Programy

Olga Król to jedna z najbardziej charakterystycznych uczestniczek 10. edycji "Top Model". W programie jej fryzura przeszła odważną metamorfozę. Modelka źle czuła się w nowym wizerunku. Rok od emisji show Olga Król znów oddała się w ręce fryzjera Łukasza Urbańskiego. Czy tym razem zmiana uczesania przypadła jej do gustu?

Dawid i Anastazja z "Hotelu Paradise" tworzą parę, ale nie ma między nimi chemii. Dziewczyna budowała romantyczną relację z Igorem, który opuścił willę jakiś czas temu. Uczestniczka ciągle ma nadzieję, że chłopak jeszcze do niej wróci i nie może otworzyć się na innych mężczyzn. Dawid nie ustępuje w próbach przekonania jej do siebie. Scena w sypialni jest hitem sieci.

Piątkowe Rajskie Rozdanie w "Hotelu Paradise" nie należało do najłatwiejszych. Piotr postanowił, że odejdzie z programu na własnych zasadach i podszedł do mocnej pary. Eliminacja była jedynie formalnością. Camilla odniosła się do krytyki internautów, którzy zarzucali jej umówienie się zarówno z Piotrem, jak i z Adamem. Tymczasem w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl Piotr skomentował swoją decyzję.

"Hotel Paradise" kolejny raz udowodnił widzom swoją nieprzewidywalność. Decyzją nowych uczestników, wszyscy mieszkańcy willi w Panamie musieli wytypować, kto powinien opuścić program. Wybierali między Grzegorzem, Hanią i Szahirą. Piotr, którego partnerka została wyeliminowana, pożegnał ją w pięknych słowach. "Może to jeszcze nie koniec".