Magda Gessler

Magda Gessler

Tadeusz Müller jest już mężem! Syn Magdy Gessler poślubił Małgorzatę Downar. Jak wyglądała uroczystość? Kim jest jego wybranka?

W najnowszym odcinku magazynu "Co Za Tydzień" zobaczymy m.in. spotkanie z Sanah przy okazji jej trasy koncertowej, wizyta na planie filmu "Doppelgänger. Sobowtór" i na festiwalu kulinarnym Roberta Makłowicza. W programie wywiady ze znanymi aktorami, muzykami i gwiazdami. Zobacz koniecznie!

Magda Gessler jest szczęśliwą babcią prawie 2-letniej Neny. Restauratorka uwielbia dzielić się rodzinnym szczęściem za pośrednictwem mediów społecznościowych. Tym razem opublikowała radosne wideo, na którym uwieczniła poranek w towarzystwie wnuczki.

Magda Gessler spełnia się w wielu życiowych rolach. Jest restauratorka, artystką, osobowością telewizyjną, matką oraz babcią. Gwiazda opowiedziała, czy utożsamia się z rolą babci i jaki mam kontakt ze swoją wnuczką Neną.

W najnowszym odcinku "Co Za Tydzień" podsumowanie tegorocznej edycji festiwalu "Młodzi i film", kulisy "Kuchennych rewolucji" oraz projektu Anji Rubik sexed.pl. W programie wywiady ze znanymi aktorami, muzykami i gwiazdami. Zobacz koniecznie!

Magda Gessler mówi: "dość" i decyduje się na walkę z hejterami. Wpis jednej z internautek tak bardzo zdenerwował restauratorkę, że postanowiła złożyć pozew o zniesławienie. O swoich działaniach poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Magda Gessler była gościnią w najnowszej "Domówce u Dowborów" i powiedziała, jak wyglądają kłótnie w jej związku. Co ciekawe, znana restauratorka znalazła sposób na szybkie pogodzenie się ze swoim narzeczonym. "Kocham cię, Magda" - powiedziała Joanna Koroniewska, kiedy usłyszała patent prowadzącej "Kuchenne rewolucje".

W 13. odcinku "Kuchennych rewolucji" Magda Gessler odwiedziła Opole i restaurację "Caverna Cafe". Właściciele lokalu zakochali się w Wielkiej Brytanii i chcieli przenieść jej smaki do Polski. Czy był to dobry pomysł?

Lara Gessler spodziewa się drugiego dziecka. Córka Magdy Gessler w końcu zdradziła, czy oczekuje chłopca, czy dziewczynki. Pokazała rodzinną fotografię. Ma już spory ciążowy brzuszek.

W 12. odcinku "Kuchennych rewolucji" Magda Gessler odwiedziła Wrocław i restaurację "American Dream". Jednak to, co zastała w lokalu dalekie było od amerykańskiego snu. Jedzenie i wystrój były wręcz koszmarne. Czy restauratorce udało się odmienić to miejsce?

W 11. odcinku nowego sezonu "Kuchennych rewolucji" Magda Gessler odwiedziła Czeladź i restaurację "Dobre Jadło". Czy rozwiąże problemy właścicieli?

W 10. odcinku nowego sezonu "Kuchennych rewolucji" Magda Gessler odwiedziła Tarnów i "Pizzerię Bujani". Pracownicy i właściciele przyczyny niepowodzeń szukają w złej energii miejsca znajdującego się w starej piwnicy. Magda Gessler odprawi rytuał, aby przepędzić złe duchy.

W polskim show-biznesie rządzi wiele rodzin i osób ze sobą spokrewnionych. Okazuje się, że jest wiele znanych nazwisk, które mają powiązania z innymi artystami. Na naszej liście są gwiazdy, które mogą Was zaskoczyć. Sprawdź rodzinne powiązania. Kto jest kim?

W 9. odcinku nowego sezonu "Kuchennych rewolucji" Magda Gessler odwiedziła Białystok i restaurację "Zielony Nosorożec". Czy dania wietnamskiego kucharza spodobały się restauratorce?

W 8. odcinku nowego sezonu "Kuchennych rewolucji" Magda Gessler odwiedziła Krzeszowice i restaurację "DaviOli". Właścicielka ma problem z zarządzaniem zespołem, a smak dań jest tragiczny, przez co klienci omijają lokal szerokim łukiem. Czy los restauracji w końcu się odmieni?

Magda Gessler i Lara Gessler na święta wielkanocne wyjechały do Kanady, gdzie na co dzień mieszka narzeczony restauratorki — Waldemar Kozerawski. W Wielki Poniedziałek obie opublikowały posty z kolejnego punktu na mapie świątecznych podróży, a we wtorek rano czasu polskiego pokazały zdjęcia z przygotowań do plażowania. Obie wyglądały zachwycająco i pokazały się w niecodziennych wersjach. Zobaczcie zdjęcia.

Agata i Piotr Rubikowie razem z dziećmi przebywają obecnie na Hawajach, skąd chwalą się zapierającymi dech w piersiach zdjęciami. Nie tylko oni w czasie Wielkanocy wybrali zagraniczny kierunek. Które polskie gwiazdy spakowały walizki i wyjechały, a które zostały, by świętować w rodzinnym gronie? Sprawdziliśmy.

W 7. odcinku nowego sezonu "Kuchennych rewolucji" Magda Gessler odwiedziła Sosnowiec i restaurację "Polski Nie-rząd". Miała być ona prześmiewczą odpowiedzią na sytuację polityczną w kraju. Jednak okazało się, że zabawnie nazwane dania nie przypadły do gustu Magdzie Gessler. Czy znana restauratorka pomoże właścicielowi lokalu?

W 6. odcinku nowego sezonu "Kuchennych rewolucji" Magda Gessler odwiedziła Inowrocław i restaurację "Masters". To, co odkryła w lokalu, nazwała wielką katastrofą. Załoga musi wysłuchiwać wyzwisk skąpego szefa i chronić klientów przed zatruciem starymi daniami. Czy znana restauratorka odmieni oblicze lokalu?

Lara Gessler podczas rozmowy w "Dzień Dobry TVN" opowiedziała o drugiej ciąży, planowaniu powiększenia rodziny oraz reakcji Magdy Gessler na wieść, że ponownie zostanie babcią.

Magda Gessler przygotowała tradycyjne potrawy na wielkanocny stół. Zamówienia można składać w jej sklepie internetowym. Gospodyni "Kuchennych rewolucji" postawiła na klasykę. W ofercie znajdziemy m.in. barszcz biały, jaja, sałatkę jarzynową czy mazurki i paschę.

W ostatnim odcinku "Kuchennych rewolucji" Magda Gessler gościła w Olsztynie w restauracji "Calabria". Rewolucja zakończyła się powodzeniem, jednak niezbyt długo właściciel cieszył się napływem klientów. Po kilku miesiącach od nagrania odcinka restauracja została wystawiona na sprzedaż.

W piątym odcinku nowego sezonu "Kuchennych rewolucji" Magda Gessler odwiedziła Olsztyn i restaurację "Calabria". Co odkryła w lokalu, do jakich wniosków doszli właściciele?

Lara Gessler ogłosiła na Instagramie, że jest w ciąży. Opublikowała wzruszający filmik z mężem i córeczką. W ten sposób zasugerowała, że spodziewa się kolejnego dziecka.

Magda Gessler świetnie odnajduje się w roli babci. Gwiazda "Kuchennych Rewolucji" często chwali się na swoim profilu na Instagramie wnuczką i cały czas powtarza, że jest ona jej ogromnym szczęściem. Jak wygląda mała Nena?

Magda Gessler zaręczyła się z Waldemarem Kozerawskim. Pokazała pierścionek zaręczynowy. Z czego jest wykonany?

W czwartym odcinku nowego sezonu "Kuchennych rewolucji" Magda Gessler odwiedziła Szczucin i restaurację "Staropolska". Stwierdziła, że serwowane w lokalu jedzenie nie ma nic wspólnego z kuchnią staropolską, tylko tą podawaną w lokalach za komuny.

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski zaręczyli się. Ukochany gwiazdy TVN podarował jej pierścionek już pod koniec grudnia, jednak teraz Magda Gessler zdecydowała się dać odpowiedź. Pokazała też wspólne zdjęcie na Facebooku.

W trzecim odcinku nowego sezonu "Kuchennych rewolucji" Magda Gessler odwiedziła Racibórz i restaurację "Imperia". Podczas rozmowy z właścicielem na jaw wyszły szokujące fakty. Czy udało się pomóc Pawłowi i wyciągnąć go z problemów?

W drugim odcinku nowego sezonu "Kuchennych rewolucji" Magda Gessler odwiedziła miejscowość uzdrowiskową Kudowa-Zdrój. Kiedy skosztowała dań, okazało się, że właścicielka i kucharki z Ukrainy nie mają pojęcia o kuchni gruzińskiej. Czy udało im się pomóc? Tego dowiemy się w następnym odcinku programu.