Małgorzata Rozenek-Majdan

25-lecie TVN to bardzo dobra okazja, aby zaprosić do "Milionerów" znane i lubiane postacie związane ze stacją. Hubert Urbański ugości w studio Małgorzatę Rozenek-Majdan i Krzysztofa Skórzyńskiego z "Dzień Dobry TVN", a także Michela Morana i Tomasza Jakubiaka z "MasterChef Junior". Czy wręczy im czek na milion złotych?

Małgorzata Rozenek-Majdan starannie przygotowuje się do każdego oficjalnego wyjścia. Tego samego nie można odmówić jej mężowi. Radosław Majdan coraz śmielej przełamuje klasyczną elegancję. Czy jego żona podpowiada mu, jak ma się ubierać? W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl gwiazda wyjaśniła, czy specjalnie dopasowuje garderobę ukochanego do swojej.

Jeśli Małgorzata Rozenek-Majdan chciała zwrócić na siebie uwagę, udało jej się. Kreacja, którą wybrała na bal Fundacji TVN, zdecydowanie nie należy do zwykłych. Prowadząca "Dzień dobry TVN" zaprezentowała się bowiem w... złotej zbroi.

Małgorzata Rozenek-Majdan w ostatnim czasie nie może narzekać na brak zainteresowania swoją osobą. Gwiazda otrzymała niedawno rolę prowadzącej Dzień dobry TVN, a teraz postanowiła powrócić do szkoły, w której przez lata pobierała lekcje baletu.

Małgorzata Rozenek-Majdan od kilku miesięcy wije rodzinne gniazdo w jednej z willi na warszawskim Wilanowie. Za pośrednictwem mediów społecznościowych pokazała pokój najmłodszego syna Henryka. Obok pomieszczenia nie można przejść obojętnie - zostało urządzone w iście królewskim stylu.

Małgorzata Rozenek-Majdan we wtorek była gościnią Kuby Wojewódzkiego, który zapytał ją m.in. o retusz zdjęć, pierwszą randkę z mężem i... zarobki. Nowa prowadząca "Dzień Dobry TVN" wyznała, że zarabia więcej niż Radosław Majdan i zdradziła, czy jest między nimi nić rywalizacji zawodowej.

Kuba Wojewódzki opublikował na Instagramie zdjęcie, którym zapowiedział gości w premierowym odcinku swojego show. Będą to Małgorzata Rozenek-Majdan i Maciej Musiałowski.

Debiut Małgorzaty Rozenek-Majdan w "Dzień Dobry TVN" komentują jej fani. Gwiazda stacji TVN współprowadzi program śniadaniowy z Krzysztofem Skórzyńskim. Sprawdźcie, jak prezentowała się podczas rozmów na żywo w studio z zaproszonymi gośćmi. Jakie były pierwsze słowa, które skierowała do widzów? Prezenterka długo zastanawiała się, jak powinna się przywitać.

Stanisław Rozenek, najstarszy syn Małgorzaty Rozenek-Majdan i Jacka Rozenka, w szczerym wywiadzie opowiedział o swojej relacji z Radosławem Majdanem i popularności rodziców. Wyznał także, jak ich praca wpływa na jego relacje szkolne. Pójdzie w ślady opiekunów i dołączy do świata show-biznesu?

Małgorzata Rozenek-Majdan jest osobowością telewizyjną, ale również prawniczką, która wykorzystuje swoją wiedzę w działaniu na rzecz innych kobiet. Gwiazda urodziła trzech synów dzięki in vitro. Chciałaby, aby wszystkie kobiety miały równy dostęp do tej metody leczenia niepłodności. W najnowszej przemowie nawiązała do sytuacji Polek i podjęła konkretne działania.

Monika Janowska w najnowszym wpisie na Instagramie poruszyła temat internetowego hejtu, jakiego codziennie doświadczają Małgorzata Rozenek-Majdan i Anna Lewandowska. "Z tożsamością, przy okazji, łyknęła też rozum. Poza tym skrzeczy. Chrypi i skrzypi. Kolana niech sobie naoliwi" - opisała ironicznie żona Roberta Janowskiego, która następnie zaapelowała, by nie wylewać własnych frustracji na inne osoby, tylko zacząć działać.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński zostali nową parą prowadzących "Dzień dobry TVN". W rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą powiedzieli, co dla nich oznacza poranne wstawanie i jaką wiadomość otrzymał nowy prezenter od Marcina Prokopa.

Jacek Rozenek świętował ostatnio premierę swojej książki "Padnij. Powstań. Życie po udarze". Na wydarzenie aktor zabrał swoich synów: 16-letniego Stanisława i 12-letniego Tadeusza, których mamą jest Małgorzata Rozenek-Majdan. Jak dziś wyglądają i czym pasjonują się chłopcy?

Małgorzata Rozenek-Majdan już niedługo zadebiutuje w roli prowadzącej "Dzień Dobry TVN", na co czeka wielu fanów gwiazdy. Agnieszka Woźniak-Starak, która z popularną śniadaniówką związana jest od kilku lat, przygotowała dla swojej koleżanki ze stacji celną radę przed jej pierwszym odcinkiem na żywo.

Jesienna ramówka TVN została zaprezentowana. Najwięcej emocji wywołało przedstawienie nowej pary prowadzących "Dzień Dobry TVN". Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński już niedługo przywitają widzów o poranku. W rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedzieli o tym, jak się poznali i co łączy ich poza światem telewizji.

Małgorzata Rozenek-Majdan spełniła swoje największe marzenie i została prowadzącą "Dzień Dobry TVN". Towarzyszyć jej będzie w nagraniach o poranku Krzysztof Skórzyński, którego gwiazda porównała do swojego męża. Marcin Prokop pokusił się o niewybredny żart, ale riposta Małgosi była równie celna. Zobaczcie, co działo się na prezentacji nowej pary prowadzących podczas jesiennej ramówki TVN.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński zostali nowymi prowadzającymi "Dzień Dobry TVN". Kiedy zobaczymy ich na antenie po raz pierwszy?

Małgorzata Rozenek-Majdan wybrała się na obóz treningowy Anny Lewandowskiej i relacjonuje wszystko fanom w sieci. Gwiazda zdradziła, jak wygląda jej szczegółowy plan dnia i nie ukrywała, że niektóre z aktywności nie budzą u niej większego entuzjazmu. "Godzina biologicznie absurdalna" - żaliła się fanom na późne godziny ćwiczeń.

Marcin Prokop słynie z ironicznych, acz trafnych komentarzy dotyczących otaczającej nas rzeczywistości. Dziennikarz nie mógł przejść obojętnie wokół kontrowersyjnego tematu, jakim jest podręcznik "Historia i teraźniejszość" autorstwa prof. Wojciecha Roszkowskiego. Marcin Prokop odpuścił jednak głośną pozycję i oczy swe skierował ku innej publikacji. Tym razem oberwało się muzyce metalowej.

Małgorzata Rozenek-Majdan w szczerym poście skrytykowała podręcznik do nowego przedmiotu szkolnego, który zastąpi wiedzę o społeczeństwie. Autor książki do historii i teraźniejszości poruszył temat leczenia niepłodności metodą in vitro i sugeruje, że dzieci poczętych w ten sposób nikt nie będzie kochał. "Nie możemy pozwolić, żeby ta kwestia przeszła bez echa".

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała na Instagramie rodzinne zdjęcie. Tym razem żona Radosława Majdana przestawiła internautom swojego bratanka Yanna. Nastolatek jest najlepszym przyjacielem jej starszego syna. Zobaczcie, jak wygląda.

Jacek Rozenek w ostatnim wywiadzie powiedział, jakie ma relacje z Radosławem Majdanem, z którym jego była żona związana jest od blisko sześciu lat. Panowie udowadniają, że dla dobra dzieci można wznieść się ponad wszelkie podziały.

Małgorzata Rozenek-Majdan nie zdradzała wcześniej, że hoduje w domu ptaszki. Gdy pokazała je na najnowszym filmie z jej domu, fani bardzo się zaniepokoili. Wielu z nich stwierdziło, że rozczarowało się postawą gwiazdy. Prezenterka szybko wyjaśniła, dlaczego trzyma ptaki w klatce. Małgorzata Rozenek-Majdan podziękowała internautom za to, że są wrażliwi na krzywdę zwierząt.

Małgorzata Rozenek-Majdan niedawno przeprowadziła się do nowego domu na warszawskim Wilanowie. Prezenterka powoli kończy urządzać mieszkanie i zabiera się za porządkowanie ogrodu. Stanęły już w nim palmy, a także jacuzzi.

Małgorzata Rozenek-Majdan przez ostatnie dni skrupulatnie dokumentowała postępy przeprowadzki. Internauci mogli towarzyszyć jej niemal na każdym etapie pakowania, rozkładania, mycia i urządzenia. Gwiazda za pośrednictwem Instagrama poinformowała, że ten chaotyczny etap został już zamknięty. Uwagę jej obserwatorów przykuło jedno z pomieszczeń.

Pierwszy dzień lipca to w 2022 roku szczególna data. Właśnie dziś obchodzimy Dzień Psa. Z tej okazji warto wziąć pod lupę najpopularniejsze zwierzęta w Polsce. Sławę zawdzięczają właścicielom, których nazwiska nie schodzą z pierwszych stron gazet.

Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się nowym domem. Celebrytka samodzielnie spakowała rodzinę i wszyscy przeprowadzili się do willi. Małgorzata Rozenek-Majdan zrelacjonowała pierwsze dni w nowym domu.

Jacek Rozenek trzy lata temu doznał udaru. Choć lekarze nie dawali mu szans na powrót do zdrowia, udowodnił im, że się mylili. Dziś przyznaje, że "nie czuje się chory". Swoje doświadczenia opisał w książce "Padnij, powstań". - Ta książka jest dla ludzi, którzy chcą wziąć odpowiedzialność za swoje życie - przekonuje. Aktor i autor poradnika w rozmowie z Aleksandrą Głowińską opowiedział o życiu sprzed udaru, o tym, jak otarł się o śmierć i wyznał, czy liczy jeszcze na miłość. - Naprawdę chciałbym być z jakąś kobietą. Dać jej szczęście, zaopiekować się nią - mówi.

Trzy lata temu Jacek Rozenek doznał rozległego udaru. Niedawno aktor napisał książkę, w której opowiedział historię walki o zdrowie. "Poinformowano moją rodzinę, żeby przyjechała się ze mną pożegnać" - zdradził w programie "Dzień Dobry TVN".

Małgorzata Rozenek-Majdan podbiła już Instagram. Jej konto śledzi prawie 1.5 miliona użytkowników! Okazuje się, że to być może dopiero początek wielkiej internetowej sławy, bowiem żona Radosława Majdana ma już kolejny plan. Jaki? Podbój TikToka!