Najnowsze

Najnowsze

Joanna Lazer wzięła udział w akcji charytatywnej, z której dochód przeznaczony zostanie na wsparcie uchodźców z Ukrainy. Podczas wernisażu połączonego z aukcją liderka zespołu Red Lips rozmawiała z Aleksandrą Głowińską z cozatydzien.tvn.pl. Joanna Lazer opowiedziała o swoim związku i ślubie w egzotycznej Tajlandii.

Dzieci księcia Williama i księżnej Kate dorastają na oczach fanów, którzy śledzą każdy ich krok. Na TikToku pojawił się niedawno filmik, na którym widać następcę brytyjskiego tronu z dwójką jego starszych pociech. Maluchy naśladowały swojego słynnego tatę, a serca internautów skradły szczególnie gesty księżniczki Charlotte.

Paweł Olejnik to jeden z najbardziej charakterystycznych uczestników 6. edycji "Ślubu od Pierwszego Wejrzenia". Choć jego programowe małżeństwo miało spore szanse na powodzenie, dziś jest szczęśliwym rozwodnikiem w nowym związku. Zdjęcie, które opublikował w mediach społecznościowych, wzbudziło spore zainteresowanie. To pierwsza, publiczna fotografia z ukochaną u boku.

Majka Jeżowska wzięła udział w wernisażu "Lepsze jutro dla Ukrainy" oraz aukcji prac z sesji fotograficznej, której bohaterami byli ukraińscy uchodźcy oraz polskie gwiazdy. W rozmowie z Aleksandrą Głowińską dla serwisu cozatydzien.tvn.pl opowiedziała o byciu youtuberką.

Paulina Gałązka pojawiła się na premierze filmu "Elvis". W rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą wyznała, jak sama odnalazła się w świecie show-biznesu i jak poradziła sobie ze sławą, która przyszła nagle, wraz z jej ostatnim filmowym wcieleniem. Czy doświadcza hejtu w Internecie?

#SHOWMUSTGOCRIME Historia Marii Wisnowskiej to jedna z najciekawszych opowieści kryminalnych polskiego show-biznesu. Aktorka, skandalistka, gwiazda i femme fatale zginęła w zaskakujących okolicznościach. Wielowątkowość tego morderstwa sprawiła, że do tej pory kryje ono w sobie wiele tajemnic. Zapraszamy na pierwszy odcinek cyklu Dagmary Olszewskiej - Show Must Go Crime.