Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan

Trzy lata temu Jacek Rozenek doznał rozległego udaru. Niedawno aktor napisał książkę, w której opowiedział historię walki o zdrowie. "Poinformowano moją rodzinę, żeby przyjechała się ze mną pożegnać" - zdradził w programie "Dzień Dobry TVN".

Małgorzata Rozenek-Majdan podbiła już Instagram. Jej konto śledzi prawie 1.5 miliona użytkowników! Okazuje się, że to być może dopiero początek wielkiej internetowej sławy, bowiem żona Radosława Majdana ma już kolejny plan. Jaki? Podbój TikToka!

Małgorzata Rozenek-Majdan opowiedziała o relacjach z byłym mężem, u boku którego zaczynała karierę w show-biznesie. Gwiazda oraz Jacek Rozenek doczekali się dwóch synów i rozstali się w dobrej atmosferze. Prezenterka pomagała aktorowi nawet w czasie, gdy dochodził do siebie po udarze.

Jacek Rozenek wydał książkę pt. "Padnij. Powstań. Życie po udarze", która już jest dostępna w przedsprzedaży. Do jej przeczytania i zakupu zachęca za pośrednictwem Instagrama jego była żona, Małgorzata Rozenek-Majdan. Przy okazji okazało się, że starszy syn Małgorzaty i Jacka również jest zaangażowany w jej powstanie. W jakim charakterze? Sami zobaczcie.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wyjechali na wakacje na Lazurowe Wybrzeże. Okazało się, że w tym samym czasie słoneczny rejon Francji wybrali także Omenaa Mensah i Rafał Brzoska. Obie pary spotkały się w Saint Tropez i spędziły razem trochę czasu, czym pochwaliły się na swoich Instagramach.

Małgorzata Rozenek-Majdan z mężem ponownie są w podróży. Małżeństwo wyruszyło do Francji, gdzie spędzi kilka najbliższych dni. Jeszcze zanim para wsiadła na pokład samolotu, zdążyła się dwukrotnie poróżnić. Poszło o 20 torebek, które zabrała Małgorzata Rozenek-Majdan. Celebrytka skrytykowała również zwykłą odprawę paszportową.

Trwa budowa Centrum Psychiatrii i Onkologii Dzieci i Młodzieży. Gwiazdy przybyły na uroczystość wmurowania kamienia węgielnego. Wśród nich była Małgorzata Rozenek-Majdan, która z przejęciem mówiła o wsparciu psychologicznym dla dzieci.

Małgorzata Rozenek-Majdan pojechała do Parlamentu Europejskiego w Brukseli na specjalne zaproszenie Ewy Kopacz. Gwiazda wygłosiła specjalne przemówienie z okazji Światowego Dnia In Vitro, o którego refundację w Polsce walczy od lat.

Małgorzata Rozenek-Majdan w najnowszym wywiadzie otworzyła się na tematy rodzinne i opowiedziała o swojej mamie. Gwiazda nigdy nie ukrywała, że jej rodzicielka jest bardzo surowa, a teraz rozwinęła ten temat.

Małgorzata Rozenek-Majdan ma prawdziwy powód do świętowania. Jej młodszy syn obchodzi 12. urodziny. Z tej okazji celebrytka dodała na Instagramie poruszające wideo ze zdjęciami syna. Pod postem pojawiło się wiele życzeń od bliskich i fanów rodziny.

Małgorzata Rozenek-Majdan nie bez powodu jest nazywana "Perfekcyjną". Prezenterka może pochwalić się nienaganną figurą, ale nawet gdy była w ciąży, na ściankach zawsze prezentowała się idealnie. Żona Radosława Majdana dziś bez wątpienia jest w gronie najlepiej ubranych gwiazd, ale jej styl mocno ewaluował na przestrzeni lat. Pamiętacie jeszcze, jak nosiła się prawie 15 lat temu?

Małgorzata Rozenek-Majdan jest w trakcie budowy wymarzonego domu, jednak prace nie do końca idą po jej myśli. Gwiazda walczy z licznymi opóźnieniami i rosnącymi cenami materiałów budowlanych, a tych będzie potrzebowała całkiem sporo. W najnowszym wywiadzie zdradziła bowiem, że jej nowe gniazdko będzie liczyć ponad 400 metrów kwadratowych.

Radosław Majdan świętuje 50. urodziny. Małgorzata Rozenek-Majdan przygotowała wyjątkową niespodziankę dla męża. Popłakał się ze wzruszenia. I... trudno się dziwić! Każdy uroniłby łzę. Zobaczcie sami.

