Ślub Od Pierwszego Wejrzenia

Justyna Hołubowicz z 8. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dała się poznać widzom jako zdecydowana i pewna siebie kobieta. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl wyjaśniła, skąd ma w sobie tyle energii i wyznała, czy przejmuje się hejtem na swój temat. Opowiedziała też o swoich obawach w kwestii pokazywania bliskości z mężem.

W 4. odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" oglądaliśmy wesela par, które zostały do siebie dopasowane w programie. Jak się bawili? Jakie piosenki wybrali na pierwszy taniec?

Marta Podbioł pochwaliła się pomysłem na upominki dla weselnych gości. Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" chciała podziękować bliskim za wsparcie i zaufanie, a także obecność podczas ceremonii. Marta nie ograniczyła się jedynie do swoich gości, przez co napotkała pewne problemy.

Robert Żuchowski był jednym ze śmiałków, którzy zdecydowali się poślubić nieznajomą. Uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradził w jednym z wywiadów, dlaczego wziął udział w programie. Okazuje się, ze nie chodziło o małżeństwo.

Martę Podbioł poznaliśmy w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" jako blondynkę. Jak widzimy na Instagramie, 32-latka zrezygnowała już z rozjaśniania włosów. Postawiła na zupełnie inny kolor.

Agnieszka Łyczakowska, uczestniczka czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" stanęła w obronie mam. Gwiazda we wpisie na Instagramie podkreśliła, że każda mama może mieć gorszy dzień.    

Justyna Hołubowicz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odrzuciła sentyment na bok i zadecydowała, że jej suknia ślubna może otrzymać drugie życie i dodatkowo czynić dobro. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl opowiedziała o swoim planie.

Martyna Końca ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" urodziła swoje pierwsze dziecko. Niestety nie wszystko poszło zgodnie z planem i synek przyszedł na świat po terminie.

Maciej Mikołajczak z 8. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wyjaśnił fanom swoje zachowanie podczas ceremonii zaślubin. Mężczyzna zareagował na stres śmiechem. Jego żona na początku nie rozumiała jego postawy, ale wykazała się wyrozumiałością. Uczestnik show odniósł się teraz do tego, co mogliśmy zobaczyć w odcinku.  

W 3. odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poznaliśmy trzy pary, które zostały do siebie dobrane. Kto został do kogo dopasowany? Czy się sobie spodobali? Tak wyglądały ich śluby! 

8. edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nabiera rumieńców. Już wkrótce zobaczymy relacje z wesel naszych nowych bohaterów. Marta Podbioł pokazała, jak bawiła się na ostatniej imprezie jako singielka. Świadkowa zorganizowała jej niezapomniany wieczór panieński. Tego nie zobaczycie w programie!

W najnowszej edycji "Ślub od pierwszego wejrzenia" widzowie poznali już wszystkich uczestników. Jednym z nich jest Maciej Mikołajczak, 37-letni rozwodnik ze Szczecina. Okazuje się, że mężczyzna śpiewa i zdarza mu się występować na scenie.

Kasia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po zakończeniu programu pozostaje aktywna w social mediach, gdzie dzieli się z fanami swoją codziennością. Ostatnio, poprzez instagramowe relacje poinformowała, że zdecydowała się na wyraźną zmianę w wyglądzie. Efekt metamorfozy wykonanej przez inną uczestniczkę show, zaskoczył internautów.

We wrześniu 2022 roku ruszyła 8. edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia". W telewizji śledzić będziemy poczynania nowych uczestników, w tym Justyny Hołubowicz, która znalazła się wśród ochotniczek szukających prawdziwej miłości. Po emisji pierwszego odcinka zdarzyło się jednak coś, na co kobieta nie była przygotowana. Swój żal odnośnie zaistniałej sytuacji postanowiła wyrazić poprzez konto na Instagramie.

Za nami premiera pierwszego odcinka 8. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Zanim jednak widzowie mogli poznać nowych uczestników, psycholożka Karolina Tuchalska-Siermińska zaapelowała do internautów. Poprosiła o szacunek dla uczestników i podkreśliła, że to zwykli ludzie, którzy mają uczucia.

Wystartował 8. sezon "Ślubu od pierwszego wejrzenia" i poznaliśmy już nowych uczestników show. Powracamy do bohaterów poprzednich edycji, aby zapytać ich o to, co czuli, gdy sami podejmowali decyzję o wzięciu udziału w eksperymencie. Aneta i Robert Żuchowscy oraz Agnieszka Miezianko podzielili się swoimi wrażeniami z cozatydzien.tvn.pl.

Marta Milkiewicz to uczestniczka 8. sezonu programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Co wiemy o jej życiu prywatnym? Skąd pochodzi, ile ma lat?

Justyna Hołubowicz to uczestniczka 8. sezonu programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Co wiemy o jej życiu prywatnym? Skąd pochodzi, ile ma lat?

Przemysław Wereszczyński to uczestnik 8. sezonu "Ślub od pierwszego wejrzenia ". Co wiemy o jego życiu prywatnym? Skąd pochodzi, ile ma lat, gdzie pracuje?

Maciej Mikołajczak ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 8" to uczestnik nowego sezonu "Ślub od pierwszego wejrzenia ". Co wiemy o jego życiu prywatnym? Skąd pochodzi, ile ma lat, gdzie pracuje?

Partyk Aniśko to uczestnik 8. sezonu "Ślub od pierwszego wejrzenia ". Co wiemy o jego życiu prywatnym? Skąd pochodzi, ile ma lat, gdzie pracuje?

Marta Podbioł to uczestniczka 8. sezonu programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Co wiemy o jej życiu prywatnym? Skąd pochodzi, ile ma lat?

W pierwszym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poznaliśmy wszystkich uczestników. Kim są, skąd pochodzą, ile mają lat? Ich życiorysy zaskoczyły fanów produkcji.

Aneta i Robert Żuchowscy to ulubiona para ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Ostatnio małżeństwo wybrało się z synkiem Mieszkiem na rejs po Morzu Egejskim. Jak rodzina spędziła ten czas?

"Ślub od pierwszego wejrzenia" po raz ósmy połączy na ślubnym kobiercu trzy pary nieznajomych. Pierwszy odcinek programu miał zostać wyemitowany 6 września. Nastąpiła jednak zmiana.

Uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" inspirują swoich fanów. Oliwia Ciesiółka z 4. sezonu show przeszła metamorfozę. Po urodzeniu dziecka zaczęła sporo ćwiczyć i dbać o zdrowe nawyki. Była żona Łukasza pokazała efekt rocznej przemiany. Fani są zachwyceni.

6. edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zbliża się wielkimi krokami. A my powracamy do uczestniczki 5. serii — Izabeli Juszczak, która wciąż potrafi zaskoczyć fanów show. Stylistka fryzur z Bytomia odważyła się na kolejną zmianę w wyglądzie. Zdecydowała się na piercing! Poniżej zobaczycie zdjęcie, na którym prezentuje, gdzie ma teraz kolczyk. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl opowiedziała, z jakimi stereotypowymi komentarzami musiała się zmierzyć. W jaki sposób radzi sobie z hejterami?

W czwartek 25 sierpnia odbyła się oficjalna prezentacja jesiennej ramówki stacji TVN. Na czerwonym dywanie pojawiła się plejada gwiazd, która promowała najnowsze produkcje. Kto wyglądał najlepiej? Zobaczcie zdjęcia.

Izabela Juszczak to uczestniczka 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Niedawno za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała, że w jej życiu pojawił się tajemniczy mężczyzna. Tylko nam opowiedziała o nowej relacji, budowaniu związku i metamorfozie dotychczasowego życia.

Prezentacja jesiennej ramówki TVN już w czwartek 25 sierpnia. W wydarzeniu wezmą udział wszystkie gwiazdy stacji, które promować będą swoje produkcje. Co zobaczymy na antenie TVN tej jesieni?