Gwiazdy

Od śmierci królowej Elżbiety II minęły już ponad 3 tygodnie. Następcą jej rządów został syn, król Karol III. Władca od zawsze miał konflikt ze swoim synem księciem Harrym. Aktualnie książę Harry i księżna Meghan Markle zostali umieszczeni na samym dole oficjalnej strony brytyjskich royalsów. Jakie są tego przyczyny?

Alan Rickman to aktor, który stworzył uwielbianą przez fanów uniwersum "Harry'ego Pottera" postać Severusa Snape'a. W 2016 roku media obiegła informacja o śmierci gwiazdora, który chorował na raka. Niedługo ukaże się książka "Madly, Deeply: The Diaries of Alan Rickman", której twórcy zebrali i opracowali prywatne zapiski aktora. Alan Rickman prowadził dziennik w latach 1993-2016.

Dominika Gwit udostępniła na Instagramie relację, na której ma na sobie maskę tlenową. Fani ciężarnej aktorki zaniepokoili się jej stanem, jednak gwiazda szybko wyjaśniła całą sytuację. Okazało się, że cierpi na zapalenie zatok.

W mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie, które całkowicie zaskoczyło fanów Pawła Deląga. Jego starszy syn został ojcem. To nie pierwsze takie zaskoczenie w rodzinie aktora. Na początku roku gwiazdor niespodziewanie opublikował nagranie ze ślubu swojego najstarszego dziecka.