Małgorzata Rozenek-Majdan opowiedziała o swoim życiu intymnym po urodzeniu trzeciego dziecka. Żona Radosława Majdana została twarzą kursu macierzyństwa. Odniosła się do Maffashion, która po urodzeniu swojego synka przyznała, że skupia się teraz na bliskości z dzieckiem.

Małgorzata Rozenek-Majdan spełniła jedno z największych marzeń swojego męża. Zabrała Radosława Majdana do Stanów Zjednoczonych i ofiarowała mu w prezencie spotkanie z wyjątkową gwiazdą. Jak Radosław Majdan świętował swoje 50. urodziny?

Niektóre gwiazdy chętnie pokazują swoje dorastające dzieci. Zobacz, jak wyglądały kiedyś pociechy Anny Kalczyńskiej, Małgorzaty Rozenek-Majdan, Moniki Mrozowskiej, Katarzyny Skrzyneckiej i Jarosława Bieniuka.

Wiosna to czas, gdy zamieniamy ciężkie zimowe ubrania na te lżejsze, które zwiastują ciepłe dni. Często, jednak gdy zaglądamy do szafy, nie wiemy, co na siebie włożyć, by było nam wygodnie, ale jednocześnie też wyglądać stylowo. W takim przypadku najlepiej zainspirować się gwiazdami, które lubią publikować w sieci zdjęcia swoich codziennych stylizacji. Co polskie sławy noszą tej wiosny? Sprawdzamy.

Radosław Majdan 10 maja będzie świętował 50. urodziny. Z tej okazji zdecydował się na udzielenie wywiadu, w którym podsumował swoje poprzednie małżeństwa, karierę piłkarską i ojcostwo.

Antoni Królikowski wywołał spore poruszenie w mediach na całym świecie, kiedy ogłosił założenie organizacji freak fight MMA, w ramach której pojedynek miały stoczyć sobowtóry Władimira Putina i Wołodymyra Zełenskiego. Aktor opublikował na Instagramie oświadczenie w tej sprawie, które również nie przekonało internautów. Teraz głos zabrali Małgorzata Rozenek-Majdan i Rafał Maślak.

Gwiazdy zaangażowały się w pomoc dzieciom z Ukrainy. Tegoroczna akcja Omeny Mensah obejmie nie tylko podopiecznych polskich i afrykańskich domów dziecka, ale także sieroty, które trafiły do Polski zza naszej wschodniej granicy.

Małgorzata Rozenek-Majdan będzie pierwszym gościem Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego w ich nowym podcaście "WojewódzkiKędzierski". Prezenterka na swoim Instagramie skomentowała zaproszenie do rozmowy. Przypomnijmy, że wcześniej wiele mówiło się o jej konflikcie z dziennikarzem.

Małgorzata Rozenek-Majdan buduje dom. Zdradziła, jak zamierza go urządzić.

Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła uczcić tegoroczne walentynki wyjątkowym filmikiem. Pokazała w nim pierwsze zdjęcia z Radosławem Majdanem, a także niepublikowane wcześniej fragmenty z ich ślubu. Internauci są zachwyceni.

Małgorzata Rozenek dzieli się z fanami rajskimi zdjęciami z grudniowych wakacji. W środę pochwaliła się sylwetką, pozując w wodzie, plecami do aparatu. "Wow, jaka figura!" - piszą fanki.

Radosław Majdan pochwalił się w mediach społecznościowych, jak spędził poniedziałkowy wieczór. Razem z Małgorzatą Rozenek-Majdan i dziećmi wybrali się do luksusowej restauracji w centrum Warszawy. Na pamiątkowych zdjęciach pojawiają się też inni - Cezary Majdan z rodziną.

"Projekt Lady" to zupełnie nowy format, który nie był znany wcześniej w Polsce. Wzbudził ogromne zainteresowanie, gdyż dotykał często trudnych tematów i kontrowersyjnych zachowań młodych osób. Kto prowadzi program i kim są mentorki, szkolące młode kobiety etykiety?

Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z najbarwniejszych postaci w świecie show-biznesu, która wzbudza ogromne emocje fanów. Małżeństwo z Jackiem Rozenkiem, a później byłym partnerem Dody, Radkiem Majdanem, śledzili wszyscy. Małgorzata doczekała się trojga dzieci, a obecnie można ją oglądać w programie "Projekt Lady". 

Małgorzata Rozenek-Majdan rozgrzała obserwatorów w zimnej Polsce nową serią zdjęć z egzotycznych wakacji. Trudno dziwić się głosom zachwytu. Sylwetka "Perfekcyjnej pani domu" jest po prostu perfekcyjna.