerej rozmowie z Dagmarą Olszewską opowiedział o relacji z partnerką Igą oraz o nietypowym podejściu do zazdrości w związku. "To nie miałoby sensu" - powiedział.

Mateusz "Big Boy" Borkowski od lat inspiruje widzów TTV i internautów swoją niebywałą przemianą i optymizmem. Niedawno podczas nagrań do nowego sezonu "99 gra o wszystko" opowiedział w wywiadzie o swojej tajemniczej miłości. Przyznał, że nie zawsze jednak widział w swojej partnerce potencjał na uczucie.

Jakub Jankiewicz stał się rozpoznawalny dzięki roli w komedii romantycznej "Listy do M.". Od tamtego czasu minęło już ponad 10 lat, a dziecięcy gwiazdor wyrósł na twardo stąpającego po ziemi mężczyznę. Co teraz robi Jakub Jankiewicz? Aktor w rozmowie z Dominiką Kowalewską z cozatydzien.tvn.pl zdradził swoje plany na najbliższe lata oraz po raz pierwszy pochwalił się niedawno osiągniętym sukcesem.

#TAJEMNICEPRODUKCJI "Doppelgänger. Sobowtór" to kolejne dzieło Jana Holoubka, na które warto czekać. Głośnym filmem reżysera był obraz "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy". Teraz twórca zaprezentuje thriller psychologiczny z historią szpiegowską w tle! W roli głównej wystąpi Jakub Gierszał. W ramach nowego cyklu cozatydzien.tvn.pl autorstwa Kaliny Szymankiewicz przyjrzeliśmy się pracy ekipy filmowej i odkryliśmy, w jaki sposób Wrocław zamienił się w filmowy Strasburg.

Sebastian Fabijański zagrał główną rolę w najnowszym filmie Ksawerego Żuławskiego. Produkcja "Apokawixa" przedstawi losy wchodzących w życie nastolatków, którzy niczego nieświadomi podczas imprezy, doświadczają nagle apokalipsy zombie. Oliwier Janiak razem z ekipą "Co Za Tydzień" zjawili się na planie tego niecodziennego projektu.

Daria Ładocha w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o wakacjach z córkami. Gwiazda przyznała, że gdy jej pociechy były młodsze, nie potrafiła solidnie odpocząć podczas urlopu z nimi. Zdarzały się też sytuacje, gdy dziewczynki na wyjeździe chciały jeść jedynie jedzenie, które przygotowała właśnie ona. "Chodzenie z pomidorówką do restauracji jest absolutnie kuriozalne" - wspominała.