Ślub Od Pierwszego Wejrzenia

Ślub Od Pierwszego Wejrzenia

Paweł Olejnik to jeden z najbardziej charakterystycznych uczestników 6. edycji "Ślubu od Pierwszego Wejrzenia". Choć jego programowe małżeństwo miało spore szanse na powodzenie, dziś jest szczęśliwym rozwodnikiem w nowym związku. Zdjęcie, które opublikował w mediach społecznościowych, wzbudziło spore zainteresowanie. To pierwsza, publiczna fotografia z ukochaną u boku.

Julia Gołębiowska to uczestniczka 6. edycji "Ślubu od Pierwszego Wejrzenia". Choć jej programowe małżeństwo nie przetrwało, nie może powiedzieć, że eksperyment się nie powiódł. Dzięki show poznała swojego obecnego partnera, Dominika. Jak mówi, pierwszy raz czuje się w pełni akceptowana i kochana. W rozmowie z Dagmarą Olszewską para opowiedziała o swoim uczuciu, planach na przyszłość i ważnym dniu, do którego się przygotowują.

Piotr Sadowski ze "Ślubu od Pierwszego Wejrzenia" spotkał się z Magdaleną Chorzewską, psycholożką, która towarzyszyła mu podczas eksperymentu. To właśnie ona miała być wsparciem w rozwiązaniu małżeńskich problemów z Dorotą. Jak tę pomoc ocenia Piotr po czasie? "Psychologowie eksperymentu mierzą się często z krytyką nie mniejszą niż sami uczestnicy" - powiedział.

Agnieszka Miezianko ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zorganizowała spotkanie z Dorotą i Patrycją. Uczestniczki 7. edycji show odpowiadały na pytania fanów w swoich sukniach ślubnych. Ich mężowie skomentowali ich zachowanie. Agnieszka w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl wyjaśniła, jaki był cel tego spotkania. Co ją łączy z Dorotą i Patrycją i czy nadal ma kontakt z Kamilem.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" okazał się wielkim hitem. Widzowie na kilka dni po finale wciąż szukają nowych informacji o osobach, które jeszcze przed chwilą tworzyły małżeństwa na oczach milionów Polaków. Piotr Sadowski w szczerej rozmowie z Dagmarą Olszewską odpowiedział na pytanie, które nurtuje fanów formatu. Czy łączy go coś więcej z inną uczestniczką programu?

Choć od finału siódmej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" minęło już kilka dni, internauci wciąż odkrywają nowe smaczki. Tym razem w rozmowie z Dagmarą Olszewską z cozatydzien.tvn.pl Piotr Sadowski opowiedział o tym, jak wyglądały jego początku z Dorotą i co sprawiło, że nagle przestało iskrzyć. Uczestnik odniósł się również do słów krytyki, które padały w jego kierunku. Jak się tłumaczy?

Kolejna edycja "Ślubu od Pierwszego Wejrzenia" dobiegła końca. To pierwsza taka sytuacja, gdy wszystkie pary zdecydowały pozostać w związkach małżeńskich, a na końcu odcinka dowiedzieliśmy się o … ich rozstaniach. Adam Sak w rozmowie z Dagmarą Olszewską opowiedział o swoim związku z Patrycją. Czuje się oszukany? Kto zadecydował o ich rozstaniu? Jaki był oficjalny powód?

Agnieszka i Kamil stworzyli jedną z trzech par, która powstała w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Choć początkowo przypadli sobie do gustu, ich związek nie przetrwał próby czasu. W rozmowie z Kaliną Szymankiewicz z cozatydzien.tvn.pl Agnieszka i Kamil opowiedzieli o decyzji oraz zdradzili kulisy rozstania